Бургаски лекар предлага безплатно лечение на обезобразеното с нож момиче
"Правя го, защото съм лекар и съм християнин", коментира докторът
Бургаски лекар предлага безплатно лечение на 18-годишното момиче от Стара Загора, чието тяло бе брутално и многократно рязано с макетен нож. Нечовешката агресия предизвика вълна от възмущение и анонси за шествия в цялата страна.
Пластичният хирург от Бургас д-р Любомир Калудов е готов да поеме за своя сметка лечението на пострадалото момиче.
"Правя го, защото съм лекар и съм християнин", коментира докторът, цитиран от БНР Бургас. Той е с над 30-годишен стаж и в момента работи в частната болница "Лайфхоспитал".
Обвиняем за нападението на момичето е 26-годишният ѝ приятел, който тази сутрин бе задържан повторно, след като на втора инстанция съдът в Стара Загора го пусна на свобода.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

Дано това момиче е било добре обработено и зашито в първите часове.
Не е важно да е светило, известен или някакво си друго хабилитирано лице!
ВАЖНО Е ДА ГО БИВА В РЪЦЕТЕ.....
После и да режеш,шиеш и "изпиляваш"-все тая .
Но,за разлика от карциноматозния тумор на дебелото черво,при които химиотерапията само удължава жалката и безмислена агония и спирането и кара метастазии да рецидивират със светкавично темпо тук има някакъв шанс.
Но всичко е пари.....
Дано се оправи момичето!
Животът е само един миг и една суета и дано е имало късмет.
За другите е ясно......
Като гледам колко безмислени душици, алчни,злобни и завистливи с онкологичен статус,на пределна възраст,без никакъв шанс но здраво вкопчили се в живота издояват НЗОК с безмислена химиотерапия, скъпоструващи и безполезни медикаменти....А ТОВА ДЕТЕ ИМА НУЖДА ОТ НЕЩОТО, КОЕТО НИКОГА ДЪРЖАВАТА НЯМА ДА ПОЕМЕ И ПЛАТИ....ми се повръща...
Да си спомним случая на фермерка от Стара Загора, която бе убита по най-жесток начин при раждане защото не бе платила "лични пари" на екипа за раждане, дори тавана и стените на родилното бяха оцапани с кръв, а родилката почина при оказаната "здравна помощ".
Всяка друга болница ще бъде по-добро решение, но това може да бъде реши майката на момичето.
Все пак трябва да се подчертае, че на момичето са прерязани навсякъде сухожилия по краката и ръцете, разрезите са до кокал и едва ли ще се оправи някога, това не се лекува с пластични операции!
https://kliuki.bg/razkritia/ekskluzivno-v-kliukibg-izvergat-ot-stara-zagora-klal-priyatelkata-si-kato-zhivotno-snimki/206568
Месец след обезобразяването тя не е проговорила... не се знае дали оказваната "психиатрична помощ по VIBER" ще помогне изобщо...
Тя е буквално КЛАНА НЯКОЛКО ЧАСА с тъп нож до кокал от МУTPAТA CAДИCТ!!!