×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Убиецът на граничния полицай Петър Бъчваров се жалва: Исках само да го сплаша


Убиецът на граничния полицай Петър Бъчваров се жалва: Исках само да го сплаша
Енгин си скри лицето с медицинска маска на влизане в съда
Тема в развитие
Излъгаха ли ни за убиеца на полицай Петър Бъчваров - турската Конституция забранява екстрадициите Вижте оградата, където е бил застрелян граничният полицай Бъчваров (ВИДЕО) Според следствен експеримент: Граничният полицай Петър Бъчваров бил убит от осколки Вижте протоколите от разпита на братята, убили граничния полицай Трябва да се навакса: Ваксиналното покритие у нас е под 90% Военният от стрелбата край Елхово бил в шок, стрелял по повиканото от него подкрепление Убиецът на граничния полицай Петър Бъчваров се жалва: Исках само да го сплаша Съдът в Одрин освободи единия от обвинените за стрелбата край Елхово Ще бъдат ли екстрадирани у нас убийците на българския граничен полицай Кадър от ареста на двамата братя, убили граничния полицай Петър Бъчваров - били изпечени крадци в Турция Демерджиев: Задържаните за убийството на полицая не са каналджии, нито трафиканти на дрога Погребват младши инспектор Петър Бъчваров в униформа на "Гранична полиция" Бургаските полицаи отдадоха почит на загиналия си колега Петър Бъчваров Проф. Владимир Чуков: Убийството на границата е терористичен акт Главният секретар на МВР: Не е логично каналджии да стрелят с ловна пушка по полицай Нова версия за убийството на граничаря: Мигрант стрелял по него за отмъщение Валентин Попов: Оръжието на полицаите ни на границата е старо, за музея е Елхово в траур, Петър Бъчваров убит от турци Извънредно! Има задържани в Турция за убийството на граничния полицай край Елхово Борисов "убеден": Президентът трябва незабавно да смени Демерджиев Сарафов за трагедията край Голям Дервент: Иззети са видеозаписи от термокамерите, разпитан е колегата на загиналия БСП иска до 20 години затвор и отнемане на цялото имущество на полицаите, помагащи на каналджии НА ЖИВО: Военният министър с подробности за трагедията край Голям Дервент Елхово скърби за сержант Петър Бъчваров, бил единственият син на образцово семейство В парламента: Минута мълчание за убития на границата полицай, чакат Демерджиев за обяснение Генади Тенев: Отдавна воюваме с мигрантите и даваме жертви Въоръжават граничарите с автомати? Демерджиев иска помощ от Турция срещу каналджиите Разкриха как е убит сержант Петър Бъчваров, 15 изстрела и по военослужещия Сержант Петър Бъчваров от Елхово е убитият на границата полицай Министърът на отбраната: Военнослужещият не се е оттеглил при стрелбата на границата Кой стреля по граничаря? Полк. Велков: Каналите за мигранти се използват и за трафик на терористи Границата охранявана по дилетантски начин? Полицаите не можели да боравят с автомати Убиецът на полицая в Голям Дервент е избягал в Турция, издирват го Извънредно: Престрелка край Елхово, убит е полицай
виж още
скрий
10 Ноември 2022, Четвъртък, 15:19 ч.
Автор: Емел МАХМУД

28-годишният Енгин Ергуван остава зад решетките, тепърва ще се реши дали да бъде екстрадиран у нас

Не съм искал да го убия, а само да го сплаша. Това е казал турският гражданин Енгин Ергуван, обвинен в убийството на граничния полицай Петър Бъчваров от Елхово. 

Снощи съдът в Одрин го остави в ареста, а освободи брат му Мустафа, за когото на този етап нямало доказателства, че участвал в стрелбата, съобщават турските медии. 

Стана ясно, че Енгин и Мустафа, които си изкарвали прехраната като овчари, обикаляли около границата, където са чакали нелегални мигранти, за да ги оберат. Братята взимали парите и мобилните телефони на бежанците. И двамата имат богато криминално досие за кражби. 

Във фаталната вечер на 7 ноември, понеделник, те били забелязани от българските граничари. Енгин и Мустафа обикаляли около оградата – на около 10 м от нея от турската страна. Били предупредени от полицаите да се отдалечат. Когато Петър Бъчваров и колегата му – командирован военнослужещ, включили фаровете на превозното средство, Енгин е открил огън с ловната пушка и избягал. Към българите са изстреляни 10-15 куршума. Първият е бил фатален за Петър Бъчваров. 
 


В категории: Крими , Ямбол


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
13
Коментара
Флагман.БГ Тежък побой над ученичка в Благоевград Тежък побой над ученичка в Благоевград 26/01/2026, Понеделник 08:43 0
13
Коментара по темата
13.
Несрин Узун ДПС
10.11.2022 19:53:11
1
8
Аз Митьо и Бенчо другото го знаете
12.
Факултето
10.11.2022 19:47:31
0
1
До Ротшилд:

Така де, и наш'те да пратим, че наистина да има файда
11.
Факултето
10.11.2022 19:44:03
2
6
Ай, и ся?Някакви си овчари взели хляба на наш'те .....герои . Язък за момчето, турското,че сте го пожертвали, заедно с българското, за вашите си пачки
10.
Чукча писател
10.11.2022 17:55:48
0
15
Поредната партенка. Просто приказки за наивници.
9.
Сандо
10.11.2022 17:32:18
2
7
Какво става ясно че крадците де върлуват по нашите земи неса нито полицаи нито българи редно е министъра да се извини на граничарите
8.
ХАХАХАХААХА
10.11.2022 17:21:00
1
31
15 изстрела с ловна пушка..

На 10м от оградата били и оттам ги гръмнали?!

Те си говорили с тях(не знайно как) ,но чак като си включили фаровете и го застреляли.

ся ,флегмен ,слушай(чети) внимателно

отидете до ловния магазин,който така смело промотирате(ако знаете къде се намира ,че и улиците в града ги бъркате)и пробвайте да изстреляте 15 патрона

СТИГА СТЕ ПИСАЛИ МАЛОУМЩИНИ!
7.
...
10.11.2022 16:57:21
0
8
Прометей в новото време. Да не си е запалил шушоните покрай някой стъкмено огнище в няколкодневното пребиването в широките странджанско- сакарски поли?
6.
Брях
10.11.2022 16:48:34
0
22
Автоматична ловна карабина с 15 патрона? Брях!
5.
зле скалъпено
10.11.2022 16:22:58
5
18
Имал си автоматична ловна карабина клошаря а в края и размахал светлинен меч
4.
Питащ
10.11.2022 16:11:51
1
41
Какви 15 изстрела с ловна пушка бе ооооу?
3.
Ротшилд
10.11.2022 16:03:32
0
50
С 15 изстрела така се сплашва, дано съда при комшийте не е като този в България, за да може този да получи ефективна присъда и да лежи в затвора.
2.
Ами
10.11.2022 15:32:10
0
89
Тъй се прави.
Днес гърми,утре го хващат и след седмица...в кауша.
Браво на комшиите.
1.
Axaxaxaxaxaxaxaxax
10.11.2022 15:31:38
2
65
Да еба и боклука ти,утрепа младо момче ся доживот
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Амбицията на Бургас за 2032 година е да бъде не само културен хъб, но и катализатор за социални и икономически промени Амбицията на Бургас за 2032 година е да бъде не само културен хъб, но и катализатор за социални и икономически промени Европейската столица на културата не е само титла, а възможност за дългосрочни ефекти, които да променят икономиката и социалния живот на града, каза председателят на Фондацията  Бунт чрез мислене: какво стои зад феномена „disgustingly educated“ Бунт чрез мислене: какво стои зад феномена „disgustingly educated“ В ерата на информационен шум и допаминово прегряване, нова дигитална вълна избира знанието, културната дълбочина и интелекта като форма на съпротива Чудодейното съкровище на Родопите Чудодейното съкровище на Родопите "Възкръсващото цвете" свързва митологията за Орфей, науката и една от най-големите ботанически загадки на Балканите Гангстерът Христо Боба е загиналият в ПТП-то край Бургас тази вечер, карал е БМВ-то си с бясна скорост Гангстерът Христо Боба е загиналият в ПТП-то край Бургас тази вечер, карал е БМВ-то си с бясна скорост Той уби приятели си Дончо, но едва не погуби и невинна бургазлийка  Талантлива бургаска ездачка е пострадалата след челната катастрофа до Маринка Талантлива бургаска ездачка е пострадалата след челната катастрофа до Маринка Симона Кънчева е настанена в болница „Сърце и мозък“, в „недобро общо състояние“ Бургаски ученици на път да направят революция в образованието Бургаски ученици на път да направят революция в образованието Тяхната онлайн платформа Izpita.com за подготовка по математика вече цяла година предлага задълбочено обучение напълно безплатно Нормално ли е учител и лекар да получават по-малко от служител в хипермаркет Нормално ли е учител и лекар да получават по-малко от служител в хипермаркет Въпреки увеличенията на възнагражденията в образованието и здравеопазването през последните години, доходите в тези престижни професии все още изостават спрямо заплатите в търговските вериги Стана ясно кои са загиналите от бруталната катастрофа край Бургас тази вечер Стана ясно кои са загиналите от бруталната катастрофа край Бургас тази вечер Христо Попов и Дончо Маджаров са строителни работници, прибирали се към дома си Бягане на 60, мъртва тяга на 70 и сноуборд на 80 - кои тренировки удължават живота Бягане на 60, мъртва тяга на 70 и сноуборд на 80 - кои тренировки удължават живота Фитнесът за дълголетие не е мода, а научно доказан начин да останеш здрав, силен и независим с напредване на възрастта   Жена откри камера под капака на тоалетната чиния в ресторант Жена откри камера под капака на тоалетната чиния в ресторант Полицията в Лестършър е била информирана ден след отвратителното откритие
Отношенията между Италия и Швейцария се изостриха Отношенията между Италия и Швейцария се изостриха След освобождаването под гаранция на собственика на бара в Кран Монтана Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите Въпреки предупрежденията, на практика не винаги е възможно да се избегне използването на хотелски Wi-Fi, особено при пътувания в чужбина Ако това нещо се случи на вашата сватба - няма да оцелеете дълго Ако това нещо се случи на вашата сватба - няма да оцелеете дълго Един от най-неочакваните, но категорични сигнали за бъдещи проблеми според нея е хвърлянето на торта по време на сватбата САЩ призоваха Израел да отвори отново граничния пункт Рафах САЩ призоваха Израел да отвори отново граничния пункт Рафах Американски пратеници настояват за възстановяване на движението между Газа и Египет на фона на крехкото примирие Живеем в толкова измислен свят, в някакви телефони, в които хората показват фалшив живот, каза Алекс Сърчаджиева Живеем в толкова измислен свят, в някакви телефони, в които хората показват фалшив живот, каза Алекс Сърчаджиева Благодарна съм, че нося гените на майка ми, че имам дете от Иван и че съм имала тази любов с него, сподели тя Европейски авиокомпании спряха полетите си до Дубай Европейски авиокомпании спряха полетите си до Дубай Ситуацията в Близкия изток е изключително напрегната Сноубордистка пострада при Седемте рилски езера Сноубордистка пострада при Седемте рилски езера Вдигнаха хеликоптер, за да я спасят Музикалното училище и Държавната опера в Бургас ще си сътрудничат Музикалното училище и Държавната опера в Бургас ще си сътрудничат Партньорството предвижда участие на възпитаници на НУМСИ в репетиции, сценични изяви и извънкласни форми на обучение в Операта, както и пряк обмен на опит с утвърдени музиканти, певци, диригенти и творчески екипи В 18 щата е обявено извънредно положение В 18 щата е обявено извънредно положение Заради зимната буря в САЩ остави 250 000 домакинства без ток Нови разкрития за смъртоносно простреляния в Минеаполис - Алекс Прети Нови разкрития за смъртоносно простреляния в Минеаполис - Алекс Прети Засилва се обществения натиск за независимо разследване и по-задълбочена проверка на действията на служителите
Антон КУТЕВ, депутат от БСП Антон КУТЕВ, депутат от БСП Лявото няма общо с Русия Виц на деня Виц на деня Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба. Виц на деня Виц на деня При доктора.
- Гледам с жена ти сте една кръвна група!
- Ами нормално, докторе, щом вече 20 години ми пие кръвчицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хората те уважават толкова много, колкото полза имат от теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори