Несебърското барби стана лице на Джирото (СНИМКИ)
Община Несебър доказа, че е най-достойният домакин на това мащабно световно събитие, написа Ивелина Прунова в социалните мрежи
Облечена в цвета на най-престижното колоездачно състезание - Giro d’Italia, чийто домакин тази година е България, несебъркото барби - Ивелина Прунова буквално блести и впечатлява всички гости на старинния град, откъдето бе даден стартът на първия етап. Прунова, известна още като най-красивата несебърлийка, не скри възхищението си относно организацията на събитието и обсипа с похвали Общината.
"С огромна гордост и възхищение поздравявам Община Несебър за невероятната организация на Giro d’Italia! Несебър е най-красивият град, който сияе с блясък и енергия. Градът е пълен с хора, атмосферата е незабравима, а крепостните стени в Стария Несебър, вечер се превръщат в романтичен шедьовър, огрян в розово. Браво на вас, Община Несебър – вие правите нашия град световно признат и величествен! Нека всички видят, че Несебър е най-живият, най-красивият и най-добре организираният град!
Както местните жители на Несебър, така и гостите на града, са изключително очаровани от впечатляващата двудневна програма. Вълнението сред всички е феноменално. Това признание от всички е огромна заслуга на целия общински екип.
Община Несебър доказа, че е най-достойният домакин на това мащабно световно събитие!", написа тя в социалните мрежи.
Прунова има хиляди последователи и всички имаха възможността да се насладят не само на синеоката красавица, но и на кадри от началото на колоездачното състезание.
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
2
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0

Всеки път, като ми се опнеш, губиш, и си слагаш изкуствената усмивка!
Преодолявай ;)
Още, още, още и още!
Докато се научиш, че никой не е длъжен да ти се възхищава!
Пак граматика! Пълен член, хахха!
Проста работа!
В B отбор оставаш, завинаги!
Успех, успех!
Стискам палци!
Джиро, миро - реши ли да се трещи, спирка няма!
Успех!
Ще поживееш, ще видиш :))))))))
АМА ТУЙ, АМА ОНУЙ!
НЕ ВСЕКИ ИМ Е ДЛЪЖЕН ЗА САДО-МАЗО ИЗПЪЛНЕНИЯТА ПРЕДИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕ С ТЯХ!
Специално тя ни хвърля око наляво и дясно като бясно прасе, ни обвинява другите в същото!
Ако понесат тежестта, да ги носят у тях им, хаххаха!
Аааа!
Нали велики системите, туй-онуй...
Направо извън нерви ме изкараха тия прасета ненаядни на всичко животинско и човешко!!!
Свинье! Въртолещи се за връзки!
Нямат оправдание!
Загубиха ли?! Загубиха!
Ама такава била, онакава била!
Така, така...
И още! Докато не си запазят тяхната мизерия за тях си, а не да разпръскват навсякъде!
Тоз път - така!
Садо-мазо и излишна драма - в тях! ПО СТАР ОБИЧАЙ ТЕХЕН!!!
ХРАСТИ ИМА, ВСИЧКО ИМА!
ЛЕЕЕЕК ПЪТ И ХУУУУУБАААВ ДЕЕЕН НА ТЯХ, ЧЕ И ВЕЧЕР, НА ТЯЯЯХ, ОТ МЕН!
:)))))))
Айдеее!
Да са си мръднали диртиците!
Нито е на 12, ни обратни рекламира, ни проси като малоумна защита от всеки!
У лево измислените шампиони!
(Ти смятай какво е победа за тях и на какво са готови...
Мизерия на мизериите са!
Успехите - познай, без да припаднеш! Ама не е така, а онака!)
Такива работи, Кико!
Сменят им се враговете, не и "интересите"!
Е?!
Фотошоп?!
Сиктир им!
Дай, дай, дай!!!