Извънредно! Затварят пътя Созопол-Приморско, прелива и река Ропотамо
05 Септември 2023, Вторник, 16:51 ч.
Автор: Флагман.БГУчастъкът от шосето, намиращ се непосредствено до коритото, е залят
Пътят между Созопол и Приморско ще бъде затворен всеки момент от полиция, тъй като и река Ропотамо е започнала да прелива, съобщиха от ОДМВР-Бургас.
Към момента участъкът от шосето, намиращо се в близост до реката, е залято от вода и има блокирани автомобили. Непроходимо е за всички МПС-та, освен специализирана техника.
Дъждът продължава. Очаквайте подробности!
В категории:
Царево
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

Фригидноста е болест,за която няма лек!
А всичко друго е една поза, сухота в гащите и безкрайна скука!
Само този, които те е видял ГОЛ/ГОЛА....може да го "понесе"...
Проверено и подпечатано!
PS:от един ценител на курвите, платената любов разврата и удоволствията....
Но ПОВЕРВАЙТЕ няма да е за дълго!
Още наесен ще им дойде резултатът....!
И тогаз ще "осиновя" яловото останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници и ще си имам нов "домашен любимец ".
Слабоумните и послушни мъже (дали някога е станал мъж е друг въпрос -там старата Зла само знае)..... винаги са били на почит. Щото силните ръце на никой не са излишни....
Че някъде някакъв дъжд отвлякъл 2 коли в реката ние да мислим за тях.Пека се на Поморийския плаж ,пия си кафето събирам тен и се наслаждавам на гледката към Царево и Созопол,два града без бъдеще.
Forevar Pomorie.
Да живеят батките с над 21см.