Бургаски лекар предлага безплатно лечение на обезобразеното с нож момиче
"Правя го, защото съм лекар и съм християнин", коментира докторът
Бургаски лекар предлага безплатно лечение на 18-годишното момиче от Стара Загора, чието тяло бе брутално и многократно рязано с макетен нож. Нечовешката агресия предизвика вълна от възмущение и анонси за шествия в цялата страна.
Пластичният хирург от Бургас д-р Любомир Калудов е готов да поеме за своя сметка лечението на пострадалото момиче.
"Правя го, защото съм лекар и съм християнин", коментира докторът, цитиран от БНР Бургас. Той е с над 30-годишен стаж и в момента работи в частната болница "Лайфхоспитал".
Обвиняем за нападението на момичето е 26-годишният ѝ приятел, който тази сутрин бе задържан повторно, след като на втора инстанция съдът в Стара Загора го пусна на свобода.
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Дано това момиче е било добре обработено и зашито в първите часове.
Не е важно да е светило, известен или някакво си друго хабилитирано лице!
ВАЖНО Е ДА ГО БИВА В РЪЦЕТЕ.....
После и да режеш,шиеш и "изпиляваш"-все тая .
Но,за разлика от карциноматозния тумор на дебелото черво,при които химиотерапията само удължава жалката и безмислена агония и спирането и кара метастазии да рецидивират със светкавично темпо тук има някакъв шанс.
Но всичко е пари.....
Дано се оправи момичето!
Животът е само един миг и една суета и дано е имало късмет.
За другите е ясно......
Като гледам колко безмислени душици, алчни,злобни и завистливи с онкологичен статус,на пределна възраст,без никакъв шанс но здраво вкопчили се в живота издояват НЗОК с безмислена химиотерапия, скъпоструващи и безполезни медикаменти....А ТОВА ДЕТЕ ИМА НУЖДА ОТ НЕЩОТО, КОЕТО НИКОГА ДЪРЖАВАТА НЯМА ДА ПОЕМЕ И ПЛАТИ....ми се повръща...
Да си спомним случая на фермерка от Стара Загора, която бе убита по най-жесток начин при раждане защото не бе платила "лични пари" на екипа за раждане, дори тавана и стените на родилното бяха оцапани с кръв, а родилката почина при оказаната "здравна помощ".
Всяка друга болница ще бъде по-добро решение, но това може да бъде реши майката на момичето.
Все пак трябва да се подчертае, че на момичето са прерязани навсякъде сухожилия по краката и ръцете, разрезите са до кокал и едва ли ще се оправи някога, това не се лекува с пластични операции!
https://kliuki.bg/razkritia/ekskluzivno-v-kliukibg-izvergat-ot-stara-zagora-klal-priyatelkata-si-kato-zhivotno-snimki/206568
Месец след обезобразяването тя не е проговорила... не се знае дали оказваната "психиатрична помощ по VIBER" ще помогне изобщо...
Тя е буквално КЛАНА НЯКОЛКО ЧАСА с тъп нож до кокал от МУTPAТA CAДИCТ!!!