×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изгоря църква в Амстердам
  • Зеленски пак недоволен от Тръмп, бил се отнесъл "лошо" с него
  • Мъж застреля едро куче в Бургаско малко преди Нова година
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Двама заварчици от Каблешково арестувани заради каналджийската схема


Двама заварчици от Каблешково арестувани заради каналджийската схема
Този мъж бе доведен с белезници снощи в сградата на ОД на МВР в Бургас
Тема в развитие
И на втора инстанция оставиха Валентин Христов в ареста Ще остане ли в ареста бургаския бизнесмен Валентин Христов заради трагедията „Локорско“ Екстрадираха у нас бургаския бизнесмен Валентин Христов, обвиняем за каналджийската схема "Локорско" Съдът не пусна от ареста обвиняемите за смъртта на 18-те мигранти След трагедията "Локорско" - бизнесменът Валентин Христов съгласен да бъде екстрадиран Арестуваният в Гърция заради смъртта на 18 мигранти в Гърция Валентин Христов е съгласен да бъде екстрадиран Съдът остави в ареста петимата, обвинени за камиона ковчег с мигранти Каналджиите от "Локорско" влязоха мълчаливи в съдебната зала Прокуратурата поиска постоянен арест за Виктор Кузмов и още 4-ма от зловещата каналджийска схема Кой е Виктор Кузмов – от топ дизайнер до тартор на каналджийската мрежа „Локорско“ Каква е ролята на бургаския бизнесмен Валентин Христов в каналджийската мрежа "Локорско" Следовател с ужасни разкрития за мигрантите край Локорско, живите прегръщали мъртвите Извънредно! Задържаха издирвания в Гърция за смъртта на 18 мигранти в камиона - ковчег Само във Флагман.бг! Издирваният заради "Локорско" бургаски бизнесмен Валентин Христов проговори Издирваният каналджия от случая "Локорско", избягал в Гърция, чакаме да го арестуват до часове Вътрешният министър със странен коментар: Явно респектираме каналджиите, за да започнат да използват тайници Бизнесменът Виктор Кузмов - босът на каналджийската мрежа Брутално! Вижте ковчега, в който бургаски каналджии натъпкаха 52-ма мигранти Шофьорите на камиона-ковчег са от Каблешково, оставили мигрантите да умират мъчително в клетка Кои са арестуваните в каналджийската мрежа, убила 18 мигранти Виктор от Бургас е един от арестуваните заради смъртта на мигрантите край София Двама заварчици от Каблешково арестувани заради каналджийската схема Задържаните за трагедията с мигрантите край Локорско са вече 8, петима от Бургас, Каблешково и Обзор Част от оцелелите мигранти са в реанимация, не са се хранили с дни Подробности за единия каналджия от камиона-убиец от случая „Локорско” Поне трима от каналджиите са в сградата на ОДМВР в Бургас Главният секретар на МВР за случая "Локорско": Петимата задържани са криминално проявени Мигрантите от камиона в Локорско са преминали границата със стълба Министър Демерджиев: Осъждан за каналджийство е виновен за мъртвите мигранти Задържаха в Бургас двама мъже, свързани със случая с откритите мъртви мигранти, един се издирва Меджидиев за инцидента с мигранти край София: 14 души са настанени в болници в столицата 20 мигранти се задушиха в камион на каналджия край София
виж още
скрий
18 Февруари 2023, Събота, 12:31 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Изработили са тайниците в камиона, укрил афганистанските мигранти 

Двама заварчици от Каблешково са задържани поради съмнения за съпричастност към каналджийската схема, довела до смъртта на 18 мигранти край София, съобщиха току-що колегите от Нова ТВ.

Рано тази сутрин Флагман.бг информира, че общо 8 души са задържани, 5-има от тях са в Бургаска област - в Карнобат, Обзор и Каблешково. 

Подозренията са, че точно в Каблешково са изработени тайниците, в които са скрити афганистанските мигранти. 

Снощи, около 20 часа в сградата на ОД на МВР в Бургас, където по това време вече бяха пристигнали окръжният прокурор Георги Чинев и зам.-апелативният Валентин Маджарова доведоха мъж с белезници. Той бе съпровождан от цивилен полицай. Пристигна в полицията с работен гащеризон и с вид на автомонтьор. 

Мистериозният мъж бе отведен на втория етаж в Дирекцията и държан там часове, вероятно за разпит. Дали е съпричастен към тази схема или е свидетел - може само да гадаем.

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Земетресение от 3,7 по Рихтер в страната Земетресение от 3,7 по Рихтер в страната 02/01/2026, Петък 17:40 0
Тервел ИЛИЕВ Фойерверки убиха трима и запалиха църква Фойерверки убиха трима и запалиха църква 02/01/2026, Петък 17:20 0
Тервел ИЛИЕВ Почина емблематична жена Почина емблематична жена 02/01/2026, Петък 16:21 0
Тервел ИЛИЕВ Измериха минус 11 градуса в роден град Измериха минус 11 градуса в роден град 02/01/2026, Петък 16:00 1
Тервел ИЛИЕВ Мъж съди Уил Смит за сексуален тормоз Мъж съди Уил Смит за сексуален тормоз 02/01/2026, Петък 15:03 0
Тервел ИЛИЕВ Тежък инцидент в Банско Тежък инцидент в Банско 02/01/2026, Петък 14:20 0
9
Коментара по темата
9.
Ktlife
20.02.2023 22:02:44
0
1
Barganata nqma nishto obshto s tova
8.
Карнобат
18.02.2023 20:17:47
1
2
Това е Недялко Барганския
7.
Възмутен теляк
18.02.2023 16:21:07
0
7
Докато тече това разследване други минават границата по стълби и после през цялата страна по всевъзможни начини. Оставям с усещането, че не желаем да я пазим тази граница, защото е хранилка за много народ.
6.
ahaha
18.02.2023 16:06:17
0
12
Никакво уважение нямам към държавни служители, всичките са неадекватни корумпета. Имах съученици и колеги които имената немогат да си напишат и половината са в НАП и всякакви други държавни службици.

Съкращаване на администрацията с минимум 50% и да им се направи една проверка как така повечето са на 2к заплата, но имат имоти за милиони.

Половината гранична и минтица са за затвора и докато ги траем да се подиграват с нас никой няма право да иска по-добър живот.

Чистката сами трябва да си я направим, но за съжаление немисля, че има воля затова, защото в БГ остана предимно лош матрял.
5.
Изумен
18.02.2023 15:35:36
8
9
В какво точно са виновни тези-че изработили нещо си??? А после някой друг го използвал за да извърши престъпление!!! Ами по същата логика виновни, са магазините продали на заварчиците инструментите, за да изработят нещото си, доставчиците на магазините и т.н. по - цялата верига. Ако самото деяние не е противозаконно, извършващи го не е в нарушение. Ако бояджия ми пребоядиса крадена кола за която съм му предоставил фалшиви документи,виновен ли е? Той да не е разследващ орган, че да ме проверява-просто ми извършва услугата и си получава заплащането.
4.
хагаха
18.02.2023 14:33:51
2
26
Шефовете на митница, гранична, полицай, кат и чак тогава ни занимавайте с заварчици...
3.
ahaha
18.02.2023 14:01:32
2
28
Тва е като с кокаина който американците хващат на тяхната граница от време на време. Понеже цялата търговия с наркотици от южна америка е контролирана от ЦРУ, 50 тона минават, и хващат от време на време някой друг тон за пред медиите и да се направят полицаите че вършат някв работа. И тук така, от време на време хващат някой бус, невероятна полицейска работа и т.н докато хиляди други си минават необезпокоявани.
2.
Парите над всичко-made in BG
18.02.2023 13:55:51
4
20
в каблешково 90% от тузземците там са хиндустанци! кво да говорим повече! Бяха преди 20г 10%,,,, сега са 90%
1.
Мвр
18.02.2023 13:52:11
1
31
Пак пишман престъпниците обраха каймака
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тръмп остарява, но егото му продължава да е с размерите на Манхатън Тръмп остарява, но егото му продължава да е с размерите на Манхатън Едно обаче е сигурно - очевидно му е останала достатъчно енергия, за да диктува световната политика и през новата година Интензивен трафик по АМ „Тракия“, софиянци се прибират Интензивен трафик по АМ „Тракия“, софиянци се прибират Вече голяма част от почиващите се връщат по родните си места Мъж от Българово застреля куче кангал в местността Карабаир край Айтос Мъж от Българово застреля куче кангал в местността Карабаир край Айтос 53-годишен ловец предал оръжието си доброволно, срещу него е образувано досъдебно производство Българката Албена Данаилова – скритият гений зад Новогодишния концерт на Виенската филхармония Българката Албена Данаилова – скритият гений зад Новогодишния концерт на Виенската филхармония Докато светът гледа диригента Яник Незе-Сеген, първата жена концертмайстор в историята на оркестъра – българката Албена Данаилова, води музикалната магия Заради недостиг на монети, дребните търговци се чудят дали изобщо да работят през януари (ВИДЕО) Заради недостиг на монети, дребните търговци се чудят дали изобщо да работят през януари (ВИДЕО) Не само липсват стартови пакети, но и банкоматите пускат само 50 лв. - без дребни копюри Притеснително: Опасният фентанил вече стъпва сериозно на пазара на наркотиците у нас Притеснително: Опасният фентанил вече стъпва сериозно на пазара на наркотиците у нас 7450 престъпления, свързани с наркотици, са регистрирани от януари до ноември, съобщават от МВР Странстването и движението като философия на живот  Странстването и движението като философия на живот  Можем да открием непознатото и на няколко преки от дома си, стига да запазим способността да се удивляваме За кои зодии се очаква любовта да е "въздушна и нежна" като от стих на Яворов За кои зодии се очаква любовта да е "въздушна и нежна" като от стих на Яворов А тази 2026-година ще им се стори, че нищо подобно не им се е случвало досега  Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Банкомат на ДСК „глътна“ 100 евро в Пловдив, жената остана само с разписка Машина на банка ДСК издава разписка за теглене, но не пуска банкноти, сигналът е подаден, клиентката търси съдействие Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Защо някои физици смятат, че живеем в черна дупка Теорията не е най-убедителната идея за обяснение на нашата вселена
Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“ Лидерът на „Глас народен“ разкритикува празничните програми на големите телевизии, думите му предизвикаха бурна реакция в социалните мрежи Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Челси се раздели с Енцо Мареска по средата на сезона Лондонският клуб обяви раздялата с италианския мениджър въпреки спечелените трофеи и борбата за място в Шампионската лига Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Кран Монтана в шок: броят на загиналите след новогодишния взрив продължава да расте Швейцарските власти говорят за десетки загинали и над 100 ранени, обявено е извънредно положение в кантон Вале Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Мелания прикова погледите със сребърната си рокля, а Тръмп си пожела мир за света Първата дама впечатли с визията си на новогодишното парти в Мар-а-Лагою Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  Полуголи в новогодишната нощ, как британците не признаха студа  От Темза до Манчестър, може да се нагледате къси поли, ризи с копчета „по избор“ и минусови температури Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот Рождениците на 1 януари: личности, които бележат обществения, културния и политическия живот От наука и изкуство до политика, спорт и световна сцена – кои известни личности празнуват рожден ден днес Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Шоу в НБА и драма за Спърс: Сан Антонио надви Никс, но загуби Уембаняма Джулиан Шампани с рекордни 36 точки и 11 тройки, но контузията на Виктор Уембаняма помрачи зрелищната победа над Ню Йорк Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Дан Петреску се бори с тежко онкологично заболяване Румънската футболна легенда преминава през химиотерапия, близките му са до него в най-трудния момент Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Кървава Нова година в Швейцария: взрив в бар уби най-малко 10 души Мощна експлозия разтърси елитния курорт Кран Монтана, десетки са ранени, болниците в региона са препълнени Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ Пожар в претъпкан бар взе десетки жертви в Новогодишната нощ В луксозния швейцарски ски курорт Crans-Montana - полицията е въвела временна забрана за полети
Венци Стефанов, президент на Славия Венци Стефанов, президент на Славия Повече няма да позволя да ми се качват на главата. Виц на деня Виц на деня Мъж си викнал жрица:
- Всичко ли правиш?
- Да.
- Виждаш ли легена с дрехи? Почвай да переш!
Виц на деня Виц на деня Мъж през ноща се натиска в жена си и и шепне:
- Искам с*кс...
Жената в просъница:
- Виж в хладилника...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бай Кольо се събуди сутринта и като видя колко е изпил предната вечер, сам се потупа по рамото.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори