Ще пуснат ли на свобода насилника с макетното ножче?
Три станаха обвиненията срещу Георги Георгиев, който обезобрази 18-годишната Дебора от Стара Загора
Георги Георгиев, обвинен за насилието срещу 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, се изправя пред Окръжния съд в града, съобщава Нова телевизия. Преди дни защитата му поиска 26-годишният мъж да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство, и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Не го защитавам.
Казвам, че Прокуратурата и МВР са ЗЛЕ !!
Заради тяхната некадърност няма да разберем какво се е случило.
Два месеца и нямат никакви доказателства.
Някакъв чат в който той писал "ще те убия" ?!
Хайде малко по сериозно !
Лицето отрича той да е извършителят.
По време на престъплението не е бил в Стара Загора на на рожден ден в селото си.
Няма видеозаписи. Няма ДНК материал ни по Дебора ти по макетното ножче, което не е открито у тях.
Няма мотив за това престъпление.
Човека си има и жена и дете.
Има объркани показания дне след престъплението, че нападателят над шавливата Дебора е имал брада като на обвиняемият.
Прокуратурата извади идин кошаревски свидетел, биз основно образование, криминално проявен, който твърди, че е закарал Георги до Стара загора. НО няма ни един видеозапис по пътя, че това е било така. Още повече, че това рице се оказа, че няма и шофьорска книжка.
СРАМ за Прокуратурата.
На най-важното все още нямаме МОТИВ !
Кое е накарало някой да постъпи така ?
За мен това не е ревност а наказание по линията сутеньор- проститутка !
Но при такава Прокуратура и МВР няма да разберем никога.