×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Назначиха Красимир Якимов за зам.-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
  • Украйна е готова за среща между Зеленски и Путин
  • Транспортна стачка парализира Белгия
  • Пускат сайт да следим цените на едро и при търговците
  • Очакват поскъпване на имотите до 10%
  • Русия разширява флота от ядрени бомбардировачи Ту-160М до десет самолета
  • Украйна кани Европа да посредничи пред Русия за мораториум върху ударите по летища
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг! Отрязаха анонимната варненска компания, която искаше да саботира сезона в Бургас


Само във Флагман.бг! Отрязаха анонимната варненска компания, която искаше да саботира сезона в Бургас
Новият стопанин на плажа ще реши съдбата на култовото плажно заведение "Фиеста" на бившия наемател Атанас Атанасов
Тема в развитие
Само във Флагман.бг! Наемателят на Северния плаж в Бургас склони, сваля цените за 2 шезлонга и чадър на 12 лв. Дилемата пред новия стопанин на плажа в Бургас: Да събори ли заведение за 1 млн.лева Министър Николина Ангелкова в битка за намаляване на цените на чадърите на Северния плаж в Бургас Доволна съм, че плажът „Бургас – север” ще има стопанин, надявам се догодина да има концесионер Победителят в търга за Северния плаж на Бургас плати наема от 720 000 лева – договорът влиза в сила веднага Стана ясно кой спечели търга за наем на Северния плаж в Бургас Сериозна битка за наема на „Бургас-Север”, 8 фирми посягат към атрактивната плажна ивица Тежки проблеми преди сезона в Бургас! Северният плаж без спасители, няма кой да изчисти ивицата Тръгна нов търг за Северния плаж в Бургас, плажните капани работят на ръба на закона Изненадваща развръзка! Атанас Атанасов се размина с концесията на Северния плаж в Бургас, ивицата премина към Областна управа Интригата се заплете! Постъпи нова жалба срещу Северния плаж в Бургас Само във Флагман.бг! Близка фирма до Атанас Атанасов на път да поеме концесията на Северния плаж в Бургас?(ОБНОВЕНА) Концесията за Северния плаж в Бургас тръгва до дни Изненадваща развръзка! Северният плаж в Бургас с нов концесионер още този сезон Северният плаж в Бургас остава без концесионер за лято 2017, жалба на анонимна компания постави сезона под въпрос Само във Флагман.бг! Отрязаха анонимната варненска компания, която искаше да саботира сезона в Бургас Само във Флагман.бг! Ето кои са новите концесионери на топ плажовете в Бургаско Извънредно! Ето ги концесионерите на шест от най-атрактивните плажни ивици в Бургаска област Ето как Министерството на туризма отстрани кандидат-концесионер, предложил нула лева за чадър и шезлонг, с невероятен мотив За плажните концесии на Ангелкова и витаминът ПИ по Светите земи Какво ще стане, ако Северният плаж на Бургас е без стопанин през лято 2017 Българската туристическа камара с призив към Томислав Дончев: Процедурите за плажовете да са прозрачни Защо Бойко Борисов назначава комисиите за концесии на плажовете и има ли в тях хора от службите Процедурите за концесии на плажовете изглеждат нечистоплътни и предрешени Жестоката битка за Северния плаж в Бургас започна подло! Жалба праща концесията при служебния кабинет на Румен Радев Само във Флагман.бг! Отварят офертите за концесията на Северния плаж, новият стопанин ясен до края на седмицата Само във Флагман.бг! Искате Северния плаж в Бургас? Извадете по 1 млн.лв. на година! Наемателят на Северния плаж в Бургас дължи 190 хил.лв., затова ипотекирахме имоти на г-н Атанасов
виж още
скрий
07 Февруари 2017, Вторник, 10:18 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Вести.бг

Представител на „Елит пътища БГ“ дори не се яви на изслушването в Комисията за защита на конкуренцията

Северният плаж в Бургас е с крачка по-близо до избора на нов концесионер, показа проверка на Флагман.бг.

Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) отхвърли жалбата на варненската компания „Елит пътища БГ“ ЕООД, собственост на никому неизвестната Юлия Мирчева. (ВИЖ ПОДРОБНОСТИ ТУК)

Дружеството на 55-годишната дама атакуваше условията за концесията. Компанията дори не бе подала документи за участие, което навяваше на мисли, че целта й е да саботира процедурата. Съмненията се засилиха и от факта, че представител на „Елит пътища БГ“ ЕООД не се яви на изслушването в КЗК, става ясно от протокола на антимонополната комисия.

КЗК се забави прекалено дълго с произнасянето си, а трябваше да излезе със становище в 7-дневен срок. Т.е. - още преди Коледа. Жалбата бе депозирана още на 16 декември, но производството бе заведено едва на 27 декември. Разглеждането на тъжбата на „Елит пътища БГ“ ЕООД стана на 31 януари, а произнасянето едва вчера.

Оттук нататък варненската компания ще има 14-дневен срок, за да жали решението на КЗК във Върховния административен съд. Ако това се случи, сериозна е опасността концесионната процедура да се забави с поне два месеца, което ще постави под риск провеждането на летния сезон. 

От Министерството на туризма (МТ) съобщиха за Флагман.бг, че са направили всичко, което се изисква от тях. Изпратили са документите в срок, но произнасянето на КЗК се е забавило прекалено дълго. От пресцентъра на МТ са категорични, че при ситуация, в която настоящото решение на КЗК влезе в сила, комисията ще има достатъчно време, за да отвори предложенията за концесията и избере новия стопанин на плаж.

В случай, че не се избере нов стопанин, съществуват две хипотези - или плажът ще бъде обявен за неохраняем, или отговорността за неговото стопанисване ще бъде вменена на общината. При всички положения няма да има време да се проведе търг. Няма как да се продължи и договорът на вече бившият стопанин на плажа - фирмата на Атанас Атанасов "Бургас бийч", която има неплатени задължения от миналата година.

Припомняме, че документи за участие в концесионната процедура подадоха 9 компании. Голяма част от тях са изразили сериозни инвестиционни намерения, свързани със стопанисването на плажа, научи Флагман.бг. В това число и значително подобряване на условията за плажуващите – с атрактивни цени и достъпна и красива плажна ивица.

В категории: Бизнес


1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Зодиите, за които предстои важна промяна Зодиите, за които предстои важна промяна 12/05/2026, Вторник 21:45 0
Тервел ИЛИЕВ Симеон Николов блести за Купата на Русия Симеон Николов блести за Купата на Русия 12/05/2026, Вторник 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия 12/05/2026, Вторник 20:30 2
Тервел ИЛИЕВ Голям обрат в Джирото след България Голям обрат в Джирото след България 12/05/2026, Вторник 20:00 1
Тервел ИЛИЕВ Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща 12/05/2026, Вторник 18:58 1
Тервел ИЛИЕВ Българин хвана риба гигант Българин хвана риба гигант 12/05/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Арсенал получи талисмани от бургазлия Арсенал получи талисмани от бургазлия 12/05/2026, Вторник 18:20 0
1
Коментара по темата
1.
ЗА ТОВА Е ВЪРПОСЪТ!!!
07.02.2017 13:29:42
0
1
https://www.youtube.com/watch?v=Majkl_MGLu8
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Историческо решение за трагедията в Айтос: 5 и 6 години затвор за шефовете, пуснали камиона-убиец на пътя Историческо решение за трагедията в Айтос: 5 и 6 години затвор за шефовете, пуснали камиона-убиец на пътя Очаква се това решение да е повратно при подобни разследвания и да даде самочувствие на бургаските прокурори да разширят кръга на обвиняемите в подобни случаи Дико Градев ще е новият областен управител на Бургас Дико Градев ще е новият областен управител на Бургас Той ще има двама заместник областни управители, единият със сигурност ще бъде юристът Георги Маджаров Ценопадът пред провал: Българинът яде внос, цените не падат със закон Ценопадът пред провал: Българинът яде внос, цените не падат със закон Росен Карадимов предупреди, че сривът в българското производство и зависимостта от внос държат храните скъпи Мистерия с автобуса, забил се в камион край София: няма следи от спирачен път Мистерия с автобуса, забил се в камион край София: няма следи от спирачен път Шофьорите са с десетки нарушения на пътя, единият вероятно е бил дрогиран На 31 май Бургас ще е домакин на Балканската купа по бавно пушене на лула На 31 май Бургас ще е домакин на Балканската купа по бавно пушене на лула Състезанието следва просто правило – печели този, който успее да задържи жаравата най-дълго Градушка удари Маринка и Средец, ледените кристали са колкото топчета за пинг-понг Градушка удари Маринка и Средец, ледените кристали са колкото топчета за пинг-понг Дребни бели късчета паднаха и в „Меден рудник“ и последва интензивен дъжд Мъж счупи крак след падане с ел.тротинетка в центъра на Бургас (СНИМКА) Мъж счупи крак след падане с ел.тротинетка в центъра на Бургас (СНИМКА) Карал е по пешеходната зона в абсолютно нарушение на ЗДвП и общинските наредби Заловиха софиянец, опитал да подкупи с 40 000 евро областния управител на Добрич Заловиха софиянец, опитал да подкупи с 40 000 евро областния управител на Добрич Мъжът е бил задържан в момент на предаване на парите Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Препоръчваме Ви да не споделяте лични и банкови данни по телефона, казаха от трезора ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол Проектът обхваща 13 населени места с над 10 000 еквивалент жители
Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев България смая света покрай Джиро дИталия България смая света покрай Джиро дИталия Стартирали сме от много места, но тук видяхме невероятен брой ентусиазирани хора. Те ни подкрепяха навсякъде, всички състезатели и нас - организаторите. Сега вече летвата е вдигната невероятно високо, заяви изп.-директор на "Джиро д`Италия" Паоло Белино Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Джошуа Пак е бил намерен от домашния персонал в заключена спалня на последния етаж на имота в квартал Сейнт Джонс Ууд, с примка около врата 100 хил. бачкат като луди на две места 100 хил. бачкат като луди на две места Цифрата обаче варира, защото това са заети, които имат трудов и граждански договор в рамките на тази година Жена роди близнаци от двама различни мъже Жена роди близнаци от двама различни мъже Две различни яйцеклетки на жената са били оплодени от сперматозоиди на двама различни мъже в рамките на един и същи овулационен период Американска кметица се призна за агент на Китай Американска кметица се призна за агент на Китай Според разследването, тя работи в полза на Пекин, преди да получи управленския пост
Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Не гостувах при вас досега заради някой ваш директор, спестихте някои неща за една прокурорка Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ако скоча във водата, ще ме спасиш ли?
- Ако кажа "да", ще скочиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Коя е любимата ти напитка сутрин?
- Ама после трябва ли да ходя на работа?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Скъпа, забелязал съм, че най-големите тъпанари имат най-красивите жени!
- Ах, ти... ласкател такъв...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори