Само във Флагман.бг! Николай Димитров печели Несебър на първи тур(ОБНОВЕНА)
25 Октомври 2015, Неделя, 22:14 ч.
За Николай Димитров вота си са пуснали 53 % от гласувалите, втори е кандидатът на ГЕРБ - Златко Димитров
Независимият Николай Димитров печели изборите в Община Несебър на първи тур. При обработени 100 % от изборните протоколи Димитров печели с 53 %.За него са гласували 7383 души. Втори остава Златко Димитров от ГЕРБ с 4064 гласа. Трети е Георги Манолов от Коалиция „ЗОРА“ с 1933 гласа, а четвърти Александър Александров от НФСБ с 418 гласа.
Солидно присъствие в Общинския съвет има ПП „МОРЕ“, зад която са братята Динко и Йордан Диневи.
В категории:
Несебър
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток

Сбирка малоумници ,супер неориентирани хора живеещи в гр.Несебър ,отново се продадоха за едни въшкави 100-200 лв . Сега 4 години ще ядат водорасли и цаца и ще чакат град Несебър да се развива !!!
" - На прост град, прост кмет!"
Нищо повече не може да се добави!
ГЕРБ ако искаха дабго свалят, досега да са го осъдили...
В това никой не може да ме разубеди !
Никога няма да сте свободни.
Още утре ще си пред кабинета на кмета да го молиш я за разрешително, я за общинско място.
Ей такива провинциални селяндури дето се пишете за големи несебърлии сте ми най-смешни. Аман от паразити от вътрешността паразитиращи върху гърба на нас местните. Вървете си!
Ще се стягат куфарите за друга държава !!!
Няма оправия тук.....
Само педерастите обичат да ги е*ат по наколко пъти!