Само във Флагман.бг! Николай Димитров печели Несебър на първи тур(ОБНОВЕНА)
25 Октомври 2015, Неделя, 22:14 ч.
За Николай Димитров вота си са пуснали 53 % от гласувалите, втори е кандидатът на ГЕРБ - Златко Димитров
Независимият Николай Димитров печели изборите в Община Несебър на първи тур. При обработени 100 % от изборните протоколи Димитров печели с 53 %.За него са гласували 7383 души. Втори остава Златко Димитров от ГЕРБ с 4064 гласа. Трети е Георги Манолов от Коалиция „ЗОРА“ с 1933 гласа, а четвърти Александър Александров от НФСБ с 418 гласа.
Солидно присъствие в Общинския съвет има ПП „МОРЕ“, зад която са братята Динко и Йордан Диневи.
В категории:
Несебър
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Сбирка малоумници ,супер неориентирани хора живеещи в гр.Несебър ,отново се продадоха за едни въшкави 100-200 лв . Сега 4 години ще ядат водорасли и цаца и ще чакат град Несебър да се развива !!!
" - На прост град, прост кмет!"
Нищо повече не може да се добави!
ГЕРБ ако искаха дабго свалят, досега да са го осъдили...
В това никой не може да ме разубеди !
Никога няма да сте свободни.
Още утре ще си пред кабинета на кмета да го молиш я за разрешително, я за общинско място.
Ей такива провинциални селяндури дето се пишете за големи несебърлии сте ми най-смешни. Аман от паразити от вътрешността паразитиращи върху гърба на нас местните. Вървете си!
Ще се стягат куфарите за друга държава !!!
Няма оправия тук.....
Само педерастите обичат да ги е*ат по наколко пъти!