×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“


Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“
Нонка ридаела и удряла главата си в тротоара от шока при вида на смазаната бебешка количка
Тема в развитие
Намалиха драстично присъдата на полицая, прегазил бебе в Крушевец Според прокуратурата полицаят, прегазил бебе, не е извършил тежко престъпление (ВИДЕО) Майката на убитото бебе в Крушевец: Ще има възмездие за детенцето ми! 11 г. в затворническо общежитие и 13 г. без шофьорска книжка за Костадин Стоянов след смъртта на Краси Покъртително! Внасят в съда бебешката количка – ковчег от катастрофата в Крушевец Прокурор поиска 10 години затвор при лек режим за граничния полицай Костадин Стоянов Експертиза доказа: Граничният полицай Костадин Стоянов карал с превишена скорост в Крушевец С юридически трикове Костадин Стоянов отложи делото си за 28 април Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба Съдебният лекар Косьо Янков: Бебето в Крушевец е издъхнало на място (допълнена) Граничният полицай Костадин Стоянов проговори: Правех сърдечен масаж на детенцето, но някой ме дръпна и удари Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме! Граничните полицаи, свестявали пияния си колега: Млеката бяха за нас, не за него Полицаят Костадин Стоянов крещи на шефа си след трагедията в Крушевец: Блъснах дете, тук ще ме убият! Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“ Бащата на убитото бебе в Крушевец: Не знаете какво ми е! Снимката на некролога правихме за кръщенето й Окончателно: Граничният полицай, смазал бебето в с. Крушевец, шофирал с 0,58 промила алкохол Съд и за колегите, прикривали полицая убиец! Полицаят, убил бебе в с. Крушевец: Не знам какво се случи, колата тръгна наляво (ОБНОВЕНА) Ало, държавата на качулките след дъжд, ще има ли легнали полицаи и в Звездец Полицаят-убиец на бебето в с. Крушевец: Съжалявам много, пуснете ме да се грижа за семейството си! Граничният полицай Костадин Стоянов изпил 500 г вино преди да смаже малката Краси в Крушевец, остава в ареста Шок с кръвната проба на полицая убиец - била само 0,3 промила! Майката на убитата Краси блокира пътя за Малко Търново, иска доживотна присъда за пияния граничен полицай Образувано е производство срещу полицая, убил малката Краси в с. Крушевец Аз съм граничен полицай и се срамувам! А вие, колеги, чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ето го граничния полицай, смазал малката Краси в село Крушевец 0,63 промила в кръвта на полицая-убиец, след четири млека и часове закъснение Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ) Пияният граничен полицай се прибирал от юбилей на колега в ресторант „Резвая“ - Малко Търново Бащата на детенцето Красимир: Видях убиеца, беше мъртво пиян, казва се Костадин Стоянов (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ) Първо във Флагман: Граничен полицай е шофьорът-убиец на бебето в Крушевец, бил е много пиян, с Рено ван А 9630КХ Бебе на годинка загина в катастрофа в центъра на Крушевец, количката пометена на тротоара
виж още
скрий
10 Март 2015, Вторник, 06:20 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: архив

Граничарят Костадин Стоянов отказа жена му да го защитава в съда





Майката на прегазената в Крушевец 11-месечна Красимира крещяла и си блъскала главата в тротоара секунди след като граничният полицай Костадин Стоянов отнесъл количката с бебето й на тротоара пред магазина в селото.

„Този изрод уби детето ми!“, викала Нонка по адрес на Костадин. Това разказа днес в съдебна зала един свидетелите на зверския инцидент - Стоян Иванов.

На 11 септември той и брат му Милчо работели по строеж на метри от катастрофата. Двамата са сред първите очевидци на инцидента.  По думите им, обвиняемият Костадин се държал неадекватно. Излязъл от дясната врата на автомобила си - „Рено Канго“ , защото лявата била плътно прилепена към стената. Отишъл на другия тротоар и там започнал да води телефонни разговори. Малко по-късно на мястото на тежкия сблъсък се отзовали двама негови колеги от Гранична полиция, които го свестявали с кисели млека.

Нонка не ревеше, а направо се късаше, болката й беше огромна, а шофьорът бе отсреща на около 50- ина метра от нас. Добре, че бързо дойдоха негови колеги да го защитят, защото можеше да стане страшно“, разказа пред съда Милчо Иванов.

При започването на процеса, съдия Събчо Събев допусна като частни обвинители да бъдат конституирани родителите на загиналата Красимира – Нонка Борисова и Красимир Кънев. За да не се бави процесът, те ще заведат граждански иск след приключване на наказателното дело, стана ясно днес.

В същото време Костадин Стоянов бе депозирал пред съда отказ съпругата му Гергана да бъде негов защитник. Дамата я нямаше и в съдебна зала, което навява на мисли, че двамата са се разделили след трагичния инцидент.

Разпитани днес бяха и полицаите, които са пристигнали на място. Първата проба за алкохол на Костадин Стоянов е направена в 9:50 минути - 50-ина минути след инцидента. Дрегерът е отчет 0,63 промила, но в краката на Стоянов полицай видял захвърлени две празни кофички от кисело мляко. Стоянов не бил доволен от пробата и поискал кръвна такава, която дал след два часа в Бургас. Полевият тест за наркотици на Костадин Стоянов, направен в Крушевец, бил отрицателен, но това вероятно се дължало на не дотам пълната коректност на този тип тестове, смятат униформените.

Процесът продължава утре с разпит на вещите лица.

В категории: Темида , Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
16
Коментара по темата
16.
виновен?
13.03.2015 16:28:16
0
2
Знам, че много хора ще скочат сега,но това е моето мнение,не омаловажавам случелото се,нито оправдавам виновния за нелепата смърт на една бебече,но да погледнем обегтивно.Къде е била майката в този момент,защо е оставила детето без надзор,та нали има закон деца до 14год.възраст да не се остават сами.А и аз не мога да си представя да си оставя детето в количката и да вляза в магазина,та нали може и бездомно куче да му направи нещо,къде остава родителската отговорност,защо когато се случи трагедията тогава почваме да се вайкаме и да ридаем след като ние като хора и като общество не сме отговорни към децата си.Надявам се виновника да бъде осъден! И преди да почнете да плюете,погледнете в какво сме се превърнали,кото общество!
15.
до 14
12.03.2015 11:10:45
0
0
Това ли наричаш "обикновена"катастрофа - пил,напушен,на тротоара,нагъл,лъжещ?
14.
Кочо
11.03.2015 16:17:36
1
0
Много интересни коментари. От коментарите ви за смърт и не знам си още какво, излиза 1. ако беше блъснал дете на 10,15 години, възрастен от 20 до 60 или стар човек на 60+, нямаше да е толкова лошо. Пълна глупост, катастрофа като всяка друга, в която има жертва. На някой щеше ли да му пука ако някой пиян шофьор блъсне майка му и я убие. Това е обикновена катастрофа, за жалост с много лоши последствия(смърт) и по вина на лице, което трябва да служи за пример (полицай).
13.
аз
11.03.2015 11:25:41
0
0
много бързо ги развеждате хората бе Флагман
12.
аз
11.03.2015 09:18:12
2
1
Браво убий цигането до като е малко це после е трудно
11.
!!!!!
10.03.2015 19:16:14
1
3
Боже плаче ми се като се случват такива неща.Боже какво е виновно това бебче.Ако това се случи на мен ,не знам какво ще правя.Боже защо един път не прегазят някой престъпник или убиец ами все такива невинни душици.
10.
доелн убиец-смъртна присъда
10.03.2015 16:36:27
2
7
Смъртно наказание без право на замяна,в Бобов дол!Мръсен боклук,дори няма смелостта да се изправи пред опечалениете родители и да поиска прошка,че им затри детенцето от безотговорноста си и простия!Ами като тъпа курва се опитва да се измъкне.Ако беше обаче неговото дете,досега виновника да е разпнат на кръст!Само на бог да се оповават родителите,и на неговите неписани закони,защото с сигурност ще го изкарат чист като сълза!
9.
:-) :-)
10.03.2015 15:27:33
2
8
Върнете смъртното наказание,но до тогава строг тъмничен затвор без право на замяна ,до края на дните му на този боклук,но се страхувам,че е само утопия заради нашата правосъдна система
8.
мдаа
10.03.2015 14:54:45
2
12
Разбирам колегите му, че искат да го прикрият, но тука не става дума за бягство от работа или алкохол пов време на работа, а за убийство и то на дете. С какъв акъл са го направили. Ако утре същият тоя убие техните деца пак ли ще го прикриват.
7.
brrr
10.03.2015 14:49:27
0
11
Дремеме му на приморското лайно .Я идете да видите как в Приморско механа " Гергана " работи с пълна пара , особено сега по празниците.Веселбата и купона там са на макс .
Жалко за детенцето и за родителите му .А и адвоката Потеров дето е наел Стоянов мамата си трака ...Така ,че не се надявайте за строга присъда , ами го линчувайте убиеца преждевременно !
6.
Млекар
10.03.2015 12:44:36
1
19
Ами кои са колегите с млякото, дайте да ги видим.
Те още ли са полицаи.
5.
Бург USA
10.03.2015 12:13:54
7
10
Стига сте писали глупости, удряла се главата в тротоара,
Това само прост български журналист може да го представи без да се замисли за последствията на такъв удар.
4.
ре
10.03.2015 12:06:00
1
9
Господ има ли, дъще...има ли господ.....мир не детето.
3.
Бург USA
10.03.2015 11:43:35
5
13
Еба си, ами какъв е тоя град дето дава книжки на тъпаци, какъв е тов град дето хората нямат право да носят пистолети и както и беше писнало на жената да му изпращи 7-8гилзи в главата, какво да чакаме закона, за какво?!!!
2.
Темида
10.03.2015 11:42:33
1
21
Връщане на смъртната присъда!
Защо е този доживотен затвор? Ние ли да ги храним тези изроди с данъци? Затворите са пълни с хрантутковци
1.
смърт
10.03.2015 11:35:15
1
20
За такива или смъртно наказание или доживотна каторга.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Спират влаковете между Централна гара Пловдив и Филипово, пускат автобуси Спират влаковете между Централна гара Пловдив и Филипово, пускат автобуси Промяната влиза в сила заради изграждането на пасарелка в района на гара Пловдив Бури и градушки ни връхлитат, но жегата остава Бури и градушки ни връхлитат, но жегата остава Западните и централните райони ще попаднат под гръмотевични облаци, докато по Черноморието ще остане предимно слънчево Втора поредна загуба за „акулите“: „Хебър“ пречупи „Черноморец“ в Пазарджик Втора поредна загуба за „акулите“: „Хебър“ пречупи „Черноморец“ в Пазарджик Единственият гол падна в 58-ата минута, бургазлии имаха възможности да си тръгнат с точка Дунав се покачи с около 4 см, но ограниченията за корабите остават Дунав се покачи с около 4 см, но ограниченията за корабите остават Нивото се повишава при Русе, Никопол и Свищов, докато при Лом е отчетен нов спад След плача за Евровизия оставаш с усещането, че Бургас взема домакинството с нотариален акт от София След плача за Евровизия оставаш с усещането, че Бургас взема домакинството с нотариален акт от София Към всички, които продължават ежедневно да обясняват защо морският град е грешният избор, имам само една молба: не спирайте!  Токът за домакинствата на две тарифи: Въвеждат праг за евтината електроенергия Токът за домакинствата на две тарифи: Въвеждат праг за евтината електроенергия Идеята е всички домакинства да имат базово количество електроенергия на по-ниска тарифа, но конкретната граница още не е определена Шаманът Асен предизвика най-комичното атомно делене на електорат в политическата ни история Шаманът Асен предизвика най-комичното атомно делене на електорат в политическата ни история Огромните 4 процента биологичен актив ще бъдат хвърлени в братоубийствена гладиаторска битка Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември Намаленията ще зависят от конкретния хотел, местоположението и търсенето, а туристическият бранш определя сезона като сложен, но не и слаб Семейства от Англия се връщат у нас заради новото училище в „Крайморие“, вижте го от птичи поглед (ВИДЕО) Семейства от Англия се връщат у нас заради новото училище в „Крайморие“, вижте го от птичи поглед (ВИДЕО) Новата база на ОУ „Александър Георгиев - Коджакафалията“ е напълно готова, кандидат-ученици пристигат от цялата страна и различни точки на света Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис Българските грации приключиха Световното във Франкфурт с шест отличия
Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Защитата поиска проверка на психическото състояние на обвиняемата преди следващия етап от процеса Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Два шлюза са спрени, за да се ограничи разпространението, властите обмислят третиране на водата с водороден пероксид Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Михайло Федоров призова страната да се подготви за нов вот Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Мистериозният мъж твърди, че специална организация следи времевата линия и не му позволява да разкрие конкретни събития Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Над 100 000 души вече са заявили интерес към проекта, първите роботизирани автомобили се очакват до края на следващата година АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда Третият енергоблок вече работи, а покачването на Дунав и инженерни дейности край централата помогнаха да се избегне пълното ѝ спиране Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия Въоръжени мъже атакували първо две села, полицията започна спасителна операция и изпрати допълнителни сили Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени Един от пострадалите е с множество фрактури, полицията издирва шофьора Иран заплаши: Всяка държава, включила се в икономическата война на САЩ, става наш враг Иран заплаши: Всяка държава, включила се в икономическата война на САЩ, става наш враг Вашингтон подготвя нов пакет санкции, а Техеран предупреждава, че икономическият натиск може да получи военен отговор
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Оглушително мълчание от Йотова за „Безмер“. Какво ли ще се случи, ако има истинска атака? Виц на деня Виц на деня -Ало, Сийка?
-Имате грешка. Аз съм Тодор.
-Тоше, оти в GSM-а на моята жена си писан като Сийка?
-К'во да направя, като жена ти е неграмотна!?
Виц на деня Виц на деня Английският ми е на такова ниво, че малко остава да го признаят за... отделен език! Статус във фейсбук Статус във фейсбук У някои хора двете полукълба са защитени с череп, а при други – с гащи...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори