×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба


Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба
Костадин Стоянов
Тема в развитие
Намалиха драстично присъдата на полицая, прегазил бебе в Крушевец Според прокуратурата полицаят, прегазил бебе, не е извършил тежко престъпление (ВИДЕО) Майката на убитото бебе в Крушевец: Ще има възмездие за детенцето ми! 11 г. в затворническо общежитие и 13 г. без шофьорска книжка за Костадин Стоянов след смъртта на Краси Покъртително! Внасят в съда бебешката количка – ковчег от катастрофата в Крушевец Прокурор поиска 10 години затвор при лек режим за граничния полицай Костадин Стоянов Експертиза доказа: Граничният полицай Костадин Стоянов карал с превишена скорост в Крушевец С юридически трикове Костадин Стоянов отложи делото си за 28 април Граничният полицай Костадин Стоянов не признава, че карал надрусан и пиян колата, иска нова проба Съдебният лекар Косьо Янков: Бебето в Крушевец е издъхнало на място (допълнена) Граничният полицай Костадин Стоянов проговори: Правех сърдечен масаж на детенцето, но някой ме дръпна и удари Бившият граничен полицай Костадин Стоянов: Няма да говоря. Оставете ме! Граничните полицаи, свестявали пияния си колега: Млеката бяха за нас, не за него Полицаят Костадин Стоянов крещи на шефа си след трагедията в Крушевец: Блъснах дете, тук ще ме убият! Свидетели на ужаса в Крушевец: Майката се късаше, крещеше „Този изрод уби детето ми!“ Бащата на убитото бебе в Крушевец: Не знаете какво ми е! Снимката на некролога правихме за кръщенето й Окончателно: Граничният полицай, смазал бебето в с. Крушевец, шофирал с 0,58 промила алкохол Съд и за колегите, прикривали полицая убиец! Полицаят, убил бебе в с. Крушевец: Не знам какво се случи, колата тръгна наляво (ОБНОВЕНА) Ало, държавата на качулките след дъжд, ще има ли легнали полицаи и в Звездец Полицаят-убиец на бебето в с. Крушевец: Съжалявам много, пуснете ме да се грижа за семейството си! Граничният полицай Костадин Стоянов изпил 500 г вино преди да смаже малката Краси в Крушевец, остава в ареста Шок с кръвната проба на полицая убиец - била само 0,3 промила! Майката на убитата Краси блокира пътя за Малко Търново, иска доживотна присъда за пияния граничен полицай Образувано е производство срещу полицая, убил малката Краси в с. Крушевец Аз съм граничен полицай и се срамувам! А вие, колеги, чувствате ли се сега съучастници в това убийство? Ето го граничния полицай, смазал малката Краси в село Крушевец 0,63 промила в кръвта на полицая-убиец, след четири млека и часове закъснение Ето я малката Краси, премазана от пиян граничен полицай в с. Крушевец (СНИМКИ) Пияният граничен полицай се прибирал от юбилей на колега в ресторант „Резвая“ - Малко Търново Бащата на детенцето Красимир: Видях убиеца, беше мъртво пиян, казва се Костадин Стоянов (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ) Първо във Флагман: Граничен полицай е шофьорът-убиец на бебето в Крушевец, бил е много пиян, с Рено ван А 9630КХ Бебе на годинка загина в катастрофа в центъра на Крушевец, количката пометена на тротоара
виж още
скрий
27 Март 2015, Петък, 14:45 ч.

Адвокатът му Благой Потеров атакува изследванията на две водещи клиники
Повторно изследване за алкохол и наркотични вещества поиска защитата на Костадин Стоянов, обвиняем по делото за катастрофата, която причини смъртта на 11-месечното бебе в созополското село Крушевец, съобщава Радио„Фокус” – Бургас.

Днес съдът изслуша вещите лица. Златина Методиева от лаборатория в Бургас каза, че при изследването на кръвта на обвиняемия Костадинов Стоянов има наличие на алкохол 0.30 промила в кръвта, а в урината концентрацията била - 0, 43 промила. Второто вещо лице Ирена Попова от лаборатория в София каза, че има наличие на канабис в кръвта и урината на подсъдимия. Тя не посочи точното количеството с обяснението, че няма стандартен разтвор на базата, на който да се сравни изследването.

Адвокатът на подсъдимия Благой Потеров поиска от съда повторно изследване на урината за наличие на алкохол и наркотични вещества. Той поиска назначаване на съдебно-медицинска експертиза от лекар психолог за коментар на пробите за алкохол и наркотични вещества. Потеров поиска и повторна автотехническа експертиза, както и справка в НИМХ за температурата на въздуха в деня на инцидента. Адвокатът поиска и справка за лекарството карзил.

В категории: Темида


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
з
29.03.2015 18:00:15
0
2
Много гадно и за двете страни. Той не е искал да убие бебчето. Съдбата е жестока понякога
12.
и ко сеа
27.03.2015 18:35:36
0
7
Този миндил ще върти и сучи за да отърве панделата.Абе как така всеки се прави на луд и невменяем и тих като невинно агънце. Знам какво става по границата.Как се пие на корем а е възможно и да се е друсал този мухльо.Не му вярвайте.Ял е ,пил е и е бил напушен.Жалко за детенцето.В ЗАТВОРА МУ Е МЯСТОТО НА ТОЗИ ИЗРОД.
11.
i
27.03.2015 16:11:23
0
10
ПОЛИЦАЙ? ТОЯ Е ПЪЛЕН МИНДИЛ!
10.
*********
27.03.2015 15:41:14
2
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
СМЪРТ ЗА ТОЗИ ИЗРОД
27.03.2015 15:15:51
2
12
Eгати и долния боклук и чудото!И той уж баща,има дете а се чуди как да излъже и да си отърве кожата.Мерзавец,как не те е срам бе?!Признай си,признат грях-половин грях!Уби детенцето от глупостта си,пиян и надрусан го премаза!Където глупостта е образец, там разумът е безумие.''КЪДЕТО ГЛУПОСТТА Е ОБРАЗЕЦ,ТАМ РАЗУМЪТ Е БЕЗУМИЕ.''Господ ще те накаже жестоко Костадине,помни ми думата и всички покрай теб!
8.
Морски
27.03.2015 13:40:48
1
13
Трябвало е някой да му счупи врата докато е в колата. Сега нямаше да го пуснат с условна
7.
сандала и цървула
27.03.2015 13:38:33
1
10
Ами освен пак да се натряскаш като магаре и да дадеш кръвна проба иначе незнам как да стане
6.
*********
27.03.2015 13:11:29
1
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
MMM
27.03.2015 12:39:33
2
15
Убиец!Съд и затвор за дълго време!
4.
офф
27.03.2015 12:30:20
3
14
Абе, дееба и боклука му с боклук. Умри бе, мамка ти мръсна. Цялата ти рода да се затрие и кучета да вият над теб.
3.
отвратент
27.03.2015 12:29:25
2
17
Престанете да заблуждавате хората и да се чудите как да го отървете от затвора!Стига с тези измами,след като си направил убийство и беше установено наличие на алкохол в кръвта какво търсите още?
2.
полицай
27.03.2015 12:25:45
1
15
Сега ще се измъкне, но задължително ще се случи пак. Той се смята за недосегаем.
1.
Запознат
27.03.2015 11:53:59
2
16
Сега ще сменят пробите, както неведнъж са правили и ще го пуснат условно,копелето!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Машините за вота са с изтекла гаранция, може да имат много дефекти Машините за вота са с изтекла гаранция, може да имат много дефекти Вместо кабинетът, Информационно обслужване и ЦИК предварително да проверят устройствата и перифериите за всичко ще се разчита на една единствена фирма - “Сиела” Барселона вдига туристическата такса до 15 евро на нощ: Как ще се отрази на туризма? Барселона вдига туристическата такса до 15 евро на нощ: Как ще се отрази на туризма? Един ден ще убият гъската, която снася златните яйца, смятат хотелиери  DÉJÀ VU с уникален концерт в Бургас: Поп, рок и оперна музика на една сцена DÉJÀ VU с уникален концерт в Бургас: Поп, рок и оперна музика на една сцена Маестро Цанислав Петков и Симфониета Враца създават музикален празник Вътрешният министър: Сменихме 23 от 28-те областни директори на МВР, ще има промени и в РУП-овете Вътрешният министър: Сменихме 23 от 28-те областни директори на МВР, ще има промени и в РУП-овете Дебело ще подчертая, че и новите не трябва да се считат за непоклатими, обяви Емил Дечев Пазарът полудя: 100 хил. евро за гараж в Бургас Пазарът полудя: 100 хил. евро за гараж в Бургас Обявите са кът, а търсенето е много сериозно  Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас И към качественото прекарване на времето с това, което обичаме и там където искаме да се развиваме Как светският Иран се превърна в „мека“ на радикалния ислямизъм и защо Ормуз скоро пак ще е отворен Как светският Иран се превърна в „мека“ на радикалния ислямизъм и защо Ормуз скоро пак ще е отворен В края на миналия век Иран създаде и финансира Хизбула и Хамас с цел да насочи влиянието си към бившите вече съветски републики, а самата революция в странта е дело на САЩ Три китайски зодии ще имат повече щастие през март Три китайски зодии ще имат повече щастие през март Този месец енергията се променя от Бик към Тигър затова ако бъдем дейни, това ще ни носи късмет Чудната тайна сила на ароматите в дома Чудната тайна сила на ароматите в дома Различните ухания в дома могат да преобразят обстановката и да повлияят на емоциите, стреса и дори качеството на съня ни България загуби една от големите си футболни легенди България загуби една от големите си футболни легенди Той се бореше с онкологично заболяване 
От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ Те искат да говорят и аз се съгласих, трябваше да го направят по-рано, обяви американският президент И новият аятлолах на Иран е убит? И новият аятлолах на Иран е убит? Информацията не е официално потвърдена, но по-рано днес Тръмп обяви, че 48 ирански лидери са били "отстранени с един размах" Сиренето и млякото у нас са с 125% по-скъпи от средното за Европа Сиренето и млякото у нас са с 125% по-скъпи от средното за Европа По-значително поскъпване се отчита при доматите – с 6,6%, и краставиците – с 7,3% спрямо януари Доналд Тръмп: Убихме 48 ирански лидери с един размах Доналд Тръмп: Убихме 48 ирански лидери с един размах Никой не може да повярва какво постигнахме Шарън Озбърн планира биографичен филм за покойния си съпруг Ози Шарън Озбърн планира биографичен филм за покойния си съпруг Ози Чуствайки своето „благословено“ съществуване с рок звездата цели 47 години Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс Бившата съдия от „Следващият топ модел на Америка“ твърди, че Банкс е измъчвала моделите, за да подхранва своето его Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран Въпреки че страната ни има сравнително диверсифициран микс и много нови ВЕИ, които в слънчеви дни натискат цените на тока дори под нулата, ние сме част от единния европейски пазар Колко ще ни струва ремонтът на банята Колко ще ни струва ремонтът на банята Минимум 4 хил. евро, казват майстори  Само днес: Петролът поскъпна с 10 % Само днес: Петролът поскъпна с 10 % Анализатори предупреждават, че при ескалация на конфликта цената може да достигне дори нивото от 100 долара за барел Абу Даби поема хотелските сметки на блокираните туристи Абу Даби поема хотелските сметки на блокираните туристи „Цената на удължения престой ще бъде покрита от DCT Abu Dhabi“, се казва в съобщението
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори