Трупът в Морската градина силно разложен, една от версиите - заличаване на следи от убийство
Студенти коментираха, че всеки ден минават оттам, но не са забелязали да има човешко тяло до тази сутрин
26 Февруари 2015, Четвъртък, 14:10 ч.
Автор: Флагман.бгВсе още не е ясно дали тялото е на жена или мъж
Трупът, намерен по алеята с плочки в посока от Колежа по Туризъм към бул. „Димитър Димов“, е силно разложен, разкриха източници на Флагман.БГ. Все още разследващите не могат да кажат дали е мъж или жена, както и откога е там. Тялото е обезобразено. Тепърва ще бъде направена ДНК експертиза. Една от версиите, по която работят криминалистите, е заличаване на следи от убийство. Студенти от Колежа коментираха пред репортер на Флагман, че всеки ден минават оттам, но досега не са забелязали да има човешко тяло в района до тази сутрин, когато видели разпокъсани и разпилени дрехи.

Ежедневно по алеята минават десетки, тъй като води до Колежа по туризъм
Очаквайте подробности!
В категории:
Крими
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина

На Флагман или на полицията?!
Ами разпокъсаните дрехи не издават ли пола?!
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер
влака минава с около 5 км в час трябва да е бил някой бавно развиващ студент от колежа щото тоя колеж е за такива
пак някой хомобандит ще да е те нали се сабират в градинките там вечер