Шок и ужас в Приморско: Димитров блокира ОИК, изходът от вота непредвидим
Войната между Димитър Димитров и Димитър Германов е на живот и смърт в Приморско, битката е за всеки глас
25 Октомври 2015, Неделя, 20:42 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАЧе балотаж ще има е ясно, до сутринта там може да се е лее и кръв
Страстите в Приморско са нажежени до краен предел след края на изборния ден, където битката между двамата основни опоненти – Димитър Германов от ГЕРБ и Димитър Димитров от Коалиция „Заедно за община Приморско” , се води на живот и смърт. Няколко минути след края на вота от щаба на Димитър Димитров категорично заявиха, че ще блокират секционните избирателни комисии и няма да допуснат протокол да влезе за обработка в Общинската избирателна комисия. "Спираме изборния процес", обявиха от там. Тяхната инициатива е подкрепена и от редица други политически формации, участващи в изборите в морската община.
Причината за реакцията на хората на Димитров е, че с изчислителния център бил поверен на Ваня Мандова. „Тя е общински служител, шеф на предизборния щаб на ГЕРБ и няма грам компютърна грамотност, докато не бъде сменена, няма да допуснем протокол”, каза Златин Бодуров – втори в листата на „Заедно за Община Приморско”.
В Приморско ще има балотаж, но войната между основните претенденти е за всеки глас.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Хайде да се хващаш на работа че ще трябва да работиш
Няма да може да лапаш
Аз от 100 човек знам 3-4 за Герб, как става , а?
Шменти Капели
Пари не връщам
Германов ме победи
Утре ще му честия победата
То в София ги смениха ченгетата , та в Приморско няма ли?
Пълна пародия
Утре кой ще почерпи като и двамата са именици