×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Възстановен е достъпа до Терминал 2 на летище „Васил Левски“
  • Максимално допустимата скорост по магистрала в Чехия ще бъде повишена до невиждан за Европа размер
  • Фарът на Шабла вече е туристическа атракция, пуска бяла светлина на 17 мили навътре в морето, за да пази корабите
  • Работник пострада поради немарливо изпълнение на занятие на територията на оръжейното предприятие „Арсенал" в Казанлък
  • Русия ще продължи да доставя петрол на Индия, а президентът на страната Владимир Путин ще се срещне с индийския премиер
  • Около 16:00 часа днес над 150 работници от фабрика "Миролио" в Сливен бяха евакуирани заради пожар
  • Кевин Костнър даде обяснение за скандалната сцена с изнасилването
  • Израел става водещ доставчик на газ за Египет
  • В Румъния задействаха системата Ro-Alert заради обекти, падащи от небето след руска атака
  • Перничанин се опита да направи опит за самоубийство в ареста в София
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ)


Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ)
11-месечното бебенце по принцип било много кротко дете. Миналата нощ обаче Краси е спала много неспокойно. Непрекъснато се будела и искала да си играе с майка си и баща си, разказват смазаните от скръб родители
Тема в развитие
Намалиха драстично присъдата на полицая, прегазил бебе в Крушевец Според прокуратурата полицаят, прегазил бебе, не е извършил тежко престъпление (ВИДЕО) Майката на убитото бебе в Крушевец: Ще има възмездие за детенцето ми! 11 г. в затворническо общежитие и 13 г. без шофьорска книжка за Костадин Стоянов след смъртта на Краси Покъртително! Внасят в съда бебешката количка – ковчег от катастрофата в Крушевец Прокурор поиска 10 години затвор при лек режим за граничния полицай Костадин Стоянов Експертиза доказа: Граничният полицай Костадин Стоянов карал с превишена скорост в Крушевец С юридически трикове Костадин Стоянов отложи делото си за 28 април Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба Съдебният лекар Косьо Янков: Бебето в Крушевец е издъхнало на място (допълнена) Граничният полицай Костадин Стоянов проговори: Правех сърдечен масаж на детенцето, но някой ме дръпна и удари Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме! Граничните полицаи, свестявали пияния си колега: Млеката бяха за нас, не за него Полицаят Костадин Стоянов крещи на шефа си след трагедията в Крушевец: Блъснах дете, тук ще ме убият! Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“ Бащата на убитото бебе в Крушевец: Не знаете какво ми е! Снимката на некролога правихме за кръщенето й Окончателно: Граничният полицай, смазал бебето в с. Крушевец, шофирал с 0,58 промила алкохол Съд и за колегите, прикривали полицая убиец! Полицаят, убил бебе в с. Крушевец: Не знам какво се случи, колата тръгна наляво (ОБНОВЕНА) Ало, държавата на качулките след дъжд, ще има ли легнали полицаи и в Звездец Полицаят-убиец на бебето в с. Крушевец: Съжалявам много, пуснете ме да се грижа за семейството си! Граничният полицай Костадин Стоянов изпил 500 г вино преди да смаже малката Краси в Крушевец, остава в ареста Шок с кръвната проба на полицая убиец - била само 0,3 промила! Майката на убитата Краси блокира пътя за Малко Търново, иска доживотна присъда за пияния граничен полицай Образувано е производство срещу полицая, убил малката Краси в с. Крушевец Аз съм граничен полицай и се срамувам! А вие, колеги, чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ето го граничния полицай, смазал малката Краси в село Крушевец 0,63 промила в кръвта на полицая-убиец, след четири млека и часове закъснение Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ) Пияният граничен полицай се прибирал от юбилей на колега в ресторант „Резвая“ - Малко Търново Бащата на детенцето Красимир: Видях убиеца, беше мъртво пиян, казва се Костадин Стоянов (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ) Първо във Флагман: Граничен полицай е шофьорът-убиец на бебето в Крушевец, бил е много пиян, с Рено ван А 9630КХ Бебе на годинка загина в катастрофа в центъра на Крушевец, количката пометена на тротоара
виж още
скрий
11 Септември 2014, Четвъртък, 13:15 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимки Авторът

Видях убиеца на детето си, нищо не ми каза, колегите му веднага го отведоха на метри от нас, изплака майката

Детенцето ми, защо си отиде, само 11 месеца живя. Защо ми го отне, Господи, защо ни го взе. Толкова време го чакахме, а този убиец го погуби, изплака пред Флагман.Бг майката на малката Красимира, която бе убита на място от пиян граничен полицай в созополското село Крушевец.

Жената влязла в хранителния магазин само за минута. Тогава се чул страшният удар и тя веднага изскочила навън. Ужасена видяла  премазаната количка, а бебето й било под колата. Малката Краси е починала на място.


Майката на Красимира /вляво/ влязла в хранителния магазин само за минута


Веднага след като слязъл от колата, шофьорът Костадин Стоянов не се спуснал да помага на шокираните хора, които опитвали да извадят детето, а отишъл на отсрещния тротоар, за да говори по телефона.

„Видях го, нищо не ми каза. Колегите му веднага го отведоха на метри от нас. В района на инцидента имаше един двама полицаи, всички останали бяха около убиеца на детенцето“, казаха свидетели на кървавата драма.

„Дръпна се настрани. Момчетата, който дойдоха да помагат, му викаха „Какво стоиш, ела да вдигнем колата и да измъкнем детето“, но той стоеше и гледаше от отстрани. Не съм в състояние да мисля какво ще правя занапред“, каза през сълзи сломената майка.


Малката Красимира е починала на място след удара

Малкото братче на Краси, 8-годишният Наско, все още не знае, че сестричката му е мъртва. Той само е чул, че я е блъснала кола.

„Прави се, че не разбира, но всеки път отива настрани и плаче, за да не го видя“, каза още съсипаната  Нонка.

11-месечното бебенце по принцип било много кротко дете. Миналата нощ обаче Краси е спала много неспокойно. Непрекъснато се будела и искала да си играе с майка си и баща си, разказват смазаните от скръб родители.

„Играехме си с нея, тя се смееше и ни закачаше. Само една майка може да разбере болката ми“, каза още майката на убитото дете.

Родителите настояват за справедливо наказание за убиеца на детето си.  Само след броени дни (1 октомври) малката Краси е щяла да навърши една годинка.

В момента майката на Паоло, който бе убит в Стара Загора, пътува към село Крушевец, за да подкрепи семейството в този ужасен момент.


„Видях убиеца на детето си! Беше мъртво пиян",
разказва през сълзи бащата Красимир



Братът на Краси - Атанас, карал колело в района, когато е станала
катастрофата

В категории: Лична драма


Флагман.БГ 72-годишен мъж се удави в река 72-годишен мъж се удави в река 20/08/2025, Сряда 18:45 0
Флагман.БГ Огромен проблем с пчелите в България Огромен проблем с пчелите в България 20/08/2025, Сряда 18:24 0
22
Коментара по темата
22.
Mimeto
30.06.2015 02:18:06
0
0
Gorkite hora otidesi edno prekrasno dete iskreni saboleznovaniq
21.
sisa
12.09.2014 23:17:52
0
4
koleloto se varti... ima po strashen sad ot tozi na zemqta
20.
iliq angelov ot m tarnovo
12.09.2014 23:14:45
0
3
tezi hora trqbva da sa badat ubiti i da im vse vemat organite da spasqt drugi jivoti koito se zaslujavat da jiveqt
19.
родител
12.09.2014 19:44:45
0
3
Смърт за тази гадина!!!
Пияна твар!!!!
Дано си намери майстора!
18.
Руменова
12.09.2014 13:24:10
2
4
Ако няма справедливост, от съда дано да има справедливост от бог.Убиец !!!Това ще е името му да края на живота на това просто полицайче където нищо друго неможе с двете си ръце.Почивай в мир Краси!
17.
да почива в мир
12.09.2014 01:46:58
1
7
Лошото е, че в почти всички такива случаи, когато извършителя на престъплението е "ченге" се оказва невинен и няма последствия за служителя на реда.
Съболезнования на семейството.
16.
:-(
11.09.2014 15:44:44
1
10
Хотелиера, №14 е прав. В едно много малко, най-южно селце им се предоставят коли, ядене, пиене... 20 кинта на ден са това, то от туризъм се печели по-малко.
15.
ПЕНЧО
11.09.2014 15:44:03
2
23
0.63 промила?Че той цяла вечер фанта ли е пил?Гнусни полицаи!Прикриват убиец на дете.
14.
хотелиер
11.09.2014 15:31:36
2
19
Това е към редакцията - Запознати ли сте с факта, че командированите гранични полицаи от цяла България изнудват хазяите си да им предоставят автомобили, за да могат да ходят на плаж и на разходки. Остави това че автомобилите им се предоставят безплатно, но най лошото е че никой не знае в какво сътояние правооправляват, а не искат да подписват пълномощните, защото много добре знаят, че ще се компрометират и ако недай боже се случи нещо такова, като тази трагедия, после и хазяина ще бъде съден. Считам, че това е добра тема за едно журналистическо разследване.
13.
Соня
11.09.2014 15:12:43
2
27
Горките хора,малката душичка!ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ!
12.
Аз
11.09.2014 15:02:26
1
19
Щял да дава кръвна проба - нали ви е ясно, че може да се фалшифицира. Тези 0,63 промила ми се виждат малко, според състоянието, в коеето го опосват-мъртво пиян....
11.
Obezveren
11.09.2014 14:55:45
3
18
Махнете бутона на скапания фейсбук под заглавието. Стои нелепо! Направете всичко възможно да да проследите събитията и да бъдем уверени че пияната камуфлажна гад е получила заслуженото!
Почивай в мир Мило Детенце!
10.
111
11.09.2014 14:50:43
1
17
Касабова, вместо да снимате трагедията на хората, покажете пияното животно. Всички да го знаят!
9.
ПЕНЧО
11.09.2014 14:48:42
1
17
Наистина покажете снимка на убиеца.
8.
baba
11.09.2014 14:47:57
1
7
Ubieca da polu4i nai surovoto nakazanie za6toto zakonite sa za mi6kite,no ne i za plahovete po4ivai v mir detence saboleznovanie na blizkite
7.
без коментар
11.09.2014 14:41:12
4
6
ЖУРНАЛИСТИ- УРОДИ!ИЗВЪРШВАТЕ СЪЩОТО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!С КАКВО ПОМАГАТЕ НА МЪКАТА НА ХОРАТА!
6.
М
11.09.2014 14:40:38
1
15
На ушевия дайте снимката, на ушевия....
5.
111
11.09.2014 14:34:01
1
21
Да не дава Господ, но с първия кол наблизо, щях да го оставя на място. То и без това животът му свърши. Пияно животно!
4.
Майка
11.09.2014 14:23:27
3
19
Този УРОД ще го изтезавам бавно и мъчително, и после ще го излежа. Дано да си получи заслуженото.
3.
123
11.09.2014 14:09:13
2
23
Смърт за копелето
2.
БЕСЕН
11.09.2014 14:07:09
11
8
КАСАБОВА НЕЗНАМ КАКЪВ УРОД ТРЯБВА ДА СИ ЗА ДА СИ КАЧВАШ РЕЙТИНГА НА САЙТА С ЧОВЕШКАТА ТРАГЕДИЯ!!!
1.
Гражданинът Кейн
11.09.2014 14:07:06
1
44
Нямам думи боже. Светла памет на малката душичка.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Огромен проблем с пчелите в България Огромен проблем с пчелите в България Сушата погуби цели пчелини Откараха 16-годишен в болница след инцидент с плаващ дюшек в Слънчев бряг (ОБНОВЕНА) Откараха 16-годишен в болница след инцидент с плаващ дюшек в Слънчев бряг (ОБНОВЕНА) Ударил си е главата, вероятно е с комоцио "Зелената" блокада - защо язовир Черни Осъм няма да се строи "Зелената" блокада - защо язовир Черни Осъм няма да се строи Всеки го може! Ето как да подобрим здравето на очите, трябват ви само тези 6... Всеки го може! Ето как да подобрим здравето на очите, трябват ви само тези 6... Съвременният начин на живот, прекаран пред екрани, в комбинация с възрастови промени и външни фактори, може да отслаби зрението и да доведе до сериозни заболявания Септември идва със смъртоносна жега Септември идва със смъртоносна жега Подобна прогноза бихме отхвърлили, защото според нас е нереалистична и вероятността да се сбъдне е под 40%, пишат от Метео Балканс Винтидж вълна ще докара на мода дрехи и вещи втора употреба у нас Винтидж вълна ще докара на мода дрехи и вещи втора употреба у нас Европа зачеркна консуматорските правила и по най-скъпите търговски улици изчезват познатите световни брандове   Шок с цените на новите коли Шок с цените на новите коли С колко поскъпнаха най-евтините нови автомобили Покрива ли Здравната каса раждане със секцио Покрива ли Здравната каса раждане със секцио Какъв метод за раждане ще е подходящ преценяват лекуващите лекари Разумно ли е да плувате веднага след хранене? Разумно ли е да плувате веднага след хранене? От поколения насам си предаваме съветът да изчакаме поне 30 минути     Ремонт на покрив в центъра на Бургас всеки момент може да вземе жертви (СНИМКИ) Ремонт на покрив в центъра на Бургас всеки момент може да вземе жертви (СНИМКИ) Инспекцията по труда започва проверка след обезпокоителен сигнал до редакцията на Флагман 
Млада красавица отказа секс на гангстер, намериха я изнасилена и мъчително убита Млада красавица отказа секс на гангстер, намериха я изнасилена и мъчително убита Зловещата история е от Бразилия Чехия тества максимална скорост 150 км/ч по магистралите си Чехия тества максимална скорост 150 км/ч по магистралите си Първите знаци вече са факт, досега ограничението беше 130 км/ч Българка отиде в Гърция с кучето си, затвори го за 15 минути в кола и разбра какво е държава с правила Българка отиде в Гърция с кучето си, затвори го за 15 минути в кола и разбра какво е държава с правила Тя е арестувана и глобена Тръмп се превърна в ... матрьошка Тръмп се превърна в ... матрьошка Дървената фигурка с неговия лик е сред най-търсените в Москва Шест загинали при пожарите в Испания и Португалия Шест загинали при пожарите в Испания и Португалия Испанският премиер обяви "национален пакт за климатичната криза" Зеленски отказа среща с Путин, а гаранциите за Украйна неясни Зеленски отказа среща с Путин, а гаранциите за Украйна неясни След като лидерът от Киев отказа да се срещне с руския си колега в Москва, Тръмп се извъртя за разполагането на американски войски в бившата съветска република Арестуваха 16 души заради безредици в Белград Арестуваха 16 души заради безредици в Белград Хора протестират масово срещу Вучич Фалшив Джъстин Бийбър измами цял нощен клуб Фалшив Джъстин Бийбър измами цял нощен клуб В САЩ Жандармерия патрулира на плажове по Черноморието, забраниха къпането Жандармерия патрулира на плажове по Черноморието, забраниха къпането Спасители са развяли червения флаг по цялото румънско крайбрежие, а жандармерия патрулира плажа Окръжна прокуратура-Бургас удължи ареста на тримата задържани за трагедията в Несебър Окръжна прокуратура-Бургас удължи ареста на тримата задържани за трагедията в Несебър Поне до четвъртък в ареста остават капитанът на лодката Христо Раев (43 г.), морякът Камен Тенев (45 г.) и управителят на водната база Петко Стефанов (52 г.) – и тримата от Бургас
Бойко Борисов Бойко Борисов Нали в Гърция са с евро и българите ходят, няма страшно Виц на деня Виц на деня - Тате, каква е разликата между пушката и картечницата?
- Ами, представи си, че първо говоря аз, а после - майка ти...
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, кажи честно кой ти написа домашното?
- Госпожо, честно не знам! Легнах си рано.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Фразата, че мъжете искат само едно нещо, обикновено се употребява от жени, от които мъжете и това не искат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори