Важно за всички блокирани в Синеморец и Резово! Мостът при р. Велека е възстановен по път 9901
Проходимостта е възстановена напълно
За всички курортисти, които се намират в почивните бази на юг от Синеморец – до границата ни с Турция на юг, е важно да знаят, че от 14:30 ч. е възстановен обичайният маршрут по пътя 9901 от републиканската пътна мрежа, преминаващ през мост над река Велека.
Туристите да не търсят гористи алтернативни проходи и да не рискуват живота си и здравината на автомобилите си. Мостът е стабилен.
Не става ясно дали тежката верижна техника на АПИ е успяла да достави от Сливен т.нар. понтонен мост или укрепването е станало с друг инфраструктурен способ.
Коритото на р. Велека е успокоено. Изтеглянето може да започне спокойно към Царево. Съветът обаче е да не се бърза, защото има огромен трафик по главния път в посока Бургас и може да се предизвика задръстване. Главният път е разчистен още вчера - докъм 19 часа, от паднали дървета, храсти, довлечен чакъл и дребна скална маса. Асфалтовата покривка е изсъхнала, няма опасност от "водни възглавници", но шофирайте внимателно, защото по този главен път се движат и големи машини на АПИ, ЕVN, Гражданска защита, Пътна помощ.
Адвокат Йорданка Бекирска посочи виновник за ужаса "Петрохан"
Пиян непълнолетен взе колата на баща си и катастрофира
Пребиха съдията, предложил брак на приятеля си на стадиона
Какъв празник е 10 февруари - има важни забрани
Времето днес ще е мразовито, но скоро настъпва обрат
Невероятна чест за Христо Стоичков - вижте какво решиха за него в Испания
Дързък опит за измама с евро във Варна
Разкриха "специално" желание на Линдзи Вон в медицинския хеликоптер
Рекорд в "Арена Бургас"
11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие
Бургазлийката Мария Бакалова ще снима филм с две големи звезди от Холивуд
Костадин Костадинов нападна ПП-ДБ заради "Петрохан", иска оставката на кмета на София

Бургас - кв.Василико (Царево)
Синеморец - Бургас