Извънредно! Затварят пътя Созопол-Приморско, прелива и река Ропотамо
05 Септември 2023, Вторник, 16:51 ч.
Автор: Флагман.БГУчастъкът от шосето, намиращ се непосредствено до коритото, е залят
Пътят между Созопол и Приморско ще бъде затворен всеки момент от полиция, тъй като и река Ропотамо е започнала да прелива, съобщиха от ОДМВР-Бургас.
Към момента участъкът от шосето, намиращо се в близост до реката, е залято от вода и има блокирани автомобили. Непроходимо е за всички МПС-та, освен специализирана техника.
Дъждът продължава. Очаквайте подробности!
В категории:
Царево
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Фригидноста е болест,за която няма лек!
А всичко друго е една поза, сухота в гащите и безкрайна скука!
Само този, които те е видял ГОЛ/ГОЛА....може да го "понесе"...
Проверено и подпечатано!
PS:от един ценител на курвите, платената любов разврата и удоволствията....
Но ПОВЕРВАЙТЕ няма да е за дълго!
Още наесен ще им дойде резултатът....!
И тогаз ще "осиновя" яловото останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници и ще си имам нов "домашен любимец ".
Слабоумните и послушни мъже (дали някога е станал мъж е друг въпрос -там старата Зла само знае)..... винаги са били на почит. Щото силните ръце на никой не са излишни....
Че някъде някакъв дъжд отвлякъл 2 коли в реката ние да мислим за тях.Пека се на Поморийския плаж ,пия си кафето събирам тен и се наслаждавам на гледката към Царево и Созопол,два града без бъдеще.
Forevar Pomorie.
Да живеят батките с над 21см.