Първо във Флагман! Мерцедес размаза БМВ при незаконна гонка на Летище-Сливен, има загинали
21 Февруари 2016, Неделя, 11:56 ч.
Автор: Гергана РАДЕВА снимки: АвторътНяма кой да спре безразсъдните шофьори, които явно не ценят човешкия живот
Жестока катастрофа между БМВ и Мерцедес е станала на изоставеното летище в Сливен, съобщава читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".
Мерцедес Е класа е помел черно БМВ Е34 при нелегална гонка. По първоначална информация, двете момчета, които са пътували в БМВ-то, са загинали на място, след като другата кола се забила в техния автомобил странично и с бясна скорост. Все още не е ясна самоличността на починалите младежи. На място има полиция, линейка и пожарникари, които вадят телата от смачканите ламарини. Районът на Летището е отцепен.
Незаконните гонки на Летище - Сливен са ежедневие. Няма кой да спре безразсъдните шофьори, които явно не ценят човешкия живот и всеки уикенд, когато времето го позволява, бившето летище става писта от Формула 1. Любителите на високите скорости се отдават на адреналин с бензин в кръвта, рискувайки животите си. В състезанията на рейсърите се включват и много бургазлии.



Все още не е ясна самоличността на починалите младежи
В категории:
Животът
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

виновна е даржавата, защо няма писти като във другите страни със линеики,полиция и всичко останало за едно нормално аматьорско състезание във което да може дате записва всеки които иска
Един по един да си ходят, но лошото е, че други ги заместват!
Кога ще се спре с тая простотия по пътищата и това мерене на кого му е по-голяма колата?!??
Pochivaite v mir momcheta!