Само във Флагман.бг! Отварят офертите за концесията на Северния плаж, новият стопанин ясен до края на седмицата
В момента на плажа са монтирани заведения с общо РЗП от 700 кв.м., но площта им може да бъде увеличена, ако така желае бъдещият стопанин
20 Декември 2016, Вторник, 19:00 ч.
Автор: Иван КОЛЕВМинимум 15 са участниците в процедурата, очаква се сериозна битка
До края на седмицата ще стане ясно кой ще е новият стопанин на Северния плаж в Бургас, научи Флагман.бг. от изключително достоверен източник.Утре, в 10 часа, в сградата на Министерството на туризма – столичната ул.“Съборна“№1 ще бъдат отворени офертите на всички участници, а оценките на предложенията им се очакват да приключат до два работни дни.
По неофициална информация 15 компании ще се включат в тежката битка за една от най-атрактивните плажни ивици в страната. Основната част от тях са бургаски фирми. Единственият публично известен е досегашният стопанин на плажа Атанас Атанасов. Спрягат се имената и на други добре известни бургаски предприемачи.
Северният плаж в Бургас е с площ от 79 хил.кв.м., 700 кв.м.са заведенията на плажа, но бъдещият концесионер ще има правото да ги увеличи, ако желае.
Флагман.бг ще следи конкурса и законноста на процедурата за една от най-големите плажни ивици по Южното Черноморие, очаквайте подробности
В категории:
Бизнес
Как всяка зодия реагира на предателство
Барселона с трансферна бомба
Каква е слабостта на всяка зодия
Иван Иванов – кандидатът, който превърна действията и отчетността в политика в своя кауза
Гофрети у дома - бърза рецепта
Трикове за почистване на килими
Как да почистите завеси без пране
Домашна пица като от ресторант
Тайни за бързо почистване преди гости
Голяма звезда напуска Реал Мадрид
Домашна бисквитена торта без печене - лесна рецепта
Драма с Гришо и "Ролан Гарос"

За едни познати питам