Ще пуснат ли на свобода насилника с макетното ножче?
Три станаха обвиненията срещу Георги Георгиев, който обезобрази 18-годишната Дебора от Стара Загора
Георги Георгиев, обвинен за насилието срещу 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, се изправя пред Окръжния съд в града, съобщава Нова телевизия. Преди дни защитата му поиска 26-годишният мъж да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство, и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Не го защитавам.
Казвам, че Прокуратурата и МВР са ЗЛЕ !!
Заради тяхната некадърност няма да разберем какво се е случило.
Два месеца и нямат никакви доказателства.
Някакъв чат в който той писал "ще те убия" ?!
Хайде малко по сериозно !
Лицето отрича той да е извършителят.
По време на престъплението не е бил в Стара Загора на на рожден ден в селото си.
Няма видеозаписи. Няма ДНК материал ни по Дебора ти по макетното ножче, което не е открито у тях.
Няма мотив за това престъпление.
Човека си има и жена и дете.
Има объркани показания дне след престъплението, че нападателят над шавливата Дебора е имал брада като на обвиняемият.
Прокуратурата извади идин кошаревски свидетел, биз основно образование, криминално проявен, който твърди, че е закарал Георги до Стара загора. НО няма ни един видеозапис по пътя, че това е било така. Още повече, че това рице се оказа, че няма и шофьорска книжка.
СРАМ за Прокуратурата.
На най-важното все още нямаме МОТИВ !
Кое е накарало някой да постъпи така ?
За мен това не е ревност а наказание по линията сутеньор- проститутка !
Но при такава Прокуратура и МВР няма да разберем никога.