×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще получи ли адекватна присъда убиецът на Невен и Галин от кървавата гонка на писта „Бършен“


Ще получи ли адекватна присъда убиецът на Невен и Галин от кървавата гонка на писта „Бършен“
Невен и Галин намериха смъртта си, след като Мерцедес със 150 км/ч се заби в БМВ-то им
Тема в развитие
Две години и половина след смъртта на Галин и Невен на писта „Бършен“, виновникът бе погален от съда и още е на свобода Две години след смъртта на бургазлиите Невен и Галин, убиецът им се размина със смешна присъда Николай може да получи от 3 до 15 години затвор за кървавата гонка в "Бършен", убила бургазлиите Невен и Галин Екшън в Сливен: Биячи отмъщават за смъртта на Невен и Галин от Бургас при кървава гонка Нечувано безразсъдство! Младежи броят по 500 лв. за участие в гонките на смъртта на летище "Бършен" Невен и Галин се запалили по високите скорости в XI клас Роднини и приятели изпращат загиналите в БМВ-ковчег Невен и Галин в последния им път След дъжд качулка! С огради и ровове обезопасяват летище "Бършен" срещу нелегалните гонки (ВИДЕО) Организирали незаконните гонки под носа на МВР, но те чакали сигнал (ВИДЕО) Оцелелият от размазаното БМВ: Искахме само да гледаме гонките, а загинаха най-добрите ми приятели Бургас плаче за две от децата си: Невен и Галин останаха завинаги на 20 години! Само във Флагман! 20-годишният Невен от Бургас шофирал БМВ-то, погребало двама край Сливен Само във Флагман! Двама бургазлии издъхнали в смазаното БМВ на Летище „Бършен”, трети бере душа в болница Първо във Флагман! Мерцедес размаза БМВ при незаконна гонка на Летище-Сливен, има загинали
виж още
скрий
20 Октомври 2018, Неделя, 00:10 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

В понеделник 29-годишният Николай Филипов ще бъде изправен пред Апелативния съд в Бургас

Близо две години и половина след нелепата смърт на бургазлиите Невен Богоев и Галин Димов на писта „Бършен” край Сливен, в Апелативния съд в понеделник ще се разгледа делото срещу виновника Николай Филипов.

29-годишният Филипов бе буквално погален от Сливенския съд, след като получи смешната 4-годишна ефективна присъда. И до ден-днешен убиецът на Невен и Галин е на свобода.

В Апелативния съд в Бургас ще ври и кипи от приятели на бургазлиите, които се надяват българското правосъдие да бъде адекватно в ситуацията и Николай да получи заслуженото наказание.

Приятелите на бургазлиите, които са присъствали на последния процес в Сливен, са възмутени от думите, които Николай е казал пред магистратите: „Много съжалявам, съсипах и моя живот”.

Той въобще не осъзнава какво е причинил на тези две семейства, какво им е отнел. Дори не чувства искрено съжаление. Той първо се тревожи, че е съсипал собствения си живот”, разказаха пред репортер на Флагман.бг близки на загиналите младежи.


БМВ-то на бургазлиите бе буквално на хармоника след зверския удар

Предвид, че Сливенският съд наложи присъда, по-малка от 10 години, и преди тя да влезе в сила, няма как 29-годишният Николай да бъде тикнат зад решетките.

Източници на Флагман.бг споделиха, че сливналията продължава да пори улиците на града, макар че зад гърба му стоят множество присъди за шофиране с висока скорост, без книжка... и душевния товар „смъртта на две момчета”.

Невен беше разкошно момче. Помагал е на толкова младежи в дискотеката, в която работеше в Бургас. Спасявал е живота на 4 човека, които щяха да се удавят, скачайки от Моста. Понякога се чудя защо Господ ни го отне, защо го прибра при себе си”, скърбят всеки ден близки на Богоев.

Процесът се влачи по съдебните инстанции твърде дълго, а това буди тревожност у почернените семейства, които смятат, че благодетелските връзки на бащата на Николай, ще го спасят от съда. Николай Филипов в момента обжалва решението на първоинстанционния съд, родителите на бургазлиите също. Все още е спорно дали убийството ще бъде гледано като нарушение на Закона за движение по пътищата или като причиняване на смърт по непредпазливост.

Припомняме, че на 21 февруари 2016 година Галин и Невен намериха смъртта си на летище „Бършен“ – място или по-точно свободна писта за дрифтове и гонки. През онзи ден по време на маневра бургаското БМВ на Невен Богоев се е движело със 76 км/ч, в него са били загиналият 20-годишен Галин Димов и тогава 22-годишният Драгомир Бинев, също от Бургас.  Младежите правят рязък завой наляво, без да подозират, че на летището има друга кола – мощният Мерцедес Е 500 АМG, 380 коня, собственост на Николай Насков Филипов, който според експертизата е карал със 150 км/ч. Ударът е жесток, а бургаската кола буквално е разцепена на две. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)







В категории: Темида


15
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 24/08/2026, Понеделник 14:08 0
15
Коментара по темата
15.
Бс кс
23.10.2018 02:20:40
0
0
Всички вие сте долни злобари като мишки се криете зад мизертите си смартфони и оплювате покойните хара! Толкова сте проклети и жалки,че от злоба и завист ще умрете живи на клада горете и за умрелите не пишете шматки сте мършии
14.
Mitew
22.10.2018 15:29:21
0
0
Jinaaaa shi si poluchish zaslujenoto kolkoto i pari da ima tatko,nakraq idva i tfoq den nali znaish ;)
13.
Щ
21.10.2018 13:15:35
0
2
бургаското БМВ се е движело със 76 км/ч.Младежите ПРАВЯТ РЯЗЪК ЗАВОЙ наляво, без да подозират, че на летището има друга кола – мощният Мерцедес Е 500 АМG, 380 коня, който според експертизата е карал със 150 км/ч.
12.
гражданин
21.10.2018 13:04:00
0
1
Ашлашки дивотии малко им бяха пистите покрай Бургас ми са хукнали чак по сЛИВЕН Етака им била предречена съдбата да се случи .
11.
Станислав тенев
21.10.2018 12:43:39
0
1
Помня добре Ники аз тогава специално отидох да бягам зад колата, даже го изпреварих за кратко, исках да го впечетля за да ме забележи но не се получи явно той обичаше друг.
10.
Станислав тенев
21.10.2018 12:43:04
0
2
Помня добре Ники аз тогава специално отидох да бягам зад колата, даже го изпреварих за кратко, исках да го впечетля за да ме забележи но не се получи явно той обичаше друг.
9.
сеирджия
21.10.2018 12:30:14
0
5
Май от играчка е станало плачка,ходят да се състезават кой ще отиде на ония свят пръв.Лапешка работа с трагичен край,най-вече за родителите,дано намерят утеха.
8.
Благой Потеров
21.10.2018 12:08:40
1
3
Аз ще ги спася. Само да имат парите...другото аз ще го наредя. Знам на кой къде да дам, навремето бяхме на 1 бюро съдии..ще оправим нещата
7.
Mma
21.10.2018 11:37:59
1
1
Шшш огън в кръвта,бързи и яростни тва онова ...
6.
...
21.10.2018 11:32:49
0
5
Тези двамата са му засекли пътя затова той се е врязал в тях не е имаш време да спре според мен не е виновен.
5.
БМВ
21.10.2018 11:03:42
2
4
Внимание Минава Въртоглав
Липсва ми ми невенката с изкарана глава преж джама гледайки лошо назад докато настъпва кошника
4.
Zent
21.10.2018 11:03:38
2
3
Не всички са родени да управляват автомобил, добре че Господ си прибира грешните...
3.
До кат
21.10.2018 10:51:38
1
5
Ти спал ли си снощи или сънуваш още
2.
КАТ
21.10.2018 10:43:49
4
5
А тия двете момчета, какво са правили на пистата?
Ако пистата е за гонки, те са знаели много добре че там се кара с висока скорост, за къв чеп блуждаят из пистата без да се оглеждат?
1.
Ибрикчия
21.10.2018 10:05:17
3
3
Такива убиици заслужават до живот! Ненужна смърт, която можеше да се избегне при повече внимание...все пак е права писта, а не път с трафик
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Цанко Цанков покори Ламанша за 9:21 часа - медузи разраниха бургазлията по пътя към Франция Цанко Цанков покори Ламанша за 9:21 часа - медузи разраниха бургазлията по пътя към Франция Едно от най-тежките изпитания в световното маратонско плуване вече е зад гърба му - след близо девет часа и половина без прекъсване той стъпи на френския бряг и вече има шест от седемте маратона Oceans Seven Как да разпознаем фалшивите „зелени“ етикети с помощта на Екомаркировката на ЕС Как да разпознаем фалшивите „зелени“ етикети с помощта на Екомаркировката на ЕС Как европейската екомаркировка насърчава устойчивото потребление, без да прави компромис с качеството Силен бургаски кандидат за ВСС: 61 прокурори номинираха Георги Чинев Силен бургаски кандидат за ВСС: 61 прокурори номинираха Георги Чинев Колегите му посочват професионализъм, почтеност, независимост и способност да ръководи една от най-натоварените прокуратури Стоян Колев избяга по шорти от блока си в жк. "Славейков" Стоян Колев избяга по шорти от блока си в жк. "Славейков" Тиктокърът е под домашен арест, а негови приятели твърдят, че през последните два месеца психическото му състояние видимо се е влошило Кой ще поеме Черноморец 1919? Големият треньорски ребус в Бургас Кой ще поеме Черноморец 1919? Големият треньорски ребус в Бургас Стойков е на ход, Чиликов дебне, а въпросителната край Лазур остава отворена Правителството иска президентът отново сам да избира служебния кабинет Правителството иска президентът отново сам да избира служебния кабинет Румен Радев обяви промени в Конституцията за връщане на стария модел и определи сегашната процедура като източник на блокажи Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Ще громят ли в Бургас грамотните гларуси гневния готвач Изказванията на шеф Борис Петров - довчера добре позабравен, вероятно ще го отнесат до Комисията за защита от дискриминация Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Илияна Йотова изненадващо се появи в бургаското село Маринка, политическите слухове тръгнаха веднага Дали Иван Агафонов няма да попадне в Инициативния й комитет Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис 23-годишният мъж от Крушаре и жената, с която живее, са задържани за срок до 24 часа Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил 36-годишният пожарникар и животновъд от Калофер твърди, че е бил в Балкана, за да търси изчезнали овце, докато МВР официално съобщи, че е признал деянието
От 15 евро до военна техника за шестцифрена сума: Какво показа заглушителят в Драгалевци От 15 евро до военна техника за шестцифрена сума: Какво показа заглушителят в Драгалевци Евтини устройства се предлагат онлайн, професионалните системи струват хиляди, а експерти смятат, че техниката, смутила GPS над София, е била от съвсем друга категория Нова Зеландия тръгва към забрана на социалните мрежи за деца под 16 г. - глобите за платформите стигат 10% от световния им оборот Нова Зеландия тръгва към забрана на социалните мрежи за деца под 16 г. - глобите за платформите стигат 10% от световния им оборот TikTok, Instagram, Snapchat и Facebook ще трябва реално да проверяват възрастта, а законът стига и до новата опасна територия - AI платформите за виртуални „приятели“ Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре Козирог, Телец, Дева и Риби влизат в силен професионален период, но звездите дават само възможността - решаващото действие ще трябва да направят самите те Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“ Четиридневните празници, организирани от екипа на НЧ „Просвета 1888” и Община Поморие Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант 89-годишният германски предприемач оставя бизнес империя с над 1300 офиса и около 88 000 служители по света От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си  национално турне, вижте къде От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си национално турне, вижте къде Всички концерти са създадени специално за детската и тийн аудитория и техните семейства, като съчетават музика, танци, специално разработени хореографии, сценични визуализации, интерактивни игри, специални ефекти и активно участие на публиката България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация Десетки населени места отново са на режим, а проблемът вече не е само в сушата - стара мрежа, течове и неточно измерване превръщат водата в един от най-големите инфраструктурни провали на страната Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Петте жертви са намерени в къща край Форест Гроув, след като властите получили сигнал за горящ автомобил Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Двама възрастни също са пострадали Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия
Васил ДАНОВ, експерт Васил ДАНОВ, експерт По-опасни за България са руските хибридни операции, не Иран Виц на деня Виц на деня Срещат се две мутри:
- Брато, как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, много ме е страх да скоча с парашут!
- Ми, скочи без него бе, слънце...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте част от валяка, сте част от пътя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори