Кметът Иван Алексиев поиска от държавата достъп до договора с Летище Бургас
Това е част от конкретните действия, предприети с цел преразглеждане на концесията с Летище Бургас
Кметът на община Поморие Иван Алексиев поиска от Министерството на транспорта и съобщенията да му бъде предоставен договорът, както и всички допълнителни споразумения, сключени между Република България и „Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт“ АД във връзка с концесията на гражданските летища за обществено ползване Бургас и Варна. Искането е на основание чл.24, ал.1 от Закона за достъп до обществена информация,
Решението да се изиска тази информация бе взето на скорошната среща, която Алексиев проведе с професионалисти от най-големите регионални браншови организации в туристическия сектор. Това е част от конкретните действия, предприети с цел преразглеждане на концесията с Летище Бургас, евентуално предоговаряне на условията и осигуряване целогодишна натовареност на аеропорта с пътнически полети. /ПОДРОБНОСТИ ВИЖ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори

Ама при влошаващото се положение, от година на година още по-зле ще става и накрая само да не затворят летището и лятото...
Яжте демократични немски банани.
Тези дейности трябва да бъдат държавни - свързани са със сигурността ( трафик, контрабанда ) и приходи за държавния бюджет.
Смятам, че не е работа на селския кмет да се бърка там!
Това са дела на друго ниво и .......