Ще пуснат ли на свобода насилника с макетното ножче?
Три станаха обвиненията срещу Георги Георгиев, който обезобрази 18-годишната Дебора от Стара Загора
Георги Георгиев, обвинен за насилието срещу 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, се изправя пред Окръжния съд в града, съобщава Нова телевизия. Преди дни защитата му поиска 26-годишният мъж да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство, и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята

Не го защитавам.
Казвам, че Прокуратурата и МВР са ЗЛЕ !!
Заради тяхната некадърност няма да разберем какво се е случило.
Два месеца и нямат никакви доказателства.
Някакъв чат в който той писал "ще те убия" ?!
Хайде малко по сериозно !
Лицето отрича той да е извършителят.
По време на престъплението не е бил в Стара Загора на на рожден ден в селото си.
Няма видеозаписи. Няма ДНК материал ни по Дебора ти по макетното ножче, което не е открито у тях.
Няма мотив за това престъпление.
Човека си има и жена и дете.
Има объркани показания дне след престъплението, че нападателят над шавливата Дебора е имал брада като на обвиняемият.
Прокуратурата извади идин кошаревски свидетел, биз основно образование, криминално проявен, който твърди, че е закарал Георги до Стара загора. НО няма ни един видеозапис по пътя, че това е било така. Още повече, че това рице се оказа, че няма и шофьорска книжка.
СРАМ за Прокуратурата.
На най-важното все още нямаме МОТИВ !
Кое е накарало някой да постъпи така ?
За мен това не е ревност а наказание по линията сутеньор- проститутка !
Но при такава Прокуратура и МВР няма да разберем никога.