Шок и ужас в Приморско: Димитров блокира ОИК, изходът от вота непредвидим
Войната между Димитър Димитров и Димитър Германов е на живот и смърт в Приморско, битката е за всеки глас
25 Октомври 2015, Неделя, 20:42 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАЧе балотаж ще има е ясно, до сутринта там може да се е лее и кръв
Страстите в Приморско са нажежени до краен предел след края на изборния ден, където битката между двамата основни опоненти – Димитър Германов от ГЕРБ и Димитър Димитров от Коалиция „Заедно за община Приморско” , се води на живот и смърт. Няколко минути след края на вота от щаба на Димитър Димитров категорично заявиха, че ще блокират секционните избирателни комисии и няма да допуснат протокол да влезе за обработка в Общинската избирателна комисия. "Спираме изборния процес", обявиха от там. Тяхната инициатива е подкрепена и от редица други политически формации, участващи в изборите в морската община.
Причината за реакцията на хората на Димитров е, че с изчислителния център бил поверен на Ваня Мандова. „Тя е общински служител, шеф на предизборния щаб на ГЕРБ и няма грам компютърна грамотност, докато не бъде сменена, няма да допуснем протокол”, каза Златин Бодуров – втори в листата на „Заедно за Община Приморско”.
В Приморско ще има балотаж, но войната между основните претенденти е за всеки глас.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Хайде да се хващаш на работа че ще трябва да работиш
Няма да може да лапаш
Аз от 100 човек знам 3-4 за Герб, как става , а?
Шменти Капели
Пари не връщам
Германов ме победи
Утре ще му честия победата
То в София ги смениха ченгетата , та в Приморско няма ли?
Пълна пародия
Утре кой ще почерпи като и двамата са именици