При 40 % обработени протоколи в Карнобат! Георги Димитров кмет от раз, има и мнозинство в ОбС
25 Октомври 2015, Неделя, 22:00 ч.
„Карнобатлии за Карнобат“ и местната коалиция „Левицата“ печелят минимум 11 съветнически места
Георги Димитров е на път да спечели кметските избори в Карнобат от първи тур. При 40 % от обработените протоколи той има 2528 гласа, Тодор Байчев от БСП е с 879 гласа, Владимир Крумов от ГЕРБ – със 707 гласа.Ако тенденцията се запази се очертава и мнозинство за Георги Димитров в Общинския съвет. Две местни коалиции, които го подкрепят ще имат минимум 11 съветнически места. Междинните данни показват, че „Карнобанлии за Карнобат“ е първа политическа сила с 829 гласа, местната коалиция „Левицата“ - със 755, ГЕРБ са трети с 503 гласа, четвърти са Народен съюз – 437, а пети БСП – с 396 гласа.
Все пак не е изключен балотаж, тъй като предстои да се обработят протоколи от секции, където има традиционно силна подкрепа за БСП.
В категории:
Карнобат
Прогноза за времето в последната неделя на януари
Съвременните електроуреди често се развалят бързо и ето как да удължим живота им
Първи признаци на деменция, които е важно да разпознаете
Тръмп за дискомбобулатора: Тайното оръжие парализира охраната на Мадуро
Сблъсъци в Минесота след смъртта на прострелян от федерални агенти
Асен Василев с условия за изборите, иска младите от протеста в листите
Тръмп заплаши Канада с мита върху стоки при сделка с Китай
Соломон Паси влезе в конфронтация с АСЖ – защитиха Цветанка Ризова след скандала в ефир
Пожарът в София превърна две деца в сирачета, състоянието им е критично
Проектът Радев: Възможността за дългосрочна промяна или поредната краткотрайна илюзия
Възможна ли е коалиция ПП-ДБ-Радев?
Почина първият отвлечен за откуп бизнесмен в България, Стефко Колев

Г.Димитров -вашият заличител
То вярно била приказката , че кокото иска Миньо той ще бъде кмет . Срам за Карнобат. Байчев излиза с високо вдигната глава от тази мръста кампания- млад интелигентен човек, който искаше да пречупи статуквото. Срамът си е за всички продажници на БСП и тези които взеха мръсните пари на Миньо..
Интересно на подкрепилите го отстрани какво ще се даде.
Честито отново на родата