Интригата се заплете! Постъпи нова жалба срещу Северния плаж в Бургас
31 Март 2017, Петък, 23:58 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАТя ще спре подписването на договора с Атанас Атанасов за неясен период от време
Интригата със Северния плаж в Бургас се заплете. До края на днешния работен ден нямаше решение за избор на концесионер.Фаворит е фирма, близка до бившия наемател Атанас Атанасов.(ВИЖ ПОДРОБНОСТИ), която предложи най-висока концесионна такса - космическата сума от 650 хил.лева, както и символична цена за чадър и шезлонг.
Срещу процедурата обаче постъпи жалба в КЗК от фирма "Крам инс" ЕООД, която със сигурност ще забави подписването на договора, а времето напредва и Бургас е на прага на летния сезон.
Минимум 20 дни са необходими, за да се подготви плажната ивица за летния сезон, а тази жалба обезателно ще забави избора на новия стопанин.
В същото време бТВ съобщава, че днес изтече крайният срок, в който Министерството на туризма трябваше да обяви кои плажове ще бъдат охранявани и кои не това лято. Виж повече във видеото
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“

Спри да пречиш бе идиот!
Няма 2 лева в джоба от целия град ходиш да искаш при на заем, не плащаш наема в МР и лидл скоро ще те изгонят, имаш кредити които не обслужваш, дължиш милиони на НАП ? Ти ли си бизнесмен а ? Нещастник айде отивай в някоя комуна и да се свършва целия цирк