Трупът в Морската градина силно разложен, една от версиите - заличаване на следи от убийство
Студенти коментираха, че всеки ден минават оттам, но не са забелязали да има човешко тяло до тази сутрин
26 Февруари 2015, Четвъртък, 14:10 ч.
Автор: Флагман.бгВсе още не е ясно дали тялото е на жена или мъж
Трупът, намерен по алеята с плочки в посока от Колежа по Туризъм към бул. „Димитър Димов“, е силно разложен, разкриха източници на Флагман.БГ. Все още разследващите не могат да кажат дали е мъж или жена, както и откога е там. Тялото е обезобразено. Тепърва ще бъде направена ДНК експертиза. Една от версиите, по която работят криминалистите, е заличаване на следи от убийство. Студенти от Колежа коментираха пред репортер на Флагман, че всеки ден минават оттам, но досега не са забелязали да има човешко тяло в района до тази сутрин, когато видели разпокъсани и разпилени дрехи.

Ежедневно по алеята минават десетки, тъй като води до Колежа по туризъм
Очаквайте подробности!
В категории:
Крими
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

На Флагман или на полицията?!
Ами разпокъсаните дрехи не издават ли пола?!
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер