Ще пуснат ли на свобода насилника с макетното ножче?
Три станаха обвиненията срещу Георги Георгиев, който обезобрази 18-годишната Дебора от Стара Загора
Георги Георгиев, обвинен за насилието срещу 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, се изправя пред Окръжния съд в града, съобщава Нова телевизия. Преди дни защитата му поиска 26-годишният мъж да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство, и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България

Не го защитавам.
Казвам, че Прокуратурата и МВР са ЗЛЕ !!
Заради тяхната некадърност няма да разберем какво се е случило.
Два месеца и нямат никакви доказателства.
Някакъв чат в който той писал "ще те убия" ?!
Хайде малко по сериозно !
Лицето отрича той да е извършителят.
По време на престъплението не е бил в Стара Загора на на рожден ден в селото си.
Няма видеозаписи. Няма ДНК материал ни по Дебора ти по макетното ножче, което не е открито у тях.
Няма мотив за това престъпление.
Човека си има и жена и дете.
Има объркани показания дне след престъплението, че нападателят над шавливата Дебора е имал брада като на обвиняемият.
Прокуратурата извади идин кошаревски свидетел, биз основно образование, криминално проявен, който твърди, че е закарал Георги до Стара загора. НО няма ни един видеозапис по пътя, че това е било така. Още повече, че това рице се оказа, че няма и шофьорска книжка.
СРАМ за Прокуратурата.
На най-важното все още нямаме МОТИВ !
Кое е накарало някой да постъпи така ?
За мен това не е ревност а наказание по линията сутеньор- проститутка !
Но при такава Прокуратура и МВР няма да разберем никога.