Извънредно! Затварят пътя Созопол-Приморско, прелива и река Ропотамо
05 Септември 2023, Вторник, 16:51 ч.
Автор: Флагман.БГУчастъкът от шосето, намиращ се непосредствено до коритото, е залят
Пътят между Созопол и Приморско ще бъде затворен всеки момент от полиция, тъй като и река Ропотамо е започнала да прелива, съобщиха от ОДМВР-Бургас.
Към момента участъкът от шосето, намиращо се в близост до реката, е залято от вода и има блокирани автомобили. Непроходимо е за всички МПС-та, освен специализирана техника.
Дъждът продължава. Очаквайте подробности!
В категории:
Царево
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C

Фригидноста е болест,за която няма лек!
А всичко друго е една поза, сухота в гащите и безкрайна скука!
Само този, които те е видял ГОЛ/ГОЛА....може да го "понесе"...
Проверено и подпечатано!
PS:от един ценител на курвите, платената любов разврата и удоволствията....
Но ПОВЕРВАЙТЕ няма да е за дълго!
Още наесен ще им дойде резултатът....!
И тогаз ще "осиновя" яловото останало до гъза на мама, сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници и ще си имам нов "домашен любимец ".
Слабоумните и послушни мъже (дали някога е станал мъж е друг въпрос -там старата Зла само знае)..... винаги са били на почит. Щото силните ръце на никой не са излишни....
Че някъде някакъв дъжд отвлякъл 2 коли в реката ние да мислим за тях.Пека се на Поморийския плаж ,пия си кафето събирам тен и се наслаждавам на гледката към Царево и Созопол,два града без бъдеще.
Forevar Pomorie.
Да живеят батките с над 21см.