Първо във Флагман! Ужасяващо! Съпругата-убийца е детска учителка в Бургас. Вижте я
Бургаският окръжен съд решава в момента дали да я остави в ареста
Ключови думи:
труп, бургас, морска градина, убийца, жена, учителка, колеж по туризъм, болен мъж, убийство
25 Август 2016, Четвъртък, 13:50 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ снимка: АвторътБлизо 2 години харчела пенсията му с пълномощно
Съпругата, която уби мъжа си по особено жесток начин и се опита да покрие престъплението, е детска учителка от Бургас, научи Флагман.бг от отлично информиран източник. Жената е на 60 години. Съпругът й бил с тежко заболяване, за което се е нуждаел от специални грижи. Установило се е, че всъщност той е починал поради редовно недохранване.
Тялото му бе открито силно разложено до Колежа по туризъм преди година и половина. Криминалистите, пред които жената обявила, че мъжът й е избягал, следили поведението й, тъй като се усъмнили, че ги лъже. Близо 2 години съпругата-убийца харчела пенсията на болния си мъж.
Тя е арестувана и е направила пълни самопризнания. До минути Бургаският окръжен съд ще реши да я остави ли в ареста.
Очаквайте още подробности.
В категории:
Бургас
Таксиметровите шофьори настояват за незабавен статут на „защитена професия“, много ги биели
Доброволци от всички общини в Бургаско надграждат уменията си за борба с горските пожари
След успехите на отбора по волейбол, кметът Марин Киров проведе среща с част от ръководството на Българската федерация по волейбол
В БДУ бе даден официален старт на кандидатстудентската кампания
Отложиха за есента делото за побоя над шефа на полицията в Русе
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Порше, златни чувала и китайски фреон: Как бизнесменът Станчо Василев изпра 1.5 милиона евро
Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат
След оставката на Кандев: Ето кой става главен секретар на МВР
Остров Света Анастасия става „Етносфера“
Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г.
Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов

В Нормална държава това става за 2 седмици, а тая 2 години му получавала пенсията.....
Егати ДЪРЖАВАТА, егати ПОЛИЦИЯТА...????!!!!!!!!!!!!!