Румен Радев ще пилотира F-16 по покана на ВВС на САЩ
Той ще удостои с Почетен знак американският бригаден генерал Тад Кларк
Президентът Румен Радев ще направи демонстрационен полет на изтребител F-16 по покана на Военновъздушните сили на САЩ. Това ще се случи в авиобаза „Граф Игнатиево” днес, съобщава Нова телевизия.
В авиобазата държавният глава ще удостои с Почетен знак на президента бригаден генерал Тад Кларк, командир на 31-во изтребително авиокрило от Военновъздушните сили на САЩ в авиобазата в Авиано, Италия.
Отличието е за значимия му принос към стратегическото сътрудничество в областта на отбраната между България и САЩ.
Класически пухкави палачинки: Рецептата, която винаги се получава
06/06/2026, Събота 22:00
0
Починалите чужденци в зверската катастрофа били чудесни момчета
ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата
Шокиращи твърдения за фаталния инцидент в Благоевград
7-звезден спектакъл на "Лазур"
Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран
"Роснефт": САЩ са основните печеливши от затварянето на Ормузкия проток
Никола Цолов взе точка от спринта в Монако
Асиметричните рокли превземат сезона
Световни легенди и 15 000 фенове взривиха Бургас с „Мача на надеждата“
Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона?
Граждански протест във Варна, искат оставката на кмета Коцев

"сътрудничество в областта на отбраната между България и САЩ"
Повтарям- "БЪЛГАРИЯ И САЩ", а не "БЪЛГАРИЯ И НАТО", някой да не се обърка. Направо си ни казват- ако САЩ затънат, вие потъвате заедно с този "кораб", няма такива суверенитети, вратички и прочие, като кажат да мрем- ке мрем и толкоз.
...
Предателите какво се правят по принцип, че не се сещам наказанието какво е?
Както и да е, чака ни "АВИОШОУ"...
Радев е име само за пред РАЯ-та.
А той си е чист натовски терорист...подлога на наглия,мръсен и подъл американец.