Застрахователи ще вадят заклещения автомобил в скалите край Арапя
Те ще покрият изваждането на автомобила и стойността му, каза собственикът на колата, отнесена от пороя
Застрахователите казаха, че ще поемат разноските за ваденето на автомобила от скалите край Арапя. Те ще покрият и стойността за колата. Това разкри пред бТВ Георги Батаклиев - собственикът на отнесеното от пороя возило.
Той сподели, че с помощта на Google Maps е разбрал, че разстоянието от паркинга, където оставил колата си преди бурята, до плажа е 800-900 метра. Това означава, че е носена повече от километър от пороя, възкликна водещият на „Тази сутрин“ Златимир Йочев.
„Последният ми разговор бе вчера следобед със застрахователите, които поеха ангажимент те да я извадят. Казаха, че ако не успеят, ще искат да им дам контакт на фирмата, която аз бях намерил за вадене на автомобили. Тя имаше вариант за изтегляне на колата – да бъде върната в морето и изтеглена пак на сушата“, каза още Георги Батаклиев.
Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място
Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 %
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна
Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба
Reuters, Politico и DW: Проруският лидер Румен Радев печели убедително изборите в България
Антон Кутев: Ще имаме правителство с премиер Румен Радев до средата на май
Задържаха кмета на лознишкото село Гороцвет за купуване на гласове
Започна видеонаблюдението в изборните секции, гледайте на живо
ГЕРБ за победата на Радев: Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго
Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина
Сигнал до Флагман.бг: Огромен труп изплува на плажа в Сарафово
Крум Зарков с първи думи след вота: Постигнахме резултат, който много хора считаха за невъзможен

------
Златомирчо явно не е хванал много от математиката в училище. Що не го вземете във Флагман?