Зам.-председателят на ОбС-Бургас Бенчо Бенчев е бил с Очите в хотела, но нямал общо с ОПГ-то
Не е тайна, че Бенчев държи основния пакет от акциите в Аркус, където Митьо официално работи като консултант
03 Август 2018, Събота, 00:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: архив ФлагманДвата му телефона са изключени от снощи
Зам.-председателят на Общинския съвет в Бургас Бенч Бенчев, който се е намирал в хотела в Истанбул, където снощи бе арестуван Димитър Желязков-Очите, не е арестуван, заявиха от Спецпрокуратурата на въпрос на Флагман.бг кое е второто издирвано лице, освен общинския съветник от Несебър.Преди минути в интернет се появи информация, че влиятелният бургаски бизнесмен, който е сред крупните зърнопроизводители, е арестуван по време на спецоперацията по залавянето на Очите.
Факт е обаче, че и двата телефона на Бенчев са изключени. В Бургас не е тайна, че Бенчев държи основния пакет от акциите в Аркус – Сигурност, където Митьо официално работи като консултант. Общоизвестно на града е също, че Желязков е забелязван на разговор с Бенчев, но всички които познават бизнесмена и семейството му, са убедени, че той няма как да е замесен в тъмните дела на несебърския ъндърграунд бос.
По информация на Флагман.бг Бенчев се е намирал в Гърция, когато е започнала акцията на ГДБОП в четвъртък, рано сутринта. Двамата с Митьо Очите са се видели в Гърция и е много вероятно да са потеглили от там за Истанбул – още преди да бъде издадена червената бюлетина за издирването му от Интерпол.
По информация на Флагман.бг няма повдигнато обвинение за участието в ОПГ-то на Очите.
В Бургас се знае също, че Бенчев помогна на Желязков изключително много за възстановяването му след стрелбата във 4you преди 2 години – чрез осигуряване на специализиран транспорт, който бе нужен на простреляния бос многократно при пътуванията му до Турция, Германия и Австрия – за лечение.
Бенчев е сред известните меценати в Бургас.
В категории:
Крими
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Абе то министър председателя ни е топ мафиот , ти сега к'во издребняваш тука с някакви си ЗАМЕСТНИК председатели , пък на всичкото отгоре и ОБЩИНСКИ ...
според Вас може ли заместник. ПРЕДСЕДАТЕЛ
на Общински съвет да е комбина с бат Митю?
На всеки когато му е писано!
Живейте честно и достойно!
Милиони да имате,най скъпите коли да карате,щом Бог реши това ще е!
А в Грьчко , Окото пил Узо 12 с Юнкера !
Следващия Поморийски масраф бил плануван сьс Ким Чен Ун и Дони Трьмп !
Сяо Дзе Пин изчаква на Сльнчака и врьтка едни селфони по сергийте , та да не валат с престоя !
От Колумбия са претеснени и дзвьнкат нон - стоп , че стоката им залежава !
Бааах маа му ?!
Кой обьрка сериала ве ?!
Поне до сега са читави !
Ако вьобще гласовете ви имат някакво значение в тоя мафиотски коптор !
Даже не е и кочина това , в което сьществувате !
Другото решение е ...
ТЕРМИНАЛА
Начукайте си го в тьпите - мазохистични тикви !
Мнооого под критерия ми си !
Щом аз сьм им бос !
Ся сьм на Малко Тьрново и чакам аверчето да ми прати две очи !
Дей е Цецоу ве ... ?
Не е ли чул нещо ?!
Той нали чува всички !
За 3ти пореден пьт !
Налива пара в свирката !
Цар на зрелищата !
Какво ще работи Буда след есента?!
Или тьпото - Бьлгарина , ще го назначи пак ?!
В кой век живеете ве - мазохисти ?!
Четете ве кретени !
Без прецедентен случай !!!
По искане на адвокатите на обвинените !
Къде е онзи другия -мстранджанското ГОВЕДО???
Нали само ГЕРБ били мутри?