Георги Димитров води в Карнобат, но балотаж не е изключен
Кандидатът на БСП за кмет на Карнобат Тород Байчев засега е втори в надпреварата след преброяването на гласовете в първите 10 секции
25 Октомври 2015, Неделя, 20:45 ч.
Резултатите от първите 10 секции показват 1373 гласа за досегашния кмет и 893 за Тодор Байчев
Досегашният кмет на Карнобат Георги Димитров води в кметската надпревара, показват първите междинни резултати. Преброяването от първите 10 избирателни секции показва, че той е получил 1373 гласа. Веднага след него е кандидатът на БСП Тодор Байчев, а трети – избраникът на ГЕРБ Владимир Крумов.
В цялата община има 58 избирателни секции и затова не е изключено да няма победител на първия тур, а да се стигне до блотаж.
При листите най-много гласове засега събират Левицата, Карнобатлии за Карнобат и БСП.
В категории:
Карнобат
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Pak vi raskaza igrat))))
Mitki asparuhovci sega na kyde i v mishite dupki niama miasto
sega krancheto na baichev shte spre ot po na gore shte go reznat bunbala veche ne mu trebva bita karta si e momcheto))))
Pveche glasove iskar ot tiah
vazov go chaka proverka kvo e pravil v polsha a onia mu svarshva borsata ole male shte go duhate vse polosho shte stava pri vas bsepar`eta geicheta na serGEIA miazate shte vi natiriat kato nego i poveche na izbori ne idvaite plahove
zbogom partio karnobat pokaza che ste mishki i starite hora vi go kazoha!!!!!!!!!!!
То вярно била приказката , че кокото иска Миньо той ще бъде кмет . Срам за Карнобат. Байчев излиза с високо вдигната глава от тази мръста кампания- млад интелигентен човек, който искаше да пречупи статуквото. Срамът си е за всички продажници на БСП и тези които взеха мръсните пари на Миньо..
То вярно била приказката , че кокото иска Миньо той ще бъде кмет . Срам за Карнобат. Байчев излиза с високо вдигната глава от тази мръста кампания- млад интелигентен човек, който искаше да пречупи статуквото. Срамът си е за всички продажници на БСП и тези които взеха мръсните пари на Миньо..