РДНСК-Бургас праща проверка на „брегоукрепването“ с хотел на Алепу
Тя ще бъде извършена утре, съобщи началникът на звеното инж. Милен Ненчев
РДНСК-Бургас ще извърши проверка на строежа на Алепу. Това съобщи пред „Флагман“ началникът на регионалното звено на Дирекцията за национален строителен контрол инж. Милен Ненчев.
Повод да го потърсим е скандалната снимка, разпространена днес от неправителствената организация „Бетономорие“.
„Това е плаж Св. Тома, продължение на шофьорския плаж при Алепу. Това което виждате, по проект, е брегоукрепване в основите и хотелски комплекс, който да изплати разходите по брегоукрепването. Подиграват ни се по най-безпардонния начин. Това е крещящ абсурд на управлението на страната ни.
Снимката е от днес“, възмущават се от „Бетономорие“.
Според Милен Ненчев разпространеното от сдружението е основание за сезиране на РДНСК-Бургас.
Сформира се екип. Утре ще бъде извършена проверка на обекта, обяви Ненчев пред „Флагман“.
Таксиметровите шофьори настояват за незабавен статут на „защитена професия“, много ги биели
Доброволци от всички общини в Бургаско надграждат уменията си за борба с горските пожари
След успехите на отбора по волейбол, кметът Марин Киров проведе среща с част от ръководството на Българската федерация по волейбол
В БДУ бе даден официален старт на кандидатстудентската кампания
Отложиха за есента делото за побоя над шефа на полицията в Русе
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Порше, златни чувала и китайски фреон: Как бизнесменът Станчо Василев изпра 1.5 милиона евро
Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат
След оставката на Кандев: Ето кой става главен секретар на МВР
Остров Света Анастасия става „Етносфера“
Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г.
Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов

Държавата отдавна я няма. Никакъв контрол на нищо. Всеки строи където си иска, както си иска, стига да е близо до морето и до властта.
Подкрепям всички, които ходят на плаж в Гърция и Турция! Само така!
Тиквон е обещал на някого .....как се строй върху изключителна държавна собственост директно на плажната ивица и в Натура 2000....сложиха и бариера на Аркутино ...шопите ни продават на килограм....
Може да триете коментарите подлоги!