Има обвиняем за насилието над деца в детска градина „Брезичка“ в Бургас
Името му е следствена тайна
Има обвиняем за насилието над деца в детската градина „Брезичка“. Случаят е от 2018-та година и все още е във фазата на досъдебното производство, предаде БНР.
Името на обвиняемия е следствена тайна, затова от Районната прокуратура в Бургас към момента отказват да го назоват. На наше запитване, от институцията отговориха, че са изготвени всички експертизи по случая, с изключение на съдебнопсихиатричната. Инцидентът е от началото на февруари, 2018-та година.
Тогава бе разпространен видеоклип, заснет със скрита камера, на който се вижда как на децата са им удряни шамари, дърпани са за косите и са обиждани. Три учителки и възпитателки, както и директорът на учебното заведение, напуснаха след скандала в детската градина.
Тъжна вест: Работник загина на "Камп Ноу"
Почина голяма легенда на "Холивуд", Джим Кери потъна в скръб
Спипаха българин, издирван от съда в Мюнхен
Оставен без надзор котлон подпали апартамент с три малки деца
Корабът "Св. св. Кирил и Методий" акостира в Несебър
Бързи палачинки за 10 минути: Идеална закуска за цялото семейство
Страшна челна катастрофа с българи в Гърция
Не подценявайте морето днес: Очакват се вятър и големи вълни
Дневен хороскоп зa 25 юли 2026: Златен шанс за Близнаците, Телецът взема съдбоносни решения
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл
UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107
Зловещ убиец смени затвора с психиатрия - лъже ли властите?
