×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След дъжд качулка! С огради и ровове обезопасяват летище "Бършен" срещу нелегалните гонки (ВИДЕО)


След дъжд качулка! С огради и ровове обезопасяват летище "Бършен" срещу нелегалните гонки (ВИДЕО)
Охранителите на изоставеното летище ще преминат инструктаж, каза зам.-кметът Стоян Марков
Тема в развитие
Две години и половина след смъртта на Галин и Невен на писта „Бършен“, виновникът бе погален от съда и още е на свобода Две години след смъртта на бургазлиите Невен и Галин, убиецът им се размина със смешна присъда Николай може да получи от 3 до 15 години затвор за кървавата гонка в "Бършен", убила бургазлиите Невен и Галин Екшън в Сливен: Биячи отмъщават за смъртта на Невен и Галин от Бургас при кървава гонка Нечувано безразсъдство! Младежи броят по 500 лв. за участие в гонките на смъртта на летище "Бършен" Невен и Галин се запалили по високите скорости в XI клас Роднини и приятели изпращат загиналите в БМВ-ковчег Невен и Галин в последния им път След дъжд качулка! С огради и ровове обезопасяват летище "Бършен" срещу нелегалните гонки (ВИДЕО) Организирали незаконните гонки под носа на МВР, но те чакали сигнал (ВИДЕО) Оцелелият от размазаното БМВ: Искахме само да гледаме гонките, а загинаха най-добрите ми приятели Бургас плаче за две от децата си: Невен и Галин останаха завинаги на 20 години! Само във Флагман! 20-годишният Невен от Бургас шофирал БМВ-то, погребало двама край Сливен Само във Флагман! Двама бургазлии издъхнали в смазаното БМВ на Летище „Бършен”, трети бере душа в болница Първо във Флагман! Мерцедес размаза БМВ при незаконна гонка на Летище-Сливен, има загинали
виж още
скрий
22 Февруари 2016, Понеделник, 13:47 ч.

Община Сливен вече е предоставяла обекта за провеждането на легални състезания, за това имало и ценоразпис

Община Сливен е предприела мерки за обезопасяване на територията на летище „Бършен” и достъпа до пистата в обекта, където вчера при инцидент загинаха двама бургаски младежи, а трима са ранени, съобщи Sliveninfo.com. Още преди седмица общинското ръководство е  провело  разговори със спортни клубове в града, които в партньорство с Общината да превърнат мястото в спортен център за законни състезания.

"Планирано е и поставянето на нови бетонни ограждения на входа на летището откъм главния път Ямбол – Сливен. Те ще са над 2 тона и няма да могат да се преместват, както е сега. Предвидено е  също и изкопаване на дълбоки ровове откъм необезопасените страни, където пистата граничи със земеделски земи. За съжаление, именно в този период, преди новите обезопасителни мерки да са в ход, се случи този нелеп инцидент", съобщи пред медиите днес Стоян Марков, зам.- кмет на община Сливен.

По думите му, именно за да се избегнат трагични развръзки, при които младежи, решили да се самодоказват, участват в дрифт гонки и нарушават разпоредбите за достъп до пистата, са обмислени новите обезопасителни мерки. „Оказва се, че старите са неефективни и младежите са премествали с коли малките бетонни блокове, за да стигнат все пак до летището”, коментира Марков.

Той подчерта факта, че Общината вече е предоставяла обекта за провеждането на легални състезания и тогава не е имало инциденти, тъй като са спазени всички изисквания и условия за безопасност както на участниците, така и на публиката. „Дори има изготвен ценоразпис за провеждането на състезания от този род, приет с решение на Общинския съвет”, посочи още Марков.

"Въпреки че охраната летището е трудна заради големината му от над 5 хил. декара, Общината, заедно с органите на МВР и КАТ, ще направи всичко възможно там да не се допуска провеждането на незаконни гонки и да се възпрепятства свободното влизане на външни лица. Служителите от Общинска охрана, които пазят обекта денонощно, ще преминат през инструктаж, за да сигнализират незабавно при случаи на незаконно проникване на територията на „Бършен”, заяви зам.- кметът.

ВИДЕО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

В категории: Бургас


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
mrysni reisyri
23.02.2016 18:34:05
0
0
Da ne im vzemat avtomobili na tiq pomiqrcheta kato neznaqt kak da shofirat. I da si se trepqt na pistata kolkoto si iskat. Dvama potencialni ubiici na pytq po-malko.
6.
Ученик
23.02.2016 01:46:00
0
0
Всяка седмица по новините слушам за измрели хора на пътя...Това ще продължава да е така, защото не се спазват закони в тая държава, а и нямаме толкова закони...Всеки политик гледа как да угоди на себе си...Ще продължаваме да живеем в МАФИЯ! Ние самите трябва да променим нещата. МИСЛЕТЕ С ГЛАВИТЕ СИ БЕ , ХОРА, ИНАЧЕ ЩЕ СМЕ ПОГУБЕНИ ВСИЧКИТЕ ...!
5.
A
23.02.2016 01:43:53
1
1
Nevenkata go nqma.Vse taq veche
4.
burgas
22.02.2016 23:37:41
2
1
Каде са предизборните обещания на кметове и политици за легална писта?Колко човека умират на писта и колко на улицата?
3.
Качулката
22.02.2016 19:33:11
2
4
Затворете всички пътища да не стават катастрофи.
Изгонете хората от селата да не ги обират.
То като нямаш акъл ...
2.
митков
22.02.2016 16:37:15
0
8
ЩЕ СЕ ПРЕМЕСТЯТ НА ДРУГО МЯСТО ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕ И МОЖЕ НА ДРУГОТО МЯСТО ДА ЗАСТРАШАВАТ ЖИВОТА НА ДРУГИ ХОРА ТРЯБВА ЗАКОН И ТВЪРДА РЪКА
1.
след дъжд качулка
22.02.2016 16:13:24
6
6
Обезопасете най-накрая това летище бе хора.Оградете го,бетонирайте подстъпите към пистата.Ако трябва на всеки 50 м . сложете легнали полицаи на пистата.Колкото й пари да струва това,не повече от загуба на млади човешки животи.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Вдигнаха медицински хеликоптер заради пострадал лекар Вдигнаха медицински хеликоптер заради пострадал лекар По първоначални данни лекарят е получил фрактура в областта на тазобедрената става и не е в състояние сам да напусне високопланинския терен Лют скандал разтърси МВР: шефът на полицията в Габрово поиска заместникът му да бъде задържан Лют скандал разтърси МВР: шефът на полицията в Габрово поиска заместникът му да бъде задържан ОДМВР потвърди за спора между Илиян Иванов и Цветан Петков, но категорично отрече да се е стигало до физическа саморазправа БСП без колебание застана зад Йотова: Нито един глас против кандидатурата й БСП без колебание застана зад Йотова: Нито един глас против кандидатурата й Крум Зарков създава предизборен щаб и контактна група със Сергей Станишев, а изборът на кандидат за вицепрезидент остава в ръцете на държавния глава Огромна трагедия в Ахтопол: Жена се удави, издирват още един човек в бурното море Огромна трагедия в Ахтопол: Жена се удави, издирват още един човек в бурното море Четирима души влезли да се къпят в неохраняема зона, двама са спасени, а опасенията за втория изчезнал са тежки Борисов хвърли кърпата още преди вота: Изборите са предрешени (ВИДЕО) Борисов хвърли кърпата още преди вота: Изборите са предрешени (ВИДЕО) Лидерът на ГЕРБ вижда Илияна Йотова като почти сигурен победител Десетки бягаха в Морската градина на Бургас в памет на Героите на Украйна Десетки бягаха в Морската градина на Бургас в памет на Героите на Украйна Почетният консул Димитър Караненов поведе 2-километровия мемориален пробег по крайбрежната алея Община Созопол благодари на пожарникарите, полицейските служители и доброволците Община Созопол благодари на пожарникарите, полицейските служители и доброволците Акцията им е помогнала огънят да бъде ограничен и да не се стигне до човешки жертви въпреки опасността за хората в съседните места за настаняване Гергана Петрова: Започнаха да ме бутат от НСО, а бях доста далеч от Румен Радев Гергана Петрова: Започнаха да ме бутат от НСО, а бях доста далеч от Румен Радев Тя разказа своята версия за задържането, след което директорът на полицията в Благоевград беше освободен Натали Пашева пак в стола на Марина Цекова: Какво става в „Събуди се“ Натали Пашева пак в стола на Марина Цекова: Какво става в „Събуди се“ Кореспондентката на NOVA в Германия пое съботния ефир за втори път това лято, а телевизията продължава да посочва Цекова като титуляр Бургазлия бие баща си и напада хора по улиците, но места в домовете за психичноболни няма Бургазлия бие баща си и напада хора по улиците, но места в домовете за психичноболни няма Съседите на шизофреникът настояват за принудителното му лечение, а прокурорът по преписката отказва
МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката Кървава драма край Киев: 27 души загинаха при взрив след удар с дрон по склад Кървава драма край Киев: 27 души загинаха при взрив след удар с дрон по склад Украйна разследва защо в близост до жилищни райони са били съхранявани боеприпаси Новото видео от Струмяни: Гергана Петрова сама търси сблъсък с полицаите? Новото видео от Струмяни: Гергана Петрова сама търси сблъсък с полицаите? Кадрите преди задържането показват активистката в настъпателен спор със служителите, а репликата „Не ме бутайте“ прозвучава в момент, когато видим физически натиск не се забелязва Airbnb и Booking ще режат нерегистрирани имоти: Половината оферти у нас са под риск Airbnb и Booking ще режат нерегистрирани имоти: Половината оферти у нас са под риск Европейският режим свързва платформите с държавните регистри, а преди Евровизия 2027 Бургас разчита и на хиляди частни легла КЗП удря спекулата с глоби до 100 000 евро за всеки продукт и търговски обект КЗП удря спекулата с глоби до 100 000 евро за всеки продукт и търговски обект Александър Колячев обяви проверки на 40 онлайн магазина, частни училища, детски градини, спортни центрове и търговци на строителни материали Русия вече не смогва да попълва армията си: губи по 6000 войници повече, отколкото набира Русия вече не смогва да попълва армията си: губи по 6000 войници повече, отколкото набира Дори около 1000 нови бойци дневно не компенсират загиналите и ранените, а нова мобилизация поставя Путин пред тежък политически избор Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември Монархът ще положи конституционната клетва в 14:00 ч. българско време, дни след смъртта на Харалд V Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви Ледниковият срив разруши пътища, мостове и енергийни мощности, а спасителите продължават издирването в Непал и Тибет На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро Офертите в Северна Гърция започват от около 3 млн. евро, но истинската стойност на сделката зависи от правото на строеж, горския статут и достъпа до инфраструктура
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори