×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За плажните концесии на Ангелкова и витаминът ПИ по Светите земи


За плажните концесии на Ангелкова и витаминът ПИ по Светите земи
Явно е, че депутатът за пореден път демонстрира завидна информираност, и е на път да бъде обявен за Пророк
Тема в развитие
Само във Флагман.бг! Наемателят на Северния плаж в Бургас склони, сваля цените за 2 шезлонга и чадър на 12 лв. Дилемата пред новия стопанин на плажа в Бургас: Да събори ли заведение за 1 млн.лева Министър Николина Ангелкова в битка за намаляване на цените на чадърите на Северния плаж в Бургас Доволна съм, че плажът „Бургас – север” ще има стопанин, надявам се догодина да има концесионер Победителят в търга за Северния плаж на Бургас плати наема от 720 000 лева – договорът влиза в сила веднага Стана ясно кой спечели търга за наем на Северния плаж в Бургас Сериозна битка за наема на „Бургас-Север”, 8 фирми посягат към атрактивната плажна ивица Тежки проблеми преди сезона в Бургас! Северният плаж без спасители, няма кой да изчисти ивицата Тръгна нов търг за Северния плаж в Бургас, плажните капани работят на ръба на закона Изненадваща развръзка! Атанас Атанасов се размина с концесията на Северния плаж в Бургас, ивицата премина към Областна управа Интригата се заплете! Постъпи нова жалба срещу Северния плаж в Бургас Само във Флагман.бг! Близка фирма до Атанас Атанасов на път да поеме концесията на Северния плаж в Бургас?(ОБНОВЕНА) Концесията за Северния плаж в Бургас тръгва до дни Изненадваща развръзка! Северният плаж в Бургас с нов концесионер още този сезон Северният плаж в Бургас остава без концесионер за лято 2017, жалба на анонимна компания постави сезона под въпрос Само във Флагман.бг! Отрязаха анонимната варненска компания, която искаше да саботира сезона в Бургас Само във Флагман.бг! Ето кои са новите концесионери на топ плажовете в Бургаско Извънредно! Ето ги концесионерите на шест от най-атрактивните плажни ивици в Бургаска област Ето как Министерството на туризма отстрани кандидат-концесионер, предложил нула лева за чадър и шезлонг, с невероятен мотив За плажните концесии на Ангелкова и витаминът ПИ по Светите земи Какво ще стане, ако Северният плаж на Бургас е без стопанин през лято 2017 Българската туристическа камара с призив към Томислав Дончев: Процедурите за плажовете да са прозрачни Защо Бойко Борисов назначава комисиите за концесии на плажовете и има ли в тях хора от службите Процедурите за концесии на плажовете изглеждат нечистоплътни и предрешени Жестоката битка за Северния плаж в Бургас започна подло! Жалба праща концесията при служебния кабинет на Румен Радев Само във Флагман.бг! Отварят офертите за концесията на Северния плаж, новият стопанин ясен до края на седмицата Само във Флагман.бг! Искате Северния плаж в Бургас? Извадете по 1 млн.лв. на година! Наемателят на Северния плаж в Бургас дължи 190 хил.лв., затова ипотекирахме имоти на г-н Атанасов
виж още
скрий
04 Януари 2017, Сряда, 23:30 ч.
Източник: predprozhektorite.blogspot.bg

На финала сме на едно управление, белязано с огромна доза корупционни практики и логичните за замитането им  PR акции, завършващи със селфита на Вожда и поданиците му я на непочистени магистрали, я насред опожарено село


На изпроводяк подопечият Му министър на Туризма е на път да затрие и последите остатъци от симпатизанти на идеята ГЕРБ, поне по Черноморието. Бургаският депутат - социалист Атанас Зафиров преди десетина дни ни заостри вниманието върху процедурата по отдаване на концесия на част от плажовете. Браншът не обърна съществено внимание, като предположи, че изявата му е част от започналата вече предизборна кампания. Явно е, че депутатът за пореден път демонстрира завидна информираност, и е на път да бъде обявен за Пророк! Втори ден гърми скандала за опорочените тръжни процедури, споменати по-горе!

Корупция!

Благодарение на нея сме на първо място в Европейския съюз, съгласно индекса за корупционните възприятия на  Transparency International! Тя е Бедствието, което се превърна през последните години в Трагедията на България!



Това се случва не само у нас, но и по света, дори и в най-уредените държави, като Израел. Там, преди точно 20 години рухна мост, построен в чест на поредната Макабиада /спортно състезание, по подобие на Олимпийските игри, но само за евреите по света/, построен след проведен антикорупционен "търг"!  Рухна в момента, в който атлети от няколко страни тичаха в поредната щафета! Загинаха атлети от Австралия... последва международен скандал! Под натиска на медиите и обществеността, Кнесетът на Израел прие пакет антикорупционни закони. От тогава са крилатите думи на Шимон Перес, че "... пресата прави диктатурата невъзможна, но прави  и демокрацията непоносима!"

Двадесет години по-късно Корупцията е сведена до приемливи граници, като държавата си затваря очите единствено и само пред феномена "Витамин ПИ". Така в светите земи наричат протекцията, която семействата търсят ... за да изпратят децата си в армията! Втора протекция търсят след завършване на първоначалното обучение, за да попаднат младежите и девойките в окопите - на предната линия, в граничната стража и най-вече във военното разузнаване и десантните части. На практика, в посочените части се постъпва с конкурс - като в университет. Имам доста познати в Израел, имам и няколко приятеля. Децата на всички са служили или служат в момента. В това число и като офицери. Десантчици, танкисти, гранична стража... Весели и образовани младежи и девойки. Всички са завършили вузове, като правило след завършването на армията. В Израел армията е като университет - там тя се завършва. И това е семантически неправилно само на пръв поглед - докато не научиш какъв обем знания и умения младежта получава там.

Но да се върнем на Витамина ПИ. Подкуп никой не иска, нито пък дава. Но - протекцията - това е друга работа. Но честно казано, протекция, благодарение на която детето ти има възможността да попадне в окопите, под кръстосания огън на арабските снайперисти, е много особена. Еврейска!  Нямаща нищо общо с нашенските представи.

Това е видимата корупция по светите земи - "Витамин ПИ"! За разлика от нашите "Видими резултати" от вездесъщите корупционни схеми! Дали ще дорастем като народ до това състояние на духа - Дай Боже! Безспорно е само едно - цялата тази корумпирана шайка трябва да си ходи! Иначе ни остава само възможността да я изметем!

Бог да пази България от корумпираните и управници!

В категории: Политика


10
Коментара
Михаил ПОПОВ, фондация "Безопасни улици от Валя" Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им 11/08/2026, Вторник 16:31 0
Михаил ДИМИТРОВ Башар Асад е осъден на смърт Башар Асад е осъден на смърт 11/08/2026, Вторник 15:54 1
10
Коментара по темата
10.
Опо
05.01.2017 11:36:24
1
0
Флагман откъде преписахте статията. Голям смях. Кой ви плати за тази статия. Сериозна медия платена.
9.
Флагмански неволи
05.01.2017 11:08:00
1
2
Алоо флагман нещо май обърнахте палачинката.Нали бяхте големи Гербери какво стана???Бургас-град витрина на Герб!Жалка медийка с алчни и дребни душици собственици.
8.
куртака=keranka
05.01.2017 10:16:52
2
1
края на едно правителство корупционни практика под държано от великите ПАТРИОТИ
7.
Ďaaaa
05.01.2017 09:57:55
2
6
Платените тролове се ативираха. Статията е ОК. Гражданската позиция на Флагман заслужава адмирации!
6.
до_авторите
05.01.2017 09:10:14
3
2
Явно тоя дето плаща малко се е скъсал..или вие сте некадърни. За такава статия и 100 лв няма да ви дам :)))
5.
Ко?
05.01.2017 05:33:20
7
13
Кредеца Флагман дето всяка седмица публикува статии за "соца" (нямаше никакъв соц това си беше окупация на България от комунистите и Червената Армия) вика дръжте крадеца!!!
Хахахахаха.
Флагман първо се научете какво е соц и какво е окупация и след това почвайте темата за демокрация.
4.
Порно Флагман вика дръжте крадеца
05.01.2017 05:30:02
4
29
Доста глупости са наговорени в тази статия. Тъпащината на Бургаския журнализъм е дори под нивото на турския Хюриет. Във всяко едно общество на запад има корупция. Но разликата е че има и журнализъм и производство.
Бих препоръчал на Флагман да спре да вини "корупцията" защото винаги където има правителство има корупция. Бих препоръчал на Флагман да си види порно статиите вместо и да каже защо няма статии за успешни фермери или производители? Защо?
Как може порно журналист да ми говори за корупция и да не прави нищо да има поне производство в Бургас? Флагман е станал един ебан сайт за популизъм и сочене с пръст. А може да е двигател на бизнеса.
3.
Ангел
05.01.2017 05:14:25
3
8
Чак такава драма няма.Просто един хотелиер усеща ,че ще концесията и почва един неистов вой по медии на които си плаща .Когато играе с момата за едни 30млн от стадион Черноморец всичко е наред,тогава няма корупция но когато него го ощипят ходи и вика като п.тка
2.
y
04.01.2017 23:19:21
1
19
Всички са заедно и взаимно си замитат следите. В България няма ”по-малко зло” всички са голямо зло.Щом и Бисеров оправдаха.....
1.
До гербаджиите
04.01.2017 23:09:58
17
21
Ебах маа му тия крадливи гербаджии не мога да ги дишам- как ще ги изтрая до 22 .1.2017-И тоя път ако им заметат следите удрям и кръста на тая държава .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Обрат след катастрофата в центъра на Бургас: Жената е с опасност за живота и спукан череп Обрат след катастрофата в центъра на Бургас: Жената е с опасност за живота и спукан череп Първоначално пострадалата бе контактна, но изследванията в болницата са установили тежката травма Самозащита или садистично убийство в Слънчев бряг? Вижте версиите на арестувания и прокуратурата Самозащита или садистично убийство в Слънчев бряг? Вижте версиите на арестувания и прокуратурата Убитият Олег му казал, че е "нацист" и тръгнал да коли с ножа, твърди арестуваният за убийството. Прокуратурата е категорична, че той е извършителят и е извършил брутален акт Ректорът на БДУ и представители на Huawei посетиха МБАЛДБ "Св.Анастасия" Ректорът на БДУ и представители на Huawei посетиха МБАЛДБ "Св.Анастасия" омакин на срещата беше кметът на Бургас Димитър Николов, а в нея участваха управителят на болницата д-р Благомир Здравков и неговият заместник д-р Тома Томов Георги Целувката е бургазлията, който се разхождал със 150 грама марихуана и пико из жк. "Изгрев" Георги Целувката е бургазлията, който се разхождал със 150 грама марихуана и пико из жк. "Изгрев" 36-годишният Георги Николов е стар познайник на полицията Проф. Касчиев предупреди: Още 30 см спад на Дунав и АЕЦ Козлодуй трябва да спре Проф. Касчиев предупреди: Още 30 см спад на Дунав и АЕЦ Козлодуй трябва да спре До първия критичен праг остават 10 - 12 см, след него централата трябва да започне да намалява мощността Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг, Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг, Хванаха и пловдивчанка, обрала 70-годишен руснак Пожар лумна в гората над Св. Влас (ВИДЕО) Пожар лумна в гората над Св. Влас (ВИДЕО) Огънят е тръгнал от сухи треви, в гасенето се включиха пожарникари, горски служители и полиция Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие Иван Савов и Тихомир Безлов предупреждават, че младежи започват сами да раздават правосъдие, а моделът с фалшив профил, примамване, унижение и бой има сходства с акциите на руския неонацист Тесак Пуснаха Никола Бургазлиев да ходи на ортопед, ще се окаже ли тежко болен Пуснаха Никола Бургазлиев да ходи на ортопед, ще се окаже ли тежко болен Въпроса задава Николай Попов - лидер на ПП "Сияние" Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози Как въвеждането на еврото, пазарът на труда и международните конфликти оформят бизнес средата у нас
Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Спасител и екип на Спешна помощ са опитали да реанимират жената, а причината за смъртта ще се изяснява със съдебномедицинска експертиза Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Дева, Риби, Близнаци и Стрелец оставят зад себе си период на спънки, разочарования и трудни решения според астролога Ейми Демюр Башар Асад е осъден на смърт Башар Асад е осъден на смърт Наказанието беше наложено от сирийски съд Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Любимата туристическа дестинация ще предложи на своите посетители си музика, преживявания и много емоции за споделяне Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Свидетелка повикала полицията, двамата родители били задържани, а прокуратурата разпоредила детето да остане под лекарско наблюдение Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души 51-годишната Марибет Джоунс от Флорида е обвинена в тежка кражба, а разследващите твърдят, че даренията отивали за личните ѝ дългове Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Снимка на читател помогна на нюйоркски журналисти да свържат блъснат пешеходец с изчезналия 83-годишен български архиерей Бензинът в Гърция 2,50 евро Бензинът в Гърция 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, докато в Атина и Солун обикновеният безоловен остава под 2 евро за литър Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Интер Маями е разрешил на 39-годишния аржентинец да остане със семейството си в Росарио без определена дата за завръщане БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан Живи животни не трябва да се събират около църкви, манастири и оброчища, а месото за традиционния курбан трябва да е с доказан произход и ветеринарен контрол
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори