Ще пуснат ли на свобода насилника с макетното ножче?
Три станаха обвиненията срещу Георги Георгиев, който обезобрази 18-годишната Дебора от Стара Загора
Георги Георгиев, обвинен за насилието срещу 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, се изправя пред Окръжния съд в града, съобщава Нова телевизия. Преди дни защитата му поиска 26-годишният мъж да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство, и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти

Не го защитавам.
Казвам, че Прокуратурата и МВР са ЗЛЕ !!
Заради тяхната некадърност няма да разберем какво се е случило.
Два месеца и нямат никакви доказателства.
Някакъв чат в който той писал "ще те убия" ?!
Хайде малко по сериозно !
Лицето отрича той да е извършителят.
По време на престъплението не е бил в Стара Загора на на рожден ден в селото си.
Няма видеозаписи. Няма ДНК материал ни по Дебора ти по макетното ножче, което не е открито у тях.
Няма мотив за това престъпление.
Човека си има и жена и дете.
Има объркани показания дне след престъплението, че нападателят над шавливата Дебора е имал брада като на обвиняемият.
Прокуратурата извади идин кошаревски свидетел, биз основно образование, криминално проявен, който твърди, че е закарал Георги до Стара загора. НО няма ни един видеозапис по пътя, че това е било така. Още повече, че това рице се оказа, че няма и шофьорска книжка.
СРАМ за Прокуратурата.
На най-важното все още нямаме МОТИВ !
Кое е накарало някой да постъпи така ?
За мен това не е ревност а наказание по линията сутеньор- проститутка !
Но при такава Прокуратура и МВР няма да разберем никога.