Касапинът Георги не знаел защо го арестували, не бил направил нищо сериозно
„Получихме призовка, снощи в 01:00 часа ни призоваха да се явим за разпит и го задържаха по Закона за МВР. Неясно, поне за мен“, каза адвокатът му
Не е отправял заплахи към семейството на 18-годишното момиче. Категорично отрича да е извършил престъплението от самото начало. Това заяви пред БТВ адвокатът на обвиняемия за нападението над 18-годишно момиче в Стара Загора Георги Николаев.
„Получихме призовка, снощи в 01:00 часа ни призоваха да се явим за разпит и го задържаха по Закона за МВР. Неясно, поне за мен“, каза адвокатът. Той допълни, че не са му обяснили защо задържат клиента му.
Момичето бе нападнато и нарязано от приятеля си в дома си в края на юни. Лекарите са направили над 400 шева на порезните рани.
Първоначално извършителят е задържан за 72 часа, но след обжалване е пуснат на свобода под гаранция от съда. Случаят е определен за "лека телесна повреда".
Бил Клинтън отрече нарушения във връзка с Джефри Епстийн
Пътят на Янко към пилотската кабина
Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното
Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс
Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие
Българските политици отправиха поздравления по случай 3 март
Несебър отбеляза 148 години от Освобождението
Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите
Патриарх Даниил: Да изграждаме благото на България, заради която предците ни пожертваха живота си
Дронове удариха резервоар за гориво на голямо пристанище в Оман
Заменете кафето с чай, ако сутрин или вечер имате следните проблеми
Илияна Йотова: Пред връх Шипка времето е безсилно, той е част от нашето бъдеще и вечност

Адвоката, ако иска да бъде ясен, то следва да каже:'Клиента ми е получил призовката в 1 часа, обади ми се и отидохме до МВР-то".
Но пък изниква въпроса, ако "татуто" не е знаел какви ги е свършил или не го е осъзнавал, защо изобщо се е обадил на адвоката си ?!
Като че ли сега е по-редно бащата на момичето да намери две мутри , приемащи поръчки и те да нарежат татуираната кожа на келемето, тогава може би ще осъзнае какво е извършил !