Да сложиш караваната си в дерето на Арапя е като да е на влаковата релса
Плажът в Арапя почистен след потопа, но един автомобил остава „кацнал“ върху скала
Туристите в къмпинг Арапя се хванаха и изчистиха плажа. Остана само една кола, която е отсреща на скалите и много трудно ще я извадят оттам, защото е „кацнала“ върху тях. Това каза в интервю за „Денят започва“ по БНТ туристът Драго Владов, който е изпратил на националната телевизия снимки от потопа.
„В „Арапя“, ако караваните не бяха в дерето, нямаше да има никакъв проблем, а щеше да е само една голяма лятна буря. Лекичко само можеше да се наводним. В Царево и в селата в Странджа е било по-страшно“, добавя той.
„Боклукът след бедствието е събран. Днес ще дойдат камиони и ще го извозят. Няма да има следа от бедствието тук“, уверява Владов.
„Проблемът е в това, че частникът си е получил земята, която е около дерето и я преотдава на хората, които искат да си сложат караваната в неговия парцел. Те си плащат, но не могат да преценят, че там не е подходящото място“, коментира той.
„Тук на 10 години веднъж има такава буря. Всеки иска да е по-близо до морето и ако тези се откажат, ще дойдат други, които ще си сложат караваните на същото място“, заяви Драго Владов.
Това е все едно да си сложиш караваната на влаковата релса, подчерта той.
Ако бурята се беше разразила 10 дни по-рано и във вечерните часове, щеше да има много жертви, каза още туристът.
Засилено военно присъствие на летище "Васил Левски"
Скандал с варненка и Михаела от "Биг Брадър"
Линдзи Вон претърпя нова операция
Как да намалим сметките за ток през зимата без скъпи инвестиции
Зимен сладкиш с ябълки, орехи и канела - лесна домашна рецепта за студените дни
Министърът на енергетиката призова за пълна информация за проверките за високи сметки
Любо Пенев намери сили за шеги
Падна невероятен рекорд на Олимпиадата в Милано Кортина
И треньорът на Байерн се намеси в расисткия скандал с Винисиус от Реал
Покривът на руски автомобилен завод се срути
Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас
Спряха преминаването през Прохода на Републиката

ЦЯЛОТО СИГАНСКА НАРОД ША ПРАТЕСТИРА!