Димитър Николов: Бургазлии гласуваха за новите проекти, гласуваха с позитивизъм, гласуваха градът да се развива!
25 Октомври 2015, Неделя, 15:02 ч.
И в предишния мандат спечелих с немалък процент и поех цялата отговорност, каза още той
„Свикнал съм да нося цялата отговорност, защото и в предишния мандат спечелих с немалък процент. Бургазлии гласуваха за новите проекти, гласуваха с позитивизъм, гласуваха градът да се развива.” Това заяви Димитър Николов пред Нова телевизия, след като стана ясно, че води с разгромяващите 17 пъти води пред втория според предварителните данни на екзит пола.
„Благодаря, че бургазлии подкрепиха развитието на Бургас. Първи ме поздравиха моите съграждани”, каза Николов.
На въпрос дали би се кандидатирал за министър-председател, Николов отговори: „Аз съм си кмет на Бургас и благодаря. Имаме прекрасен премиер и такъв разговор не съществува.”
„Бургас в сравнение с големите градове е начело по избирателна активност. Нека социолозите да я коментират”, каза още Димитър Николов.
В категории:
Бургас
,
Местни избори'2015
Министерският съвет ще обсъди план за борба с измамите в ЕС и важни инфраструктурни проекти
Три гола на Бойко Борисов вкараха отбора на финала на републиканското първенство за ветерани
Ремонтът пред ЖП гарата в Бургас продължава и днес
Проф. Янаки Стоилов: Имаме ли изобщо нужда от постоянен ВСС?!
Шефовете на „Магазин за хората“ ЕАД подадоха оставка след скандала за големите заплати
Корнелия Нинова като рапъра Спенс: Писна й
Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба
До 500 евро помощ за работещи родители в Гърция и възможност за наемане на истинската баба за бавачка
Легендата Гари Каспаров: Става ми лошо като чуя израза "войната на Путин"
Луис Енрике с култов коментар след деветте гола на ПСЖ - Байерн
Отиде си един от най-славните български треньори
Започва сериозно застудяване, жълт код за пет области

МАРШ НА СЕЛО
БУРГАС Е ЗА ХОРА
ОТИВАЙ В ТУРЦИЯ
МАНАФИТЕ ТЕ ЧАКАТ
ДА ГО ДУХАШ СЕЛЯНИНО
да го духач селянино