×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп отмени ударите срещу Иран, ще има ли ядрена сделка
  • Кабинетът "Радев" се цели в дефицит под 3%
  • Петролът скочи до двуседмичен връх след атака с дрон в ОАЕ
  • Тристранката обсъжда законодателни промени срещу поскъпването
  • Трайчо Трайков се регистрира като кандидат за кмет на столичния район "Средец"
  • Президентът открои дейността на Фондация „Радостина Константинова“
  • Непълнолетен стреля с газов пистолет в центъра на Павликени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Концесията за Северния плаж в Бургас тръгва до дни


Концесията за Северния плаж в Бургас тръгва до дни
Северният плаж в Бургас ще има концесионер до две седмици
Тема в развитие
Само във Флагман.бг! Наемателят на Северния плаж в Бургас склони, сваля цените за 2 шезлонга и чадър на 12 лв. Дилемата пред новия стопанин на плажа в Бургас: Да събори ли заведение за 1 млн.лева Министър Николина Ангелкова в битка за намаляване на цените на чадърите на Северния плаж в Бургас Доволна съм, че плажът „Бургас – север” ще има стопанин, надявам се догодина да има концесионер Победителят в търга за Северния плаж на Бургас плати наема от 720 000 лева – договорът влиза в сила веднага Стана ясно кой спечели търга за наем на Северния плаж в Бургас Сериозна битка за наема на „Бургас-Север”, 8 фирми посягат към атрактивната плажна ивица Тежки проблеми преди сезона в Бургас! Северният плаж без спасители, няма кой да изчисти ивицата Тръгна нов търг за Северния плаж в Бургас, плажните капани работят на ръба на закона Изненадваща развръзка! Атанас Атанасов се размина с концесията на Северния плаж в Бургас, ивицата премина към Областна управа Интригата се заплете! Постъпи нова жалба срещу Северния плаж в Бургас Само във Флагман.бг! Близка фирма до Атанас Атанасов на път да поеме концесията на Северния плаж в Бургас?(ОБНОВЕНА) Концесията за Северния плаж в Бургас тръгва до дни Изненадваща развръзка! Северният плаж в Бургас с нов концесионер още този сезон Северният плаж в Бургас остава без концесионер за лято 2017, жалба на анонимна компания постави сезона под въпрос Само във Флагман.бг! Отрязаха анонимната варненска компания, която искаше да саботира сезона в Бургас Само във Флагман.бг! Ето кои са новите концесионери на топ плажовете в Бургаско Извънредно! Ето ги концесионерите на шест от най-атрактивните плажни ивици в Бургаска област Ето как Министерството на туризма отстрани кандидат-концесионер, предложил нула лева за чадър и шезлонг, с невероятен мотив За плажните концесии на Ангелкова и витаминът ПИ по Светите земи Какво ще стане, ако Северният плаж на Бургас е без стопанин през лято 2017 Българската туристическа камара с призив към Томислав Дончев: Процедурите за плажовете да са прозрачни Защо Бойко Борисов назначава комисиите за концесии на плажовете и има ли в тях хора от службите Процедурите за концесии на плажовете изглеждат нечистоплътни и предрешени Жестоката битка за Северния плаж в Бургас започна подло! Жалба праща концесията при служебния кабинет на Румен Радев Само във Флагман.бг! Отварят офертите за концесията на Северния плаж, новият стопанин ясен до края на седмицата Само във Флагман.бг! Искате Северния плаж в Бургас? Извадете по 1 млн.лв. на година! Наемателят на Северния плаж в Бургас дължи 190 хил.лв., затова ипотекирахме имоти на г-н Атанасов
виж още
скрий
23 Март 2017, Четвъртък, 15:45 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Варненската фирма „Елит Пътища БГ” ЕООД не обжалва определение на Върховния административен съд, чакат Министерството на туризма да обяви дата за отваряне на офертите

Концесията на Северния плаж в Бургас ще тръгне до няколко дни, установи проверка на Флагман.бг.

Варненската фирма „Елит пътища БГ” ЕООД, която обжалва процедурата при самото й стартиране през декември м.г. не атакува решението на тричленния състав на Върховния административен съд (ВАС), което го остави в сила и даде зелена светлина на Министерството на туризма да отвори предложенията на 9-те фирми, искащи да стопанисват ивицата в Бургас.

Припомняме, че концесията на Северния плаж е за 20 години, а новият стопанин трябва да бъде избран до две седмици, за да влезе във владения възможно най-скоро.

Сред участниците има няколко големи компании и консорциуми, които искат да предложат цялостно различна философия за управлението на Северния плаж в Бургас, научи от изключително достоверен източник. И тъй като битката е много сериозна, има притеснения, че процедурата може да бъде опорочена. Заради което ще се настоява за максимална публичност.

Концесията на бургаския плаж се забави прекалено дълго, докато първо се произнесе КЗК, а след това и Върховния административен съд. В крайна сметка жалбите на анонимната варненска компания „Елит пътища БГ” ЕООД, собственост на никому неизвестна дама, бяха отхвърлени, което даде шанс на процедурата да продължи (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Така почти сигурно Северният плаж в Бургас ще има нов концесионер още това лято.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ САМО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ

В категории: Бизнес


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" 19/05/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Дара с изненадващ ход след "Евровизия" Дара с изненадващ ход след "Евровизия" 19/05/2026, Вторник 18:20 2
Емел МАХМУД Синоптици бият тревога за Бургас за утре Синоптици бият тревога за Бургас за утре 19/05/2026, Вторник 16:01 0
2
Коментара по темата
2.
Гном
24.03.2017 00:21:24
0
4
Братята Маргини?
1.
Честито
23.03.2017 23:55:39
1
1
Честито още от сега на Братята, както вече се видя мачът е свирен! После да няма изненадани сред овцете!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
НА ЖИВО: Пълен площад пее и танцува с Бангаранга, посрещат Дара като националните ни през 94-та НА ЖИВО: Пълен площад пее и танцува с Бангаранга, посрещат Дара като националните ни през 94-та Благомир Коцев е в столицата, за да поздрави лично варненката, превзела европейския връх  от името на всички от морския град Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Имаме много ценни уроци от посрещането ни на Джиро, които биха ни помогнали и в организирането на други мащабни събития, например "Евровизия 2027" Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия До 2028 г. почти всяка втора онлайн поръчка ще пристига в метална кутия, отключвана с код от телефона Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Парите са били в каса на автокъща в Банкя, извършителите са арестувани, но парите ги няма Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ 12 отбора от 11 общини показаха умения, бързина и дисциплина в пожароприложните дисциплини Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент БСП пак ще припознае държавния глава за фаворит, но с червените няма да стигне и до балотаж Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май Събитието ще се проведе утре, 20 май, от 14.00 часа на тържествена церемония в хотел „България“ Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване Човекът е опитал да зареди на бензиностанция, която е на самообслужване, но в крайна сметка мисията се е оказала невъзможна, а отгоре на всичко от банковата му карта са били дръпнати пари Известни бургазлии, които изпращат абитуриентите си от Gen Z поколението на 2026 г. Известни бургазлии, които изпращат абитуриентите си от Gen Z поколението на 2026 г. След няколко дни ще видим децата и внуците на популярни личности от града, които вече са млади дами и кавалери, и ще дефилират с разкошни рокли и елегантни костюми в центъра
Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Това една от по-консервативните европейски страни, основана на традиционни семейни ценности, приеха закон срещу LGBT литературата в училищата, оплакват се от БХК Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Магнатът загина след падане в 100-метрова пропаст - сам ли е полетял, или някой му е помогнал От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ Само дни след победата видеото от изпълнението на DARA събира милиони гледания в YouTube, а „Бангаранга“ буквално експлодира в TikTok  Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин ще бъде посрещнат на летището от министъра на външните работи на КНР Ван И Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Официалната среща ще се проведе на 2 юни 2026 г. (вторник) от 17:00 до 19:00 Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Представител на Белия дом повтори твърденията на Тръмп, че Куба скоро ще „падне“ и „ние ще бъдем там, за да им помогнем“ Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Задействана е била и системата Ро-Алърт Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Освен столицата, още три големи града вдигнаха ръка и заявиха: "Искаме това домакинство". Това показва мащаба и значението на Евровизия за България, каза министърът Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си Те се представяха като неутрални, но международната федерация отмени санкциите срещу спортистите от Русия и Беларус
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня Майката пита Иванчо:
- Защо не си играеш с Петьо?
- А ти искаш ли да си играеш с някой, който лъже, бие и псува?
- Не!
- Еми и Петьо не иска.
Виц на деня Виц на деня Влиза мъж в аптека и пита:
- Имате ли капут с дъх на ракия?
- Имаме, но днес не дойде на работа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не е късно да поумнееш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори