×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Граничарят, прегазил бебе в Крушевец: Не съм употребил алкохол и наркотици


Граничарят, прегазил бебе в Крушевец: Не съм употребил алкохол и наркотици
Стоянов дойде във Върховният касационен съд, където се гледа делото срещу него за смъртта на детето
Тема в развитие
Намалиха драстично присъдата на полицая, прегазил бебе в Крушевец Според прокуратурата полицаят, прегазил бебе, не е извършил тежко престъпление (ВИДЕО) Майката на убитото бебе в Крушевец: Ще има възмездие за детенцето ми! 11 г. в затворническо общежитие и 13 г. без шофьорска книжка за Костадин Стоянов след смъртта на Краси Покъртително! Внасят в съда бебешката количка – ковчег от катастрофата в Крушевец Прокурор поиска 10 години затвор при лек режим за граничния полицай Костадин Стоянов Експертиза доказа: Граничният полицай Костадин Стоянов карал с превишена скорост в Крушевец С юридически трикове Костадин Стоянов отложи делото си за 28 април Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба Съдебният лекар Косьо Янков: Бебето в Крушевец е издъхнало на място (допълнена) Граничният полицай Костадин Стоянов проговори: Правех сърдечен масаж на детенцето, но някой ме дръпна и удари Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме! Граничните полицаи, свестявали пияния си колега: Млеката бяха за нас, не за него Полицаят Костадин Стоянов крещи на шефа си след трагедията в Крушевец: Блъснах дете, тук ще ме убият! Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“ Бащата на убитото бебе в Крушевец: Не знаете какво ми е! Снимката на некролога правихме за кръщенето й Окончателно: Граничният полицай, смазал бебето в с. Крушевец, шофирал с 0,58 промила алкохол Съд и за колегите, прикривали полицая убиец! Полицаят, убил бебе в с. Крушевец: Не знам какво се случи, колата тръгна наляво (ОБНОВЕНА) Ало, държавата на качулките след дъжд, ще има ли легнали полицаи и в Звездец Полицаят-убиец на бебето в с. Крушевец: Съжалявам много, пуснете ме да се грижа за семейството си! Граничният полицай Костадин Стоянов изпил 500 г вино преди да смаже малката Краси в Крушевец, остава в ареста Шок с кръвната проба на полицая убиец - била само 0,3 промила! Майката на убитата Краси блокира пътя за Малко Търново, иска доживотна присъда за пияния граничен полицай Образувано е производство срещу полицая, убил малката Краси в с. Крушевец Аз съм граничен полицай и се срамувам! А вие, колеги, чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ето го граничния полицай, смазал малката Краси в село Крушевец 0,63 промила в кръвта на полицая-убиец, след четири млека и часове закъснение Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ) Пияният граничен полицай се прибирал от юбилей на колега в ресторант „Резвая“ - Малко Търново Бащата на детенцето Красимир: Видях убиеца, беше мъртво пиян, казва се Костадин Стоянов (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ) Първо във Флагман: Граничен полицай е шофьорът-убиец на бебето в Крушевец, бил е много пиян, с Рено ван А 9630КХ Бебе на годинка загина в катастрофа в центъра на Крушевец, количката пометена на тротоара
виж още
скрий
23 Октомври 2015, Петък, 16:35 ч.

Костадин Стоянов поиска съда да върне делото срещу него - наказанието му било високо


"Твърдя, да", така граничарят Костадин Стоянов, подсъдим за смъртта на 11-месечната Красимира, отговори на въпрос дали твърди, че не е употребил алкохол и наркотици. Така той отрече да е взимал наркотици. Той дойде във Върховният касационен съд, където се гледа делото срещу него за смъртта на детето, пише "24 часа".

Стоянов поиска от съда да върне делото за ново разглеждане в Бургаския апелативен съд, като смята че наказанието срещу него е високо. Бившият граничар бе осъден на 11 години затвор от Бургаския окръжен съд, но Апелативният намали наказанието с 4 години. Това стана, защото съдът сметна, че прегазването на дететето не се е случило на пешеходна пътека. /ЧЕТЕТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/

Както Флагман.БГ вече съобщи, Стоянов е подсъдим за това че на 11 септември в созополското село Крушевец прегази количката с 11-месечната Красимира. В кръвта му бяха открити среди от алкохол и марихуана. Родителите на бебето не дойдоха в съда, но упълномощеният защитник поиска процесът да се върне в БАС заради нарушения, заради които Стоянов получил малка присъда.

ВКС трябва да се произнесе в 30 дневен срок.

В категории: Темида


7
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА 11/08/2026, Вторник 21:45 0
Михаил ДИМИТРОВ Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига 11/08/2026, Вторник 21:42 0
7
Коментара по темата
7.
професионалист
23.10.2015 20:56:54
0
7
Тези 11 години са провокация към правосъдието и съдията, който си направи тази гавра следва да си подаде оставката
6.
нещастник
23.10.2015 19:26:50
1
4
Да бе,той горкия пил кисело мляко и бебето само влязло под колата..жив да го ожалиш нещастното копеле
5.
Без име
23.10.2015 19:06:00
1
10
Чета и се чудя, дали тези от БХК не са приели за лична кауза да освободят всички убийци, крадци, насилници и въобще цялата измет в България, а когато е налице тотална несправедливост като тази удобно да си мълчат. До вчера четох изявления, в които порицава един граничен полицай, че е изпълнил дългът си и как трябва да се въздаде справедливост, заради смъртта на един нарушител, а за това прегазено на тротоара бебе и явното толериране от институции към дрогиран и пиян полицай няма нито ред.
4.
НИК
23.10.2015 17:11:17
2
16
АКО НЕ БЕШЕ КАРАЛ ПИЯН!!!!!
АКО НЕ БЕШЕ КАРАЛ НАДРУСА!!!!!!!
АКО НЕ БЕШЕ ПОЛИЦАЙ!!!!!!!!!!
И СЛЕД КАТО УБИ ДЕТЕНЦЕ....БИХА ПРЕГЛЪТНАЛИ БЪЛГАРИТЕ ТЕЗИ 11 Г. ЗАТВОР, АКО ГИ ИМАШЕ ДАДЕНИ ЕФЕКТИВНО!!!!!!!!!!!!!
НО ТИ СИ ПОЛИЦАЙЙЙЙЙ.......ПИЯН И НАДРУСАН И УБИ ДЕТЕНЦЕ НА ТРОТОАРА БЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЙЙЙЙ ШАПШАЛ НАГЪЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
50 ГОДИНИ ЗАТВОР В ТЪМНИЦА СА ТИ МАЛКО БЕЕЕ МИЗЕРНИК!!!!!!!!!!
3.
,,,
23.10.2015 16:09:19
2
14
Много неща исках да напиша ,но се оказа,че от безсилие,разочарование от правосъдната ни система няма какво да напиша ,законите у нас са за кокошкарите, а за такива убиици няма!
2.
xaxo
23.10.2015 14:06:19
3
31
"Апелативният съд намали наказанието с 4 години, защото съдът сметна, че прегазването на дететето не се е случило на пешеходна пътека."

Тоя, се качи направо на тротоара бе, вашта мама подкупна съдийска.
1.
*********
23.10.2015 13:58:36
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас 25-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Днес продължавам напред - към нови хоризонти, нови успешни проекти и нови каузи, обяви Десислава Райчева Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА До този момент българският шампион отстрани Борац Баня Лука, Университатя Крайова и Кайрат Алмати по пътя си в Шампионската лига Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Белите птици вече се събират по Via Pontica за дългия път на юг, а големият миграционен спектакъл тепърва предстои Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Иновативното съоръжение бе монтирано преди броени часове край училище и детска градина - вижте как работи Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Проверяват и фирмите за отдаване под наем за спазване на възрастовите ограничения Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Полицаите стреляли по гумите му Последната бариера пред морето беше вдигната: "Обетованата земя" вече не е само мираж Последната бариера пред морето беше вдигната: "Обетованата земя" вече не е само мираж Платформата и 10 специализирани колички очакват хората с увреждания на Северния плаж в Бургас, а първия тест направи гражданинът Тодор Кацаров 310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят 310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят Търговията, финансите и енергетиката също събират десетки хиляди работещи с максимални осигуровки, а в държавното управление те са едва 652 Народният представител Силвия Христова оглави "Прогресивна България" в Бургас Народният представител Силвия Христова оглави "Прогресивна България" в Бургас Партията залага на изцяло нови имена и вертикална структура, Силвия Христова е първият градски лидер
Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Сините се класираха за плейофа  Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Касова бележка от Хвар отвори нов спор за сметките в курортите, а властите вече предупреждават бизнеса да не губи туристи Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух „Обичам Бургас“ е специален концерт, създаден от бургазлии за бургазлии, който всяка година обединява различни поколения и изкуства в една емоционална среща с таланта на града Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Промени се задават и във Варна, но смяната на Иван Портних със Стоян Петков още не е обявена официално от ГЕРБ Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Коренното население ще бяга от много градове и дори села, за да се спаси, предвижда известният полски ясновидец Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Спасител и екип на Спешна помощ са опитали да реанимират жената, а причината за смъртта ще се изяснява със съдебномедицинска експертиза Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Дева, Риби, Близнаци и Стрелец оставят зад себе си период на спънки, разочарования и трудни решения според астролога Ейми Демюр Башар Асад е осъден на смърт Башар Асад е осъден на смърт Наказанието беше наложено от сирийски съд Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Любимата туристическа дестинация ще предложи на своите посетители си музика, преживявания и много емоции за споделяне Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Свидетелка повикала полицията, двамата родители били задържани, а прокуратурата разпоредила детето да остане под лекарско наблюдение
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори