Колоездачи в болница преди Джирото
Проблемът не се случи в България
Няколко колоездачи са хоспитализирани преди старта на Джирото, а причината е бактерия, която е довела до стомашни проблеми.
Източникът на заразата обаче не е в България, а в Белгия, където състезателите нагазват в кравешки фъшкии по време на тренировъчно каране. Проблемът води дотам, че тимът на Лото-Интермаше се появи само с петима души на официалното представяне в Бургас, а останалите трима са в болница с диария, повръщане и висока температура.
"Половината колоездачи са зле", разкри шефът на тима Максим Буе, акцентира "Труд".
Обиколката започва утре, първият етап е от Несебър до Бургас. Очаква се финален спринт за розовата фланелка. Спринтьорите са фаворити първи да облекат трикото. Вторият етап от Бургас до Велико Търново предлага стръмно и кратко изкачване в края, в което може да блеснат катерачите.
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
2
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0

с диария,
Perffetto