×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметовете: Да се преразгледа договорът на „Фрапорт“ за летище Бургас, незабавно! 


Кметовете: Да се преразгледа договорът на „Фрапорт“ за летище Бургас, незабавно! 
Всички кметове от региона застават зад тази декларация
Тема в развитие
Докато бургаското летище ще е затворено за ремонт, във Варна се хвалят с нови дестинации през зимата Иван Алексиев се срещна с новия директор на Фрапорт, носи добри новини  Служителите на летище "Бургас" се готвят за стачка, заплатите били обидно ниски Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Стана ясно кога затварят бургаското летище за ремонт „Фрапорт“ отлага затварянето на летище Бургас? Моделът, който кметовете се опитват да наложат за летище "Бургас" е правилният „Райънеър“ реже с 20 % полетите си до Бургас, новите такси на „Фрапорт“ били абсурдни Бургас напуска туристическо сдружение на Фрапорт, работило само за развитието на Северното Черноморие Да се създаде бургаска авикомпания за редовни полети през зимата, предлага експерт Областният управител на Бургас Пламен Янев загуби легитимност Среща за летище Бургас (ВИДЕО) Само двама от СЕК дойдоха на срещата на областния управител Пламен Янев с граждани за летище Бургас Как „Фрапорт“ се опита да вземат стотици хиляди от общините в Бургаско за реклама Кметът на Поморие с работещо решение, за да има Летище Бургас 5 целогодишни авиолинии На живо във Флагман.бг: Може ли летище Бургас да има целогодишни полети Туроператор, финансиран от държавата, за да рекламира Бургас, наплю Южното Черноморие Вижте как министър от Сглобката защити „Фрапорт“ за летище Бургас Българската асоциация за туризъм пита министър Зарица Динкова за Летище Бургас Всички общини в Бургаска област поискаха преразглеждане на концесионния договор на "Фрапорт" Ремонтът на летището в Бургас - акция срещу Слънчев бряг? Кметът на Поморие настоява за времеви график „Фрапорт“ с позиция за летище „Бургас“, обясниха защо още не са уведомили институциите за 6-месечния ремонт Кметовете: Да се преразгледа договорът на „Фрапорт“ за летище Бургас, незабавно!  Концесията на летище "Бургас" да бъде "скъсана", искат хотелиери "Фрапорт" демонстративно разбива бизнеса на един от най-успешните региони на България "Фрапорт" поиска да увеличи летищните такси Задава ли се германско нашествие в Поморие? Ремонтът на летището в Бургас съсипва бизнеса Иска ли „Фрапорт“ да унищожи летище „Бургас“, за да го превърне в карготерминал Кметове от Бургаска област: "Фрапорт" умишлено унищожава туризма в Бургаска област „Фрапорт“ иска да затвори летище Бургас за 6 месеца, взривява сезон 25 Натискът на кметовете даде резултат, големите авиокомпании идват на среща в Бургас след дни Кметът Иван Алексиев поиска от държавата достъп до договора с Летище Бургас Туристическият бранш застана зад кмета на Поморие Иван Алексиев по казуса Летище-Бургас ГЕРБ: Ако „Фрапорт“ няма да работи за Бургас, дайте зелена светлина за граждански и карго полети от Равнец След среща между „Фрапорт“ и Сдружение „Напред Несебър“ стана ясно: Повече полети още през април, но не достатъчно Кметът Иван Алексиев стартира процедура по преразглеждане на концесията с Летище Бургас Кметовете Димитър Николов и Иван Алексиев настояват за целогодишна натовареност на Летище-Бургас Ефектът "Фрапорт": Варна взе немския и британски пазар, а Бургас - полския Кметът на Поморие настоява за целогодишни пасажерски полети пред ръководството на Летище Бургас Туристическият бранш в Поморие: „Фрапорт“ затвори летище Бургас, насочи полетите към Варна
виж още
скрий
27 Февруари 2024, Вторник, 19:09 ч.
Автор: Флагман.бг

Дори да се платят неустойките за прекратяването на концесията, те няма да са по-големи от щетите за туризма

Всички кметове от Бургаска област застанаха зад становището да се преразгледа договорът на „Фрапорт“ за концесията на летището. Те обсъдили темата на днешното заседание на НСОРБ и излязоха с обща позиция, която градоначалниците на Бургас Димитър Николов и на Поморие Иван Алексиев преди минути публукуваха в официалните си профили в социалните мрежи. 

Те смятат, че дори концесията да се прекрати и държавата да плати неустойките към „Фрапорт“, сумата няма да е по-висока от щетите за туризма. 

Ето и целия текст от общата позиция на кметовете от общините в Бургаска област: 

На снимката сме кметовете на общини от Югоизточна България. Днес имахме заседание на Националното сдружение на общините в България. Категорично не можем да приемем случващото се или по-скоро неслучващото се на летище Бургас! 

Настояваме за целогодишни полети! 
През годините сме провели стотици разговори с “Фрапорт”, десетки срещи, участвали сме в какви ли не кръгли маси! Няколко общини дори създадохме фонд за стимулиране на повече полети. И всеки път уверения от “Фрапорт”, че ще направят всичко възможно за целогодишни полети. Никакъв резултат!  

Трябва да е ясно! С липсата на полети наистина се обрича Южното Черноморие! Което е със значително повече туристи от северното през лятото. А през останалото време нашите туристически бази нямат шанс да работят, именно заради липса на полети. Нашите градове са лишени от чужди туристи извън сезон. 

Въпросът вече дори не е регионален, а национален! Засяга цял бранш, засяга всеки един от нас. И това е категоричната позиция на кметовете от Югоизточна България! 

Не сме запознати с концесионния договор, но със сигурност неустойките от развалянето му едва ли биха били по-големи от загубите на туристическия бранш, на регионите, на държавата. 

И докато се наумуваме, туристите ще изтичат към други съседни държави и после ще се чудим защо имаме всички дадености, а все не можем да печелим както тях от туризъм.

Настояваме за преразглеждане на концесионния договор за летище Бургас и за клаузи, които задължават концесионера осигуряването на целогодишни полети! 

Ние, кметовете ще подкрепим всички законови действия на местния бизнес, защото са справедливи и са за бъдещето на целия регион!
 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
55
Коментара
Емел МАХМУД За какво се харчат парите от глоби и фишове За какво се харчат парите от глоби и фишове 23/06/2026, Вторник 12:00 1
Денис ЕПИТРОПОВ България пак ще прави автомобили! България пак ще прави автомобили! 23/06/2026, Вторник 11:40 0
Денис ЕПИТРОПОВ Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия 23/06/2026, Вторник 11:20 0
55
Коментара по темата
55.
ASD
04.03.2024 11:06:57
0
1
До всички Варневци !
Не искаме да затварят летище Варна,да се сравняваме с градът Ви !
Просто искаме друг концесионер който развива нашето летище !
Каква е тази злоба от Ваша страна си нямам и на идея ?
Бъдете Здрави !
54.
Мдааа..
29.02.2024 22:00:19
0
2
Събарят интензивно бившия/отдавна /радиозавод във Варна и ще строят шест 23 етажни сгради . Толкова по темата "западащата Варна" ...хахахахахах Аз не пиша балалайки като бургаския трол...
53.
Е?
29.02.2024 21:54:24
0
1
Скок ще плати неустойката ? Пак ли държавата ,бургадидаски галеници?
52.
До 51
28.02.2024 17:10:14
1
5
Много ти е ниско нивото. Нито завист, нито злоба. За сметка на това у мен има много отвращение към Бургас и бургазлии. превърнахте се в дупка и такива като теб сте причината за това. Виж си писанията и иди се оплачи на майка ти, че те е направилата такива скапаняк. 99% в бургас са точно такива като теб! И сте отвратителни! Лондон такива като теб виждат само откъм канализацията, където ти е и мястото. Вижте си нивото и се срамувайте да се наричате бургазлии! Дебили и необразован смешник си! Хахахахахахахахахахаха
51.
до 52 имбецила с претенции
28.02.2024 15:08:14
6
3
На дъното си ти, драги, на г*зната дупка на света и си тръгнал да лееш и сееш морал в коментари в някакъв селски сайт. Миришеш на неБургазлия и от коментарите ти лъха много завист и злоба спрямо Бургас, която бургазлия няма как да таи в себе си. Ти очевидно си аналн* малтретиран от бургазлия и за това душицата ти е пълна с л*йна спрямо Бургас и бургазлии, ама с леене на злоба няма да си излекуваш г*зната и душевна. травма. Беж към Лондон или в краен случай 2- години по-назад в София. Хахахах. Д*бил!
50.
До 42
28.02.2024 15:02:21
3
8
Не е до мерене! Просто да си знаете къде се намирате в света. Демек, на дъното сте :) И по манталитет, и по история, и по архитектура. Така че, мълчете. Ясно е, че за нищо не ставате... ама само вие не го знаете! Апропо, не съм от София :) От Бургас съм. Но за разлика от имбецилите с капаци на очите виждам на какво превърнахте града. Дори с дотациите от времето на бокича не успяхте да изплувате :) По-голяма некадърност от това.. здраве му кажи :)
49.
*********
28.02.2024 13:05:51
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
48.
Бай тошко
28.02.2024 12:46:31
4
5
И какво ще предложите зимата никоя авиокомпания няма да иска да лети на загуба зимата голяма аларма вдигате и н
47.
Фекрет Стораро
28.02.2024 11:56:00
1
8
по-важно е да се разгледат водопроводите, че е срамно 21 век да няма вода през 2 дена
46.
Браво на кметове от ГЕРБ!
28.02.2024 11:53:02
7
13
Страхотни сте че се застъпвате за народа! Събрани само гербаджии в бургаска област браво.. а има един от БСП ама то и без това не е кмет целия град знае че служи на милионери и бивши гербаджии! Дано след 4-ти години по Морето да са само демократи че ако са социалисти, комунисти тежко ни!
45.
въй
28.02.2024 11:51:43
1
9
тъкмо щяха да пуснат влака за летището, пък те го закриват...
44.
Югоизточен кмет
28.02.2024 11:46:32
4
6
Да добавя, че не е честно Лондон да има четири целогодишни летища, а ние в югоизтока не!
43.
шок
28.02.2024 11:41:54
0
4
София за последните 30г стана на клоака. По соца пак беше запусната и сива , но поне бе чисто. Из кварталите маневрираш покрай кучешки го*на, центърът е заринат с боклуци. Има два сезона, не четири - на калта и на прахта.
Единствено хубаво е градският транспорт, тук нямам забележки.
Бургас не съм ходил отдавна, не знам как е, но Варна ми харесва 3 пъти повече от София.
42.
до 43 Лондончанина
28.02.2024 10:57:37
4
9
Бургас не е тръгнал да се мери с Лондон и не виждам защо трябва да го стига, ако ти имаш комплекс, че София е кенеф и не е Лондон си е твой проблем. Бургас си е Бургас и селяндурщината и мизерията на София тук я няма за щастие. Изобщо не ни е и мерак да се мерим с кенеф като София, камо ли да го стигаме. Факт е обаче, че София и софиянци все се мерите с други градове (вкл и Бургас по различни параметри като чистота, интегриране на смарт системи из града и други) и искате да сте като тях, а дефакто сте кенефа на Европа, на Балканите и на България. Факт, дори Белград е в пъти по-красив, запазен и съхранен архитектурно и културно, а София е плод на една комунистическа ч*кия.
41.
до 41
28.02.2024 10:40:22
8
6
Имайки предвид колко докачливи са бургазлии реших да им спестя цялата истина :) И си прав :) Ама сега се сети Бургас къде се намира и след колко време ще стигне Лондон ;)
40.
ДА
28.02.2024 10:09:52
4
11
СПОРЕД МЕН ТУРИСТИЧЕСКИЯ БРАНШ ТРЯБВА ДА ПЛАТИ ЦЯЛАТА НЕУСТОЙКА ИЛИ ПОНЕ ЧАСТ ОТ НЕЯ,ЗАЩОТО СА НАЙ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ.ТЕ СА ТОЛКВА МНОГО И ВСЕ БОГАТЕ ХОРА,НЕ ВЯРВАМ ДА Е ГОЛЯМ БРОБЛЕМ ЗА ТЯХ.
39.
до 31 Ами...
28.02.2024 10:05:21
4
11
Бухахахаахахаха София била 20 години след Лондон. Хахахахахахаха най-големият майтап на света, оправи ми деня. София и 200 години да минат, ще прилича на Лондон от 16ти век, когато са хвърчали ла*на по улиците от тераси и прозорци, с разликата, че в Сф освен ла*на, хвърчат и торби с боклуци и добитък живее по балконите. На някой външен кенеф в подмосковието може и да заприлича след още 50 години, ама на друго едва ли...
38.
ГЕрп
28.02.2024 10:01:18
7
12
НачЕ' елементарна бакалска сметка, ако нещо работи на загуба или го затваряш или го преструктурираш. В конкретният случай, летището вади пари през лятото, какъв е смисълът да работи и през зимата. Low cost компаниите няма интерес да летят до тук, щот първо няма достатъчно желаещи да посетят БургазЪ и второ, няма достатъчно платежоспособни чиляци да пътува от тук. Като за това вина имат само и единствено тез жентълмени на снимката! Не разбирам що ревете толкоз да това летище, а не погледенете болната истина, която ще ви избоде очите...
37.
:)
28.02.2024 09:14:06
10
6
няма лошо, нека да го затворят, че най накрая мътзеливите и алчни помориици да се хванат на нормална работа и да стават всеки ден в 6 и да почват работас от 8 до 5, както правят бургазлии. не може да има двойни стандарти, бургазлии да са работещите бедни, а помориици да са айляк богаташчетата, които се чудят на каква почивка да отидат цяла година, докато ние боргазлии се чудим как да си платим сметките и да искараме до следващата заплата жез бърз кредит
36.
Миска
28.02.2024 08:35:55
3
11
Тоя шопар Михаил Хаджиянев навсякъде нареден. То бива да иска да е под светлините на прожекторите, ама това е отврат направо...
Аз не помня да е имало друг такъв председател на общинския съвет, мазен и навсякъде да се бута
35.
Селянин
28.02.2024 08:20:00
6
28
тези вярно ли са толкова некадърни? И като вземат концесията на кой ще я дадат? Кой ще я вземе да подържа летище на загуба? Пак казвам. Връзката е обратна. Летището зависи от броя пътници, а те зависят от икономическата обстановка в региона. Няма компания да лети за място в което няма пътници. Кой ще плаща загубите? Бургазлия съм 4то поколение и съм осъзнал, че сами си разрушихме икономиката и туризма заради алчност, некадърност и шуробаджанащища. Града е празен. Има два посредтсвени университета. Пристанището е празно. Товарна гара е празна. Има двама ортопеда, които работят в 7 болници, за да могат да работят болниците. Няма един детски хирург. Ако стане нещо трябва да се бяга в страната или в Турция. Поне пет пъти съм бил в болница с възрастни роднини, който ако не съм там ще умрат още на третия ден. Отидете и вижте какво получват за закъска в централната болница. И никой не му пука, че човека е с инсулт и неподвижен. Хвърля му се вилията хляд и той самоя гледа и плаче докато умира от глад понеже не може да я достигне. И книга мога да напиша за толкова неща в града които водят до това да няма пътници, че свят да им се завие на кметовете.
34.
кой
28.02.2024 08:19:21
1
6
некъдърен фотограф ги подрежда за снимка тея
33.
32
28.02.2024 08:10:11
9
18
Това че някой ви казва истината в очите не значи, че е варненец :) Просто има хора в Бургас, които имат интелект и виждат действителността! Бургас е дупка. Както е писано по-долу дори децата ви бягат от тази дупка. Преди дни бургазлия написа, че след 22 часа по Богориди има само кучкари. Действителността е сурова и коне с капаци като теб не могат да я преглътнат. За това ви трябват митични същества, за които говориш :)
32.
Ме
28.02.2024 08:07:57
5
16
Абе в темите за летището се забелязва тежко наказване от варненци, плюещи по Бургас. Дали няма поръчка от някой за спама и обидите, които се изсипват? Аз например във варненски сайтове не обикалям да гледам какво пишат и да се пеня дни наред....
31.
Ами...
28.02.2024 07:50:03
23
21
Вярно е, че в Бургас свикнахте да получавате всичко наготово. И сега изведнъж действителността ви тресна по челата: градът ви е треторазряден. София е 20 години след Лондон! Бургас е 20 години след София. И не, никой не ви е виновен. Местните са просто мързели. Закопахте си града и въпреки дотациите, които получавахте успяхте да стигнете дъното. Дори собствените ви деца бягат и учат и работят другаде. Да, действителността е жестока и не дължи никому нищо. Най-малко на мързели без история и поминък. Един туризъм имахте и него разсипахте.
България има нужда от 2 летища: София и Варна. Живеете на час и половина от Варна, и на два часа и половина от София. Летя над 30 пъти на година. Не ми пречи да пътувам нито до Варна, нито до София. Ако има полети от Бургас, то те са винаги до някакви ненужни и евтини "летища", от които не можеш да направиш връзка.
Така че, свиквайте :) Светът никога не се е въртял около Бургас. Никога няма и да се върти.
За концесията: много искам да я развалите. И после каква комедия ще натворите.... Само си викам: дано, дано, дано!
30.
Ставрев
28.02.2024 07:45:11
14
17
Полетите не зависят само от Фрапорт. Авиокомпаниите си търсят сметките да им излязат. Вие ще работите ли на загуба?
Кой има интерес да се развали договора и защо? Истината е там някъде!
А ремонта е необходим иначе контролните институции ще затворят летището.
29.
Профи
28.02.2024 07:42:37
13
16
Били настоявали, кметовете, разбираш ли, за целогодишни полети?! Че защо му е на някого да ходи в бургаско през зимата? И сериозно ли мислите, че проблемът е в летището? И чак настоявали да им се докарат туристи, насила може би? И за чия сметка да са полетите?
28.
Ха ха ха
28.02.2024 07:26:35
6
14
Колко незабавно ? Сега или веднага ? Смешници !
27.
Глигана Янчев
28.02.2024 07:19:21
4
8
Какво го интересува летището, той да гледа как са свинету в гората, има ли зарзалини, циганиту как са, той гледа летището кво става, нерде Стамбул- нерде Малко Търново
26.
Хахахахахаха
28.02.2024 06:37:59
10
14
Тези хора на тази снимка изглеждат като абсолютна гротеска. Отидете и си купете по един качествен костюм! Навлекли сте парцали! А драскачите тук вижте ги много добре: ще ви вземат "данъците" и ще ги дадат на Фрапрт. После ще ви дадат драгоценото летище на някой техен. И накрая ще го затворят!
25.
ХХ
28.02.2024 05:08:05
1
15
До 10

"... чуждестранния инвеститор даващ пари на работниците и инвестиращ лични средства в модернизация?
ТИМ участват само за контрол над сделките и прибиране на печалби' - егати чуждестранният инвеститор, дет само давал пари без да прибира печалби.
То бива да си про'с'т и неграмотен, но чак пък толкова е почти невъзможно.
24.
555
28.02.2024 00:16:33
5
32
Дано кметовете успеят. Летището осигурява макар и сезонна заетост на мн бургазлии. Градът без оборотно летище съвсем ще затъне.
23.
M'glata
27.02.2024 23:49:28
2
8
Сигурността е по- важна от "мешаната скара"
22.
Пътник
27.02.2024 23:12:16
5
51
С вас сме. Писна ни да летим до София или Варна да наемаме коли от летищата им , вместо да кацнем в Бургас . Хиляди сме .
21.
Дернев
27.02.2024 21:54:54
1
56
#10
"Проблемът на летище Бургас е ТИМ , не Фрапорт!"
Не е и ТИМ, а държавата. Ако имахме държава, нямаше да ги има тези т.н. концесии и приватизационни договори подаръци, като този на БМФ-то. Сега не бих се изненадал да са обвързали продажбата на нефтозавод с летището. Не български интерес, както и не европейски.
20.
Аз предлагам
27.02.2024 21:46:29
5
23
Да се премести кметството в Горно Езерото а Областната управа в Лозово
19.
Летище
27.02.2024 21:23:00
15
35
Летище Бургас и Варна имат АБЛОСЮТНО еднакви такси и условия. Проблема с бизнеса през зимата не е в летището, а в кофти политиците и тотално сбърканата туристическа инфраструктура.
18.
Бургазлията
27.02.2024 21:16:27
1
26
До:16 глупака
Като не четеш и реагираш първосигнално ставаш за смях.
Нали това написах и сега НАТО ползват летището за товари .
За военно летище , трябва друг вид писта , хангари за самолети , радиолокационни станции....кога и как ще стане това със щракване на пръстите ли?
17.
*********
27.02.2024 20:50:28
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
до 14
27.02.2024 20:31:49
10
22
А бе глупак - през 2011г. без инвестиции Летище-Бургас работеше за самолетите -цистерни КС-135 на САЩ и то през летния сезон и т.н.
15.
военен рибар от ССУМОР
27.02.2024 20:22:29
3
21
Бачийски щеше да Ви предостави Равнец!!!)))
14.
Абароната
27.02.2024 20:14:44
16
27
До: 12 Аз
Гражданско летище , ще става военно?
Това в кой филм го гледа?
Теа приказки са за инфантилни тийнеджъри.
НАТО и сега могат да ползват летището , но за товарни превози , за военни цели трябва огромна инвестиция и само с една писта няма да стане!
13.
Smith
27.02.2024 20:12:31
18
60
Договорът не може да се преразгледа, без да се платят брутални неустойки. Но може да се търси отговорност на главншя Фатмак на републиката - Румен Радев, защо го удължи безплатно с 5 години в полза на варненските Мутри!
12.
Аз
27.02.2024 20:05:24
11
20
... в момента тази статия е твърде кратка, спрямо това, за което е представено като конкретно проблем И това е умишлено...
..... въобще на всеки с акъл в главата е ясно, че по даден казус или проблем, когато се разглежда в не цялостната му картина, а част от детайлите, това е предпоставка за нещо "жълто" , един вид чиста проява на т.нар. "жълта преса"...
...съветвам Ви да разгледате проблема, ако наистина искате да си изградите мнение, близко до реалната картина със всички детайли, до най-малкия значим...
... полети от и до Русия?!!!
... ТИМ - като страна в казуса?
- договора за концесията, ако се прекрати едностранно, неустойките кой ше плаща? Народа ли? Като се подписваше и разглеждаше, сигурно не знаехте, че това ще стане? ... Сигурно!
... ако наистина Н$ТО иска това летище е въпрос на време да бъде дадено... както ни дадоха ^упетата ...
..и т .н.

Успех!
11.
Хеклер и Кох-австрийски туроператор
27.02.2024 20:04:04
5
20
Т.И.Маджиите имат цели и започват да си почистват болт-райфъл снайперските пушки за "едър дивеч"
10.
Бургазлията
27.02.2024 20:00:06
2
86
Защо никой не смее да каже ТИМ , а всички насочват вниманието ни към чуждестранния инвеститор даващ пари на работниците и инвестиращ лични средства в модернизация?
ТИМ участват само за контрол над сделките и прибиране на печалби . Те решават кой къде , как ще работи .
Кметовете да назоват истинския проблем , както всички хора тук го знаят
Проблемът на летище Бургас е ТИМ , не Фрапорт!
9.
Фил
27.02.2024 19:50:14
52
36
Хааааа малееее какви са тия от снимката ? Това ли са кметове?!?!? Божееее заслужавате да нямате летище. Пълна селяния и неразбиране как се управлява. Вие наясно ли сте, че при една инспекция може не доброволно, а доброзорно да затворят летището? Не искали ремонти, не искали да се затваря. Ами да се руши тогава. Те ви казват, че зимата ще е затворено когато така и така няма толкова полети, те пак вият на умряло. Ама страшен синдром на Дънинг - Крюгер ги гони.
8.
Хахахахахаха
27.02.2024 19:37:05
62
28
Какво ви готвят дори не можете да се усетите. Неустойките ще са грамадни и ще ги платят имбецилите в Бургас. Накрая ще го вземе някой, който идея си няма какво да прави с това летище и ще сте пак в същата ситуация! Хайде! Развалете го и станете за смях пред целия свят! Тъп, по-тъп, бургазлия!
7.
До 4
27.02.2024 19:34:52
5
78
Захарния завод в Камено, мина Черно море, мина Росенец, златните мини в Странджа се опостушават. Горите нарязаха, деретата беотнираха... Кражби, кражби, кражи.
6.
Тимчо
27.02.2024 19:34:30
9
42
Чакай ся ,вадите няколко стотин милиона /от крадените последните 17 години / ,плащате неустойката и си стискате ръцете .И не бъдете стиснати,щото за бетонната рибка прибрахте долу -горе половината сума
5.
rero
27.02.2024 19:27:01
20
36
гат яддохте киутеаата не ривахте ,се га ша плащате тъпанари.
4.
Дааа
27.02.2024 19:26:35
6
99
Абе, те ни взеха предприятията - пивоварната, големите български мелници, Камбана, Славянка, Г. Димитров, Родопа , хиляди малки фирми затриха, подариха пристанището, аерогарата, сега се сетиха. Ограбиха Бургас боклуците червени и клонинги.
Младите избягаха.
3.
nooooooooooooooooo
27.02.2024 19:23:05
27
36
вие кметоветве ще платите неустойката , а не целата държава
2.
XX
27.02.2024 19:22:56
9
34
Връщат едни 150 милиона (например) неустойка и Фрапорт се отказва...
1.
uuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa
27.02.2024 19:20:46
1
47
най-сетне втасаха/.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Търсят „яхтени русалки“ за Созопол срещу 200 евро във Вайбър Търсят „яхтени русалки“ за Созопол срещу 200 евро във Вайбър Изтекъл чат разкрива как се набира персонал за луксозни партита по Черноморието Замразяват минималната работна заплата на 620 евро до 2028 г. Замразяват минималната работна заплата на 620 евро до 2028 г. Максималният осигурителен доход скача, а хиляди чиновници ще поемат част от вноските си Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас Експозицията „Цветни 9+9 прозрачни пейзажа“ в галерия „Неси“ изследва как различните материали променят сетивното усещане за един и същ образ Тийн банди тероризират с ел.тротинетки и колела бургазлии, фучат в паркове и по тротоари с 40 км/ч. на една гума Тийн банди тероризират с ел.тротинетки и колела бургазлии, фучат в паркове и по тротоари с 40 км/ч. на една гума Време е за драконовски мерки на национално ниво, тази лудост трябва да бъде прекратена преди някой невинен да пострада тежко ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост Номинациите на местната структура са изпратени за окончателно одобрение от Изпълнителната комисия в София Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Това не е просто фестивал, а непретенциозност с любов, коментират от Община Царево Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Задържаните и жертвата имали общо тъмно минало
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори