×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме!


Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме!
Костадин Стоянов остана безмълвен. Утре той ще разкрие своята версия за трагичния инцидент
Тема в развитие
Намалиха драстично присъдата на полицая, прегазил бебе в Крушевец Според прокуратурата полицаят, прегазил бебе, не е извършил тежко престъпление (ВИДЕО) Майката на убитото бебе в Крушевец: Ще има възмездие за детенцето ми! 11 г. в затворническо общежитие и 13 г. без шофьорска книжка за Костадин Стоянов след смъртта на Краси Покъртително! Внасят в съда бебешката количка – ковчег от катастрофата в Крушевец Прокурор поиска 10 години затвор при лек режим за граничния полицай Костадин Стоянов Експертиза доказа: Граничният полицай Костадин Стоянов карал с превишена скорост в Крушевец С юридически трикове Костадин Стоянов отложи делото си за 28 април Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба Съдебният лекар Косьо Янков: Бебето в Крушевец е издъхнало на място (допълнена) Граничният полицай Костадин Стоянов проговори: Правех сърдечен масаж на детенцето, но някой ме дръпна и удари Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме! Граничните полицаи, свестявали пияния си колега: Млеката бяха за нас, не за него Полицаят Костадин Стоянов крещи на шефа си след трагедията в Крушевец: Блъснах дете, тук ще ме убият! Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“ Бащата на убитото бебе в Крушевец: Не знаете какво ми е! Снимката на некролога правихме за кръщенето й Окончателно: Граничният полицай, смазал бебето в с. Крушевец, шофирал с 0,58 промила алкохол Съд и за колегите, прикривали полицая убиец! Полицаят, убил бебе в с. Крушевец: Не знам какво се случи, колата тръгна наляво (ОБНОВЕНА) Ало, държавата на качулките след дъжд, ще има ли легнали полицаи и в Звездец Полицаят-убиец на бебето в с. Крушевец: Съжалявам много, пуснете ме да се грижа за семейството си! Граничният полицай Костадин Стоянов изпил 500 г вино преди да смаже малката Краси в Крушевец, остава в ареста Шок с кръвната проба на полицая убиец - била само 0,3 промила! Майката на убитата Краси блокира пътя за Малко Търново, иска доживотна присъда за пияния граничен полицай Образувано е производство срещу полицая, убил малката Краси в с. Крушевец Аз съм граничен полицай и се срамувам! А вие, колеги, чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ето го граничния полицай, смазал малката Краси в село Крушевец 0,63 промила в кръвта на полицая-убиец, след четири млека и часове закъснение Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ) Пияният граничен полицай се прибирал от юбилей на колега в ресторант „Резвая“ - Малко Търново Бащата на детенцето Красимир: Видях убиеца, беше мъртво пиян, казва се Костадин Стоянов (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ) Първо във Флагман: Граничен полицай е шофьорът-убиец на бебето в Крушевец, бил е много пиян, с Рено ван А 9630КХ Бебе на годинка загина в катастрофа в центъра на Крушевец, количката пометена на тротоара
виж още
скрий
11 Март 2015, Сряда, 15:56 ч.
Автор: Флагман.бг, видео: Иван КОЛЕВ

Процесът продължава утре с представяне на експертизи и изслушване на подсъдимия
„Няма да говоря. Оставете ме! Няма да говоря“. С тези думи обвиняемият за убийството на пътя на 11-месечната Красимира Костадин Стоянов отряза поредицата от журналистически въпроси, които бургаската гилдия искаше да му зададе днес.

Стоянов влезе безмълвен в съдебна зала, придружаван от адвоката си Благой Потеров. Очаква утре той да разкрие своята версия за инцидента от 11 септември м.г. Третият ден от процеса трябва да започне с изслушване на експертизите.

Първо ще бъде представена авто-техническата. Според бившия граничен полицай не той е заспал, а колата му поднесла, била неизправна. По делото ще бъдат изслушани и експертите, направили тестовете за алкохол и наркотици на Костадин Стоянов.

Изключително спорна е рецептата му за карзил – биолекарство за черния дроб, което според адвокатите на Стоянов е допринесло за положителната му проба за алкохол. Според предоставената в досъдебното производство рецепта лекарството е изписано на 27 юли м.г., но няколко дни по-късно лекарят починал и сега няма кой да потвърди автентичността на рецептата.



В категории: Темида


2
Коментара
Емел МАХМУД Спират даването на ваучери за храна Спират даването на ваучери за храна 07/06/2026, Неделя 21:32 2
Флагман.БГ 4 зодии отварят нова врата 4 зодии отварят нова врата 07/06/2026, Неделя 19:20 0
Димитър КИРЯКОВ Отиде си актрисата Кина Дашева Отиде си актрисата Кина Дашева 07/06/2026, Неделя 19:00 0
2
Коментара по темата
2.
ДОЛЕН УБИЕЦ-СМЪРТ ЗА ТЕБ!!
11.03.2015 15:05:47
2
12
Егати и долния,мръсен,лицемерен и егоистичен боклук!!!!
Няма очи и съвест да застане пред съда и да си признае,че затри детенцето от своята безотговорност и простотия.....Какви рецепти и други глупости тръгнал да предствавя тоя УБИЕЦ БЕ?!!Как не е срам?!Как не го гризе съвестта му бе?!И той баща,и той дете има?НЕ ЛЪЖЕТЕ ВИЕ КОЛЕГИТЕ МУ,НЕ Е ХУБАВО ДА СИ КРИВИТЕ ДУШАТА!!НЕ МУ ПОМАГАТЕ А ДАЖЕ Е ОБРАТЕН ЕФЕКТА,ЩЕ ГО ПУСНАТ И УТРЕ МОЖЕ ДА СГАЗИ И ВАШИТЕ ДЕЦА ПОД ВЛИЯНИЕ НА АЛКОХОЛ,НАРКОТИЦИ И НЕАДЕКВАТНО СЪСТОЯНИЕ.НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ ИМА БОГ,И ТОЙ РАНО ИЛИ КЪСНО НА ВСЕКИ СИ ВРЪЩА ТОВА КОЕТО ЗАСЛУЖАВА!!
1.
bla
11.03.2015 14:06:26
2
6
Долен алкохолик, да изгниеш в затвора дано!!!! Господ ще те накаже за това което извърши!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стотици са на плажа в Созопол за грандиозното откриване на сезона под звездите! Стотици са на плажа в Созопол за грандиозното откриване на сезона под звездите! Созопол е дух, вдъхновение, Созопол е романтика, благодаря ви, че посрещате гостите ни с усмивка, каза кметът Янакиев Любо Пенев с емоционално обръщение след "Мача на надеждата" в Бургас Любо Пенев с емоционално обръщение след "Мача на надеждата" в Бургас Футболни легенди и повече от 12 хиляди фенове се събраха на стадион „Лазур“ в Бургас за благотворителния мач, организиран от фондацията на Стилиян Петров Арт конкурсът SuperTalent Competition в Бургас събра над 1500 участници и международно жури Арт конкурсът SuperTalent Competition в Бургас събра над 1500 участници и международно жури Културният дом НХК се превърна в сцена за мащабното събитие, организирано от Мария Табакова БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Романтичният Созопол дава старт на Лято 26 с концерт на Тони Димитрова под звездите Романтичният Созопол дава старт на Лято 26 с концерт на Тони Димитрова под звездите Събитието ще открие кметът на община Созопол и кани всички жители и гости да бъдат част от "премиерата" на едно обещаващо лято край морето Бизнесменът от Несебър Митко Саръстов е мъжът, който нападна кондукторка и рани шофьор на автобус №12 Бизнесменът от Несебър Митко Саръстов е мъжът, който нападна кондукторка и рани шофьор на автобус №12 Саръстов е настанен в Центъра за психично здраве за лечение, а по случая вече е образувано досъдебно производство Сафридът евтин на пазара, но златен в чинията в ресторанта Сафридът евтин на пазара, но златен в чинията в ресторанта Това е най-търсената риба и се поръчва масово по заведенията край морето Верижна катастрофа затвори главен път за София Верижна катастрофа затвори главен път за София Инцидентът е в района на Лясковец Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата Държавната комисия по стоковите борси и тържищата отчита сериозен спад в цените и на повечето зеленчуци 3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица 3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица Благоприятните астрологични аспекти засилват личната стойност, привлекателността и шанса за материален напредък
БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След кончината на кечиста започна разследване, след като дъщеря му се усъмни в причината за смъртта му Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Мадяр обеща да регулира притока на работници от страни извън ЕС Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято От безплатни общински зони до луксозни плажове с висока минимална консумация - ето какво трябва да знаят българските туристи Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Съпругата на бившия френски президент Жак Ширак си отиде на 93-годишна възраст, а президентът Еманюел Макрон отдаде почит към паметта ѝ Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Вотът се превръща в решаващ тест за правителството на Никол Пашинян и бъдещето на мирния процес с Азербайджан Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Делото бе гледано от пакистански съд. В Западна Европа подобни деяния остават ненаказани с десетилетия След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори