Само във Флагман.бг! Николай Димитров печели Несебър на първи тур(ОБНОВЕНА)
25 Октомври 2015, Неделя, 22:14 ч.
За Николай Димитров вота си са пуснали 53 % от гласувалите, втори е кандидатът на ГЕРБ - Златко Димитров
Независимият Николай Димитров печели изборите в Община Несебър на първи тур. При обработени 100 % от изборните протоколи Димитров печели с 53 %.За него са гласували 7383 души. Втори остава Златко Димитров от ГЕРБ с 4064 гласа. Трети е Георги Манолов от Коалиция „ЗОРА“ с 1933 гласа, а четвърти Александър Александров от НФСБ с 418 гласа.
Солидно присъствие в Общинския съвет има ПП „МОРЕ“, зад която са братята Динко и Йордан Диневи.
В категории:
Несебър
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело

Сбирка малоумници ,супер неориентирани хора живеещи в гр.Несебър ,отново се продадоха за едни въшкави 100-200 лв . Сега 4 години ще ядат водорасли и цаца и ще чакат град Несебър да се развива !!!
" - На прост град, прост кмет!"
Нищо повече не може да се добави!
ГЕРБ ако искаха дабго свалят, досега да са го осъдили...
В това никой не може да ме разубеди !
Никога няма да сте свободни.
Още утре ще си пред кабинета на кмета да го молиш я за разрешително, я за общинско място.
Ей такива провинциални селяндури дето се пишете за големи несебърлии сте ми най-смешни. Аман от паразити от вътрешността паразитиращи върху гърба на нас местните. Вървете си!
Ще се стягат куфарите за друга държава !!!
Няма оправия тук.....
Само педерастите обичат да ги е*ат по наколко пъти!