×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Супергрипът вече е у нас
  • Руската армия напредва към Запорожие, Путин обсъди ситуацията на фронтовата линия
  • Днес пускат движението по пътя за кв. Сарафово
  • Дежурен детски кабинет ще работи в медицинския център на УМБАЛ Бургас по празниците
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Габриела уби бащата на децата си, а сега пък много плачела да се грижи за тях


Габриела уби бащата на децата си, а сега пък много плачела да се грижи за тях
Не зная къде са децата ми и ги издирвам. Най-добре е да са при майка си, говорила тя с журналист иззад заключената врата, където е под домашен арест заради децата
Тема в развитие
Красимира Трифонова кълне в съдебна зала родителите на убития Пейо: Изчадия! Съдът остави в ареста тъщата на Пейо Пеев – Красимира Трифонова Убийцата на Пейо твърди, че получила инсулт зад решетките, пуснаха я под домашен арест Габриела, обвинена за убийството на Пейо Пеев, се е видяла с голямото си дете веднъж Как държавата помага на децата на убития Пейо Пеев Велико Минков притеснен, че синът му ще е при Габриела, моли социалния министър за ДНК тест Близките на убития Пейо Пеев се събират на протест, искат Габриела Славова в ареста Калин Стоянов нарече убийците на Пейо - тъщата-удушвач и Габриела - "злобни жени" Криминален психолог разкри защо двете жени, обвинени за убийството в София, си крият лицата Ще върнат ли децата на Габриела Славова след убийството на Пейо Пеев Гл. секретар на МВР: Възможно е и трети лица да бъдат привлечени за убийството на Пейо Пеев Близки си спомнят за покойния Пейо Пеев и разказват за неговата битка И Велико Минков задържан след убийството на Пейо, но бързо го пуснали, разследват дали трети човек е знаел Общински съветник спасил детето на Габриела, оставила го само и едва не го блъснал автомобил Протести в памет на убития Пейо и срещу дискриминацията на мъжете Велико Минков показа страховити съобщения от Красимира Трифонова Прокуратурата обжалва ареста на Габриела Славова - децата ѝ не са при нея 3 минути Пейо Пеев е стискан за врата? Записът не е лицеприятен, уверява главният секретар на МВР Из дипломатическата кариера на тъщата с удушения зет: Арестуват бизнесмен по донос на Красимира и майка й Искал ли е Велико Минков Габриела да абортира? Може и да не види детето си няколко години Пейо давал всичко за детето си, Габриела му изпила душичката, твърди негов приятел Габриела уби бащата на децата си, а сега пък много плачела да се грижи за тях Проговори адвокатката на удушения авиоинженер, дрогирали го, за да му отнемат родителските права Вижте Пейо и жените, обвинени за убийството му! Празнували Коледа щастливи и не са се карали за пеленачето (М)истерия с децата на Габриела, полицаи ли са ги отвлекли след убийството на Пейо? ПП за убийцата Габриела: Бруталното престъпление няма нищо общо с политиката Бащата на убития Пейо го проследил, но не успял да го спаси от смъртоносната сицилианска примка Удушеният Пейо имал шанс за кариера като авиоинженер в Германия, но се върнал в България Вижте лицето на дипломата-екзекутор Красимира Трифонова, докато позира пред българския национален флаг Затворили посолство заради грозен секс скандал с тъщата, удушила Пейо Пеев заедно с дъщеря си Габриела Биологичният баща на детето на Габриела проговори Пейо преживя огромни мъки, за да бъде до детето си, Габриела превърна живота му в кошмар Бивш депутат от ПП претендира пред Бургаския окръжен съд за бащинството на едно от децата на убийцата Габриела Габриела, която уби и запали мъжа си, се оказа добре позната в Бургас Две жени арестувани за убийство, опитали се да запалят трупа
виж още
скрий
24 Януари 2024, Сряда, 15:56 ч.
Автор: Флагман.БГ

33-годишната жена изтъкнала, че ще се бори за децата си, защото не е осъдена

Не зная къде са децата ми и ги издирвам. Най-добре е да са при майка си. По този начин се ожалила пред "24 часа" Габриела Славова, обвинена, че заедно с майка си е убила мъжа си Пейо Пеев. Тя говорила с журналиста през заключената врата на апартамента си, тъй като е под домашен арест. Жената не коментирала убийството, но запитана дали ще бъде осъдена, след като я пуснаха от ареста, каза, че в момента няма присъда и ще се бори децата ѝ да бъдат при нея. Именно малчуганите били повод за престъплението. Пейо твърдял, че и двете са от него, а Габриела – само първото. Тя не знаеше, че майка ѝ е уволнена. Изрази и изненада и добави, че тя също не е осъдена.

Пред Нова тв адвокат Миглена Балджиева, която представлява Пейо Пеев по делото за бащинство разкри, че децата на Габриела са при майката на Пейо Пеев. Те ѝ били предадени от полицаите веднага след задържането на двете жени.

Днес Велика Андонова, която е адвокат на Красимира Трифонова, разкри, че Габриела Славова не знаела къде са децата ѝ сега и много била плачела. А претендиращият за бащинство на 4-месечното бебе Велико Минков уж ѝ бил предлагал да направи аборт.

"Съгласно определението на СГС мярката на Габриела е изменена единствено и само, за да полага грижи за пеленачето и за 6-годишното си дете. А децата не са при нея. Децата са взети с една малка служебна бележка, една трета от лист А4, прикрепен към делото. След това от двама полицаи от 4-о районно, в абсолютно нарушение на Закона за закрила на детето, без да се сигнализират службите. И е неизвестно къде са дадени. Няма ги в полицията, полицаите вдигат рамене и казват – не знаем. Сигнализирахме отдела за закрила на детето", каза още Велика Андонова.

По-рано днес от Министерството на външните работи обясниха, че 54-годишната Красимира Трифонова, обвинена, че е удушила зетя си Пейо Пеев в София, ще бъде отстранена от работа в МВнР.

Магистратите прецениха, че по отношение на Габриела е "налично изключително обстоятелство от семейно естество, което предпоставя смекчаване на нейната процесуална обвързаност. Съдът приема, че същата е майка на 2 деца в невръстна възраст – едното на 6 години, а другото – на 4-месечна кърмаческа възраст, което предпоставя, че за да изпълнява родителските си функции и грижи към децата си, тя следва да бъде с мярка „домашен арест".

Ситуацията става още по-заплетена, защото голямото дете е от връзката на Габриела и Пейо, а за малкото, което още е кърмаче, претендира бившият депутат Велико Минков. Пейо Пеев също бил категоричен, че детето не е негово. Била му взета и ДНК проба. Велико Минков води дело за бащинство, на което е даден ход, но на практика засега има само размяна на документи. Не е известно засега Габриела да е дала ДНК проба, както и да е взета такава от бебето. Това, че е обвиняема по дело за тежко криминално престъпление, не е пречка пред делото за бащинство. Дори и под домашен арест, тя има право да се явява или не на този процес, да оспорва доказателствата на другата страна, или да иска събиране на нови.

Делото за бащинството е от т. нар. дела за произход и за това се гледа на три инстанции - окръжен, апелативен и върховен съд. За това адвокатът на Велико Минков Пламен Борисов прогнозира, че това дело може да отнеме години и детето да стане на 3-4, докато се разреши въпросът с бащинството.

Тялото на 44-годишния Пейо Пеев беше намерено на 19 януари в кола на Витоша. Имало е опит да бъде запален, за да се заличат следите. Убит е в София, пред дома на Габриела. Според разследването е удушен от тъща си Красимира, която е бивш дипломат. Тя била на задната седалка в колата, а Пейо - на шофьорското място. Дъщерята Габриела е затискала вратата на автомобила, за да не избяга. Тя също е имала политическа кариера. Мотивът за престъплението е спор дали едно от децата на двойката е от убития мъж. По случая са се водили и съдебни дела.

 

 


В категории: Темида


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
Мария АРНАУДОВА Фалшиви евробанкноти заливат мрежата Фалшиви евробанкноти заливат мрежата 30/12/2025, Вторник 14:26 0
Светлозария КИДЕРОВА Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком 30/12/2025, Вторник 13:20 4
Флагман.БГ Какви са последните думи на Бриджит Бардо Какви са последните думи на Бриджит Бардо 30/12/2025, Вторник 13:11 0
25
Коментара по темата
25.
Тя е луда
24.01.2024 22:29:20
0
8
Тази жена душила мъжа си с голи ръце, мислила кой знае от кога как да го ликвидира ще гледа 2 деца..... как е възможно да се допусне това. Известно е на много хора как тя оставяше първородното дете само вкъщи и излизаше. Това не е майка ....
24.
:d,rk
24.01.2024 21:51:45
0
7
Изроди!!Болни мозъци..и двете!!Яко в пангото и ..краставицата ..нарязана,изроди мръсни!!
23.
странни "съдебни" процедури
24.01.2024 20:37:02
2
8
И тъщата и Габриела Парапета са от службите на ДС, такива са и всички "политици" от ПП. Затова ще бъдем свидетели на ОПГ от МВР, съдебни лекари, Прокуратура и няма да видим техни ефективни присъди. Доказателство е, че заседанията на съда са в момента "закрити" (т.е. тайни).
Няма причина за поставяне под "домашен арест" на убийцата, децата са иззети от службите и предадени на роднини:
https://trud.bg/иванка-шалапатова-за-убийството-в-драгалевци-децата-са-в-сигурна-семейна-среда/
Габриела Парапета дори не знае кой е баща на децата и затова е отричала бащинство на Пейо и на депутата от ПП. Бракът, сключен с Пейо е бил фиктивен, защото е било условие за кандидатстване за работа в чужбина, вероятно дипломатическа. За да изведе децата в чужбина е трябвало разрешение на бащата, затова са го убили.
22.
Уви
24.01.2024 18:46:42
1
7
Ще стане така, че тъщата ще лежи в затвора, а тази "майка" ще бъде призната за неадекватна заради следродилна депресия и даже може да не я накажат.
Но тя сама вече се е наказала достатъчно.
21.
Иванова
24.01.2024 18:27:06
1
23
И майката и дъщерята са боклуци и не трябва да имат допир с децата та те нямат морал.
20.
Еххх
24.01.2024 18:11:45
1
22
Габриела и майка и са от хората, които не бива да се размножават.
За съжаление вече е късно.
Тази като иска да си гледа децата замисля ли се, какво ще им каже, някой ден, когато я попитат къде е баща им...
Да е мислила. То не става само с дипломи, четене и езици иска и акъл.
19.
до двойния ХаХовец (XX)
24.01.2024 17:27:02
0
7
Да си прост е като да си умрял. Ти не го осъзнаваш, но хората около теб страдат.
18.
ти сега нали разбираш колко си прост
24.01.2024 17:22:58
13
9
На следващите избори да изберем Костадин Костадинов за премиер и убийствата ще спрат. Гаранция.
17.
до 14
24.01.2024 17:20:38
2
7
Хахаха, ти не осъзнаваш дори колко си прост.
16.
XX
24.01.2024 17:17:57
6
7
До 11

"Не заслужават да дишат въздуха..." - ако на 2 Април НЕ СИ гласувал срешу ЕС, какво ревеш сега тука?
15.
XX
24.01.2024 17:16:23
7
4
ДО 13

"... на този човек законодателя е отредил един среден пръст. Нещо промени няма ли да има?" - нали искате ЕС? Какво ревеш?!
14.
XX
24.01.2024 17:15:29
8
13
Евродемокрцията е рай за психопатите!
13.
Хорска мисъл
24.01.2024 16:51:15
0
14
Един господин претендира за бащинство на едно дечицата, на този човек законодателя е отредил един среден пръст. Нещо промени няма ли да има?
12.
Кочо
24.01.2024 16:35:47
0
29
Доказали са че извършеното убийство от майката и дъщерята е заради децата. Значи сега като и двете са обвиняеми в тежко престъпление и задължително и двете ще отидат за дълго в затвора, това ни им ли подсказва че може да отнеме живота и на децата. Щом тя няма да ги има то в такъв случай и друг няма да им се радва докато е в затвора.... Каква е тая 'правосъдна' система в Бг
11.
Месар
24.01.2024 16:30:28
2
32
Ефтаназия и на двете ! Не заслужават да дишат въздуха на другите хора.
10.
555
24.01.2024 16:29:18
1
39
Децата не трябва да са при нея. Тя е опасна за тях.
9.
*********
24.01.2024 16:28:15
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
8.
А дали не е опасна за децата си?
24.01.2024 16:25:10
0
38
Най-добре е да са при майка си
----
Така е, но когато майката е участвала в убийство би трябвало да и се отнемат родителските права
7.
*********
24.01.2024 16:23:53
1
32
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
☠️☠️ М.Р. SKULLS☠️☠️
24.01.2024 16:19:45
5
1
slagame za posleden pat maskata i otivame za ubiistva i jertvoprinosheniq tam tam dolu te ni chakat vavilon oooooo opoznai se

!!


opoznai vavilon i suzdaniqta ot pepel i soda dolu gore ot zatvora nikoi ne izliza normalen i te go ubivaha s tok 17 godini!!! ne e luje kato vi go kazvam no nikoi ne vqrva

!!!

flagman spodelete statia da se znae tazi informaciq za demonskata formaciq gore tam na shadrafana sedqt i chakat!!!!
5.
До 1
24.01.2024 16:17:42
2
32
Не, тя може да плаче може и да стене, въпроса е, че е пълен психопат да си запали мъжа и да го утрепе с майка си. Сега мамчето ще поеме вина на главен изпълнител и ще лежи за щерката докато оная, ще я пуснат с условна и парично наказание. Така ще се размине безнаказано.
4.
Ало, Враца?
24.01.2024 16:16:08
0
13
Да я направим детска учителка за да може и другите деца да попият опита ѝ. Като тръгне да ги трепе да не се чудим с: -Ко стана уа?
3.
Ттъ
24.01.2024 16:14:49
1
39
Въпросната Габриела била изтрита от сайта на Общината. Защо? Тя е в майчинство и никой не може “да я изтрие”. А от ведомостите изтриха ли я?
2.
Аааа
24.01.2024 16:09:32
0
46
Не се знае за второто. Второто е от друг. Калпава работа. Щерката не си знае, кое дете от кой мъж е. Сутринта в сутрешния блок казаха, че щерката не знаела кой е нейният баща. Явно майката на щерката не знае от кой мъж е нейната щерка. Въобще от толкова много м*ндръсане н двете, майка и щерка не могат да оправят бащите. Звучи, като някой латиноамерикански сериал, ама е реалност.
1.
А
24.01.2024 16:07:03
37
6
Защо да не плаче. Това са човешки чувства. Изпитвала е разочарование и гняв. Сега й е тъжно.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Без ток по празниците: Недоволни блокираха пътя Враца - Монтана Без ток по празниците: Недоволни блокираха пътя Враца - Монтана След дни без електричество хората излязоха на пътя, настоявайки за отговорност и трайни решения Фалшиви евробанкноти заливат мрежата Фалшиви евробанкноти заливат мрежата Киберексперти предупреждават за нови схеми, които се възползват от напрежението около въвеждането на еврото   Флагман.бг започва прием на номинации за "Личност на годината 2025" Флагман.бг започва прием на номинации за "Личност на годината 2025" Престижният конкурс и официалната церемония по награждаването се провеждат под патронажа на областния управител Владимир Крумов Вълчата луна в Рак ще преобърне живота на тези зодии Вълчата луна в Рак ще преобърне живота на тези зодии Пълнолунието активира емоциите, семейството и важни житейски решения Желязков:  Всички ангажименти за 2025 година бяха изпълнени Желязков: Всички ангажименти за 2025 година бяха изпълнени Премиерът в оставка отчете резултатите от последното за годината заседание на Министерския съвет Държавата създава Координационен център за контрол при въвеждането на еврото Държавата създава Координационен център за контрол при въвеждането на еврото Звеното ще координира проверки, ще приема сигнали от граждани и ще реагира при злоупотреби В новогодишната нощ плащаме в кеш в такситата, внимавайте с апаратите В новогодишната нощ плащаме в кеш в такситата, внимавайте с апаратите След 21:00 ч. картите отпадат, а част от таксиметровите апарати може да покажат цена в грешна валута Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Алчността и арогантността на работодатели и правителствени чиновници залагат бомба със закъснител под социалния мир в България 2026 година носи емоции и финансов просперитет за тези зодии 2026 година носи емоции и финансов просперитет за тези зодии Какво очаква всяка зодия? Приморско залага на голямо име за Нова година Приморско залага на голямо име за Нова година Папи Ханс избра да изпрати 2025 година в южния курорт с фенове на площада
Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. По време на традиционен новогодишен ритуал духовните водачи направиха прогнози за войни, лидери и глобални сътресения Какви са последните думи на Бриджит Бардо Какви са последните думи на Бриджит Бардо Актрисата от "И Бог създаде жената" почина на 91-годишна възраст в неделя сутринта в прочутата си резиденция "Ла Мадраг" в Сен Тропе САЩ удариха пристанище във Венецуела САЩ удариха пристанище във Венецуела Потвърждението идва на фона на засилващия се натиск на Вашингтон срещу левия президент на Венецуела Николас Мадуро Бургас посреща 2026 година с Криско, Вениамин и празнична програма до зори Бургас посреща 2026 година с Криско, Вениамин и празнична програма до зори Градът ни се подготвя да изпрати старата година с впечатляваща програма 29-годишен британец е застрелян на испанския бряг, близо до Торевиеха 29-годишен британец е застрелян на испанския бряг, близо до Торевиеха Поредно тежко престъпление разтърси популярния испански курортен регион Коста Бланка Гърция тръгва на „лов за съкровище“ под морето Южната ни съседка започва сондажи за газ в Йонийско море и край Крит, където енергийните гиганти търсят огромни залежи на 4000 метра дълбочина Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна След като те мистериозно се срутиха в няколко града, Влад Рос определи това като символ на наближаващия край на войната и настъпването на мирен период Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток САЩ остават най-силният военен и политически съюзник на Израел през двете години на войната в Газа Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Наследството на една от най-големите легенди в моторните спортове Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Американският президент заяви във Флорида, че преговорите между Москва и Киев са близо до пробив, но предупреди, че остават „един или два много трудни въпроса“, свързани с териториалните претенции
Дмитрий Медведев Дмитрий Медведев Миризливият киевски негодник Зеленски се опитва да саботира разрешаването на конфликта Виц на деня Виц на деня Жена към детето:
- Иванчо, донеси ми мамо десет чинии, че искам да питам нещо баща ти!
Виц на деня Виц на деня - Добър ден. Имате ли цветни телевизори?
- Имаме, да.
- Чудесно! Дайте ми един червен, моля!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е двойна опасност на пътя?
- Жена учи друга жена да шофира...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори