×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Висок риск от градушки в понеделник
  • При близо 100% обработени протоколи: "Прогресивна България" с убедителна победа в Бургас
  • Грешки в протоколите забавят обработката на вота в Кърджали
  • РИК-Бургас обработи рекордно бързо протоколите от всички 747 секции
  • България отбелязва 150 години от Априлското въстание
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг! Издирваният заради "Локорско" бургаски бизнесмен Валентин Христов проговори


Само във Флагман.бг! Издирваният заради "Локорско" бургаски бизнесмен Валентин Христов проговори
Валентин Христов пътува към България, за да се предаде и помогне на разследването
Тема в развитие
И на втора инстанция оставиха Валентин Христов в ареста Ще остане ли в ареста бургаския бизнесмен Валентин Христов заради трагедията „Локорско“ Екстрадираха у нас бургаския бизнесмен Валентин Христов, обвиняем за каналджийската схема "Локорско" Съдът не пусна от ареста обвиняемите за смъртта на 18-те мигранти След трагедията "Локорско" - бизнесменът Валентин Христов съгласен да бъде екстрадиран Арестуваният в Гърция заради смъртта на 18 мигранти в Гърция Валентин Христов е съгласен да бъде екстрадиран Съдът остави в ареста петимата, обвинени за камиона ковчег с мигранти Каналджиите от "Локорско" влязоха мълчаливи в съдебната зала Прокуратурата поиска постоянен арест за Виктор Кузмов и още 4-ма от зловещата каналджийска схема Кой е Виктор Кузмов – от топ дизайнер до тартор на каналджийската мрежа „Локорско“ Каква е ролята на бургаския бизнесмен Валентин Христов в каналджийската мрежа "Локорско" Следовател с ужасни разкрития за мигрантите край Локорско, живите прегръщали мъртвите Извънредно! Задържаха издирвания в Гърция за смъртта на 18 мигранти в камиона - ковчег Само във Флагман.бг! Издирваният заради "Локорско" бургаски бизнесмен Валентин Христов проговори Издирваният каналджия от случая "Локорско", избягал в Гърция, чакаме да го арестуват до часове Вътрешният министър със странен коментар: Явно респектираме каналджиите, за да започнат да използват тайници Бизнесменът Виктор Кузмов - босът на каналджийската мрежа Брутално! Вижте ковчега, в който бургаски каналджии натъпкаха 52-ма мигранти Шофьорите на камиона-ковчег са от Каблешково, оставили мигрантите да умират мъчително в клетка Кои са арестуваните в каналджийската мрежа, убила 18 мигранти Виктор от Бургас е един от арестуваните заради смъртта на мигрантите край София Двама заварчици от Каблешково арестувани заради каналджийската схема Задържаните за трагедията с мигрантите край Локорско са вече 8, петима от Бургас, Каблешково и Обзор Част от оцелелите мигранти са в реанимация, не са се хранили с дни Подробности за единия каналджия от камиона-убиец от случая „Локорско” Поне трима от каналджиите са в сградата на ОДМВР в Бургас Главният секретар на МВР за случая "Локорско": Петимата задържани са криминално проявени Мигрантите от камиона в Локорско са преминали границата със стълба Министър Демерджиев: Осъждан за каналджийство е виновен за мъртвите мигранти Задържаха в Бургас двама мъже, свързани със случая с откритите мъртви мигранти, един се издирва Меджидиев за инцидента с мигранти край София: 14 души са настанени в болници в столицата 20 мигранти се задушиха в камион на каналджия край София
виж още
скрий
19 Февруари 2023, Неделя, 11:53 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

В Гърция по бизнес дела съм, не се крия, обяви Христов пред дежурния ни редактор

 

Бургаският бизнесмен Валентин Христов е издирваното лице по казуса "Локорско", съобщи Флагман.бг още снощи. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Часове след публикацията ни Христов се обади на дежурния ни редактор, за да съобщи, че е в Гърция и е разбрал от Флагман.бг за издирването си.

"Не съм избягал, както обявиха от МВР. Напуснах България в петък, около 10:30 часа по отдавна планирано бизнес пътуване в Гърция. Не съм се крил за минута. До час-два ще съм на границата и съм готов да се предам. Даже още сега се обаждам на властите", обяви той.

По думите му в петък му се обадил полицай от Четвърто РУ Бургас, за да извика за разпит, но и на него обяснил, че е зад граница и ще се върне в неделя. Никой не му казал, че е нещо спешно и сериозно. Не са правени обиски в дома му, нито знаел, че го издирват.

Познавал Виктор Кузмов, когото прокуратурата сочи за тартор на канала. Били приятели от години, още когато Кузмов стопанисвал бар "Кашмир".

"Това, че съм пил кафе с него, не означава, че съм съпричастен към деянията му. Всеки си гледа живота, не мога да отговарям за неговите действия", допълни Валентин Христов.

Христов има интереси в сферата на петролния бизнес и недвижимите имоти, собственик е и на няколко автомимки в Бургас.

"Дейността ми е чиста, аз съм на светло и никога не бих се занимавал с подобни тъмни сделки. Който ме познава може да потвърди. Идвам си в България и ще съдействам на разследването", обяви още Валентин Христов пред Флагман.бг


В категории: Темида


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
Мария АРНАУДОВА ДДС и ваучери могат да смекчат ценовия шок ДДС и ваучери могат да смекчат ценовия шок 20/04/2026, Понеделник 09:45 0
Тервел ИЛИЕВ Как гласуваха българите в Турция Как гласуваха българите в Турция 20/04/2026, Понеделник 09:43 0
България Всички новини
Слънчогледите поглеждат в друга посока - започва миграцията на предателите Слънчогледите поглеждат в друга посока - започва миграцията на предателите Администрацията, изградена под знамето на ГЕРБ и ДПС, няма да се разпадне, повечето хора ще останат, само портретите по стените ще бъдат сменени 150 години от Априлското въстание  отбелязваме със събития и инициативи в цялата страна 150 години от Априлското въстание отбелязваме със събития и инициативи в цялата страна Мащабни чествания в България и Бургас в чест на героите на Априлското въстание   Броенето в Бургас приключи! Разпределят мандатите, вижте трите варианта Броенето в Бургас приключи! Разпределят мандатите, вижте трите варианта „Прогресивна България“ може да спечелят 8 мандата, а „Възраждане“ дори да влезе да остане без депутат в Бургаско При близо 70 процента обработени бюлетини: "Прогресивна България" запазва преднината си, драма с партията на Костадинов При близо 70 процента обработени бюлетини: "Прогресивна България" запазва преднината си, драма с партията на Костадинов Формацията на Румен Радев е със солидните 44,49%, напълно възможен е 4-партиен парламент 80 % в Бургаско: Румен Радев продължава да е убедителен лидер, резултатът на ПП-ДБ започва да пада 80 % в Бургаско: Румен Радев продължава да е убедителен лидер, резултатът на ПП-ДБ започва да пада Идват гласовете на ДПС, ще спечели ли формацията още един мандат Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС ГЕРБ имат 14,43 %, а ПП-ДБ – 11,12 % Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ ГЕРБ вкарват трима, а осмият в листата Атанас Пъчков засега пренарежда листата  Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата "Възраждане" вероятно ще паднат под бариерата след приемането на гласовете от чужбина Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Резултатът може да се вдигне още повече, ако "Възраждане" изпадне от парламента  Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Следват БСП – 6,49 %, БСП  - 5,19 %, МЕЧ – 3,9 %, ПП-ДБ – 3,9 %, „Възраждане“ – 3,25 %
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори