Извънредно! Затварят пътя Созопол-Приморско, прелива и река Ропотамо
05 Септември 2023, Вторник, 16:51 ч.
Автор: Флагман.БГУчастъкът от шосето, намиращ се непосредствено до коритото, е залят
Пътят между Созопол и Приморско ще бъде затворен всеки момент от полиция, тъй като и река Ропотамо е започнала да прелива, съобщиха от ОДМВР-Бургас.
Към момента участъкът от шосето, намиращо се в близост до реката, е залято от вода и има блокирани автомобили. Непроходимо е за всички МПС-та, освен специализирана техника.
Дъждът продължава. Очаквайте подробности!
В категории:
Царево
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Фригидноста е болест,за която няма лек!
А всичко друго е една поза, сухота в гащите и безкрайна скука!
Само този, които те е видял ГОЛ/ГОЛА....може да го "понесе"...
Проверено и подпечатано!
PS:от един ценител на курвите, платената любов разврата и удоволствията....
Но ПОВЕРВАЙТЕ няма да е за дълго!
Още наесен ще им дойде резултатът....!
И тогаз ще "осиновя" яловото останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници и ще си имам нов "домашен любимец ".
Слабоумните и послушни мъже (дали някога е станал мъж е друг въпрос -там старата Зла само знае)..... винаги са били на почит. Щото силните ръце на никой не са излишни....
Че някъде някакъв дъжд отвлякъл 2 коли в реката ние да мислим за тях.Пека се на Поморийския плаж ,пия си кафето събирам тен и се наслаждавам на гледката към Царево и Созопол,два града без бъдеще.
Forevar Pomorie.
Да живеят батките с над 21см.