Трупът в Морската градина силно разложен, една от версиите - заличаване на следи от убийство
Студенти коментираха, че всеки ден минават оттам, но не са забелязали да има човешко тяло до тази сутрин
26 Февруари 2015, Четвъртък, 14:10 ч.
Автор: Флагман.бгВсе още не е ясно дали тялото е на жена или мъж
Трупът, намерен по алеята с плочки в посока от Колежа по Туризъм към бул. „Димитър Димов“, е силно разложен, разкриха източници на Флагман.БГ. Все още разследващите не могат да кажат дали е мъж или жена, както и откога е там. Тялото е обезобразено. Тепърва ще бъде направена ДНК експертиза. Една от версиите, по която работят криминалистите, е заличаване на следи от убийство. Студенти от Колежа коментираха пред репортер на Флагман, че всеки ден минават оттам, но досега не са забелязали да има човешко тяло в района до тази сутрин, когато видели разпокъсани и разпилени дрехи.

Ежедневно по алеята минават десетки, тъй като води до Колежа по туризъм
Очаквайте подробности!
В категории:
Крими
Камион прегази дете в Лъки
От „Коминочистачът“ до духовния дзен: Животът-палитра на неповторимата Елвира Георгиева
Варненският кмет уволни най-близкия си заместник
Андреа направи опит за самоубийство
Таксиметровите шофьори настояват за незабавен статут на „защитена професия“, много ги биели
Доброволци от всички общини в Бургаско надграждат уменията си за борба с горските пожари
След успехите на отбора по волейбол, кметът Марин Киров проведе среща с част от ръководството на Българската федерация по волейбол
В БДУ бе даден официален старт на кандидатстудентската кампания
Отложиха за есента делото за побоя над шефа на полицията в Русе
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Порше, златни чувала и китайски фреон: Как бизнесменът Станчо Василев изпра 1.5 милиона евро
Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат

На Флагман или на полицията?!
Ами разпокъсаните дрехи не издават ли пола?!
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер