Първо във Флагман: Полицаи разплетоха жестока трагедия! Бургазлийка убила мъжа си, захвърлила трупа му край Колежа по туризъм
25 Август 2016, Четвъртък, 11:39 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВЯсно е чий е разложеният труп, открит в Морската градина на Бургас преди година и половина, има арестуван
Бургаските полицаи разплетоха жестоко убийство, за което е направен опит да се потули и остане неразкрито завинаги, научи Флагман.бг.Жена е арестувана заради това, че е убила мъжа си и захвърлила тялото му край Колежа по туризъм. Трупът бе открит преди година и половина(ВИЖ ТУК).
По тялото нямаше почти никакви следи, човешките останки бяха проядени от червеи, а трупът силно разложен. Полицаите обаче успяха да стигнат до извършителя на зверското убийство.
По информация на Флагман.бг бургазлийка е убила мъжа си и го е захвърлила край жп прелеза. В това време тя убеждавала всички близки, че любимият й избягал.
Жената е арестувана и е направила пълни самопризнания. Убийството е извършено по особено мъчителен за жертвата начин.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
В категории:
Темида
Десислава Атанасова извади официална справка от Истанбул, за да обори Демерджиев за полетите с Пеевски
Седем кораба получаваме от Белгия и Нидерландия заради мините в Черно море
Пожар на метри от релсите блокира влаковете край Петрич
Пиян шофьор погуби тийнейджърка, влиза в затвора
Световен колос обяви трансфер на Мони Николов
Как да направим перфектни пържени картофи
17 години затвор за жестоко убийство
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
08/07/2026, Сряда 18:40
0
Как да приготвим майсторска шкембе чорба вкъщи
Андреа и Галена взривиха Слънчев бряг, качиха се заедно на сцената
Гръцката звезда Янис Плутархос идва в Поморие с грандиозно шоу и впечатляваща сценична продукция
Васил Божков атакува "Магнитски" в американски съд

Ама как така роднините на този мъж не са го потърсили, а са се доверили на убийцата, че е избягал?!
И парите му харчила...
Ужас!