Трупът в Морската градина силно разложен, една от версиите - заличаване на следи от убийство
Студенти коментираха, че всеки ден минават оттам, но не са забелязали да има човешко тяло до тази сутрин
26 Февруари 2015, Четвъртък, 14:10 ч.
Автор: Флагман.бгВсе още не е ясно дали тялото е на жена или мъж
Трупът, намерен по алеята с плочки в посока от Колежа по Туризъм към бул. „Димитър Димов“, е силно разложен, разкриха източници на Флагман.БГ. Все още разследващите не могат да кажат дали е мъж или жена, както и откога е там. Тялото е обезобразено. Тепърва ще бъде направена ДНК експертиза. Една от версиите, по която работят криминалистите, е заличаване на следи от убийство. Студенти от Колежа коментираха пред репортер на Флагман, че всеки ден минават оттам, но досега не са забелязали да има човешко тяло в района до тази сутрин, когато видели разпокъсани и разпилени дрехи.

Ежедневно по алеята минават десетки, тъй като води до Колежа по туризъм
Очаквайте подробности!
В категории:
Крими
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско

На Флагман или на полицията?!
Ами разпокъсаните дрехи не издават ли пола?!
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер