×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Директорът на ОДЗ Брезичка: Потресена съм, но не вярвам друг път да се е случвало(ВИДЕО)


Директорът на ОДЗ Брезичка: Потресена съм, но не вярвам друг път да се е случвало(ВИДЕО)
Събка Недева(на снимката) твърди, че колежката й Милена Иванова била професионалисти и нямало забележки за работата й до този момент
Тема в развитие
Прокуратурата за агресията в ОДЗ "Брезичка": Има данни за изтезаване на деца, но няма извършител Просветният министър за боя над деца в „Брезичка”: Проявена е непрофесионална толерантност, знаело се е Ето кой е новият директор на ОДЗ „Брезичка“ Нов директор в детска градина „Брезичка" след клипове с насилие срещу деца Психолог: Учителите са затормозени, а децата нямат социална зрялост (ВИДЕО) Родители с призив към кмета Димитър Николов: Не молби за напускане, а дисциплинарно уволнение за персонала от ОДЗ "Брезичка" Светла Петрова - учителката от скандалния клип в ОДЗ "Брезичка: Пръчката беше не за децата, а за народен танц (ВИДЕО) Николай Николов: Синът ми е бит в детската градина с лъжица и канче с храна по главата (ВИДЕО) Прокуратурата погна учителките в ОДЗ "Брезичка" след скандалното видео за насилие над деца Ексклузивно! Учителката от ОДЗ Брезичка проговори пред Флагман.бг След масовите уволнения в ОДЗ "Брезичка": Родителите доволни, психолози ще работят с децата (ВИДЕО) Официално! Кметът уволни директорката на ОДЗ Брезичка, сериозни промени в скандалната забавачница Брутално! Учителка удря и тормози деца в бургаска детска градина (ВИДЕО) Бургазлията, монтирал видеото от ОДЗ „Брезичка“: Мога да пусна и суровите кадри, на тях не се вижда нещо по-различно Учителката Милена Иванова за агресията над деца в ОДЗ "Брезичка": Имах лични проблеми, но не се оправдавам с това! Защо в ОДЗ „Брезичка” няма камери? Двете учителки от скандалния клип саботирали видеонаблюдението Вижте Милена Иванова - учителката от бруталния клип в ОДЗ "Брезичка" Директорът на ОДЗ Брезичка: Потресена съм, но не вярвам друг път да се е случвало(ВИДЕО) Кметът на Бургас за агресията в ОДЗ "Брезичка": Въпросната “учителка” и колежките й трябва да носят наказателна отговорност
виж още
скрий
01 Февруари 2018, Четвъртък, 08:42 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Учителката Милена Иванова явно е изпуснала нервите, смята Събка Недева

"Милена Иванова е професионалист. Смятам, че този случай с агресията над деца е инцидентен. Изпуснала си е нервите".

Това каза пред Флагман.бг директорът на ОДЗ Брезичка Събка Недева, която от сутринта е пред детската градина и се обяснява - я на родители, я на журналисти за чутовния скандал.

По думите й  възпитателката работила от шест години в забавачницата в ж.к.”Славейков” и до този момент не е имало никакви оплаквания от нея.

За скандалния клип Недева разбрала още снощи и останала потресена.  Сутринта като е дошла на работата е пристигнала майката на Милена Иванова - Таня, която е подала молбата й за напускане.

Скандалната учителка дори не посмяла да дойде на работното си място. А и има за какво, след като от сутринта отвън я чакат бесни родители.

Вероятно наказателна отговорност ще понесе и другата учителка Светла Петрова, която също е заснета в скандалния клип.



В категории: Бургас


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
42
Коментара
Димитър КИРЯКОВ До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия 08/02/2026, Неделя 21:00 2
Тервел ИЛИЕВ Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер 08/02/2026, Неделя 20:43 0
42
Коментара по темата
42.
ohhh
04.02.2018 15:26:05
0
2
da hvana toz sas zapisa koito e pravil fla6kata v aspuha 6te mu e nahakam pomiqr.kak se vazpitavat deca na nisko inteligentni roditeli naqsno li ste ili samo gargara tuka da stava??tva sa deca na hora do6li ot strandja qmbol sliven da ne izbroqvam selata tvarda raka za da ne stanat banditi trqbva.......evala u4itelko
41.
tova e pravilniq podhod kam govedata ot selo
04.02.2018 15:21:41
0
1
gledam i ne vijdam ni6to neredno,kak da se vazpitavat deca na nisko inteligentni hora na pove4eto deca sa takiva roditelite do6li ot selata.edno vreme hem u4itelkata bie6e hem pri direktora za dovar6vane te vodiha......
40.
До кум гейт
02.02.2018 08:28:13
1
2
За кой ще викаш Господарите ?!?!?
За лигавите си деца ли. Ооо свещенна простота, ама ти откъде да знаеш, че в градината идват деца с меко казано "невъзможно" поведение. Без елементарни навици, агресивни към другите деца и с никаква хигиена. Разбира се те не са виновни, винивни са тъпите същества като тебе, които само плещят малоумщини и клюки. Майка му разкатахте на образованието и половината вина е на родителите. Айде със здраве и да не забравиш да извикаш Господарите. Профани!
39.
Кум Гейт
01.02.2018 21:01:51
1
2
Ами ако искаш да се запознаем, ако искаш да извикаме "Господари на ефира" да направят едно разследване за случая. Знаеш ли този случай е много подходящ за "Господари на ефира"
38.
До Кум Гейт
01.02.2018 20:30:10
2
0
Няма нужда да се познаваме, ясни сте ми още от първия ред, който сте написали. А ако искате може и да се запознаем лично да видим дали наживо сте толкова осведомени кой къде какво работи?
Дребни душици такива!
37.
Кум Гейт
01.02.2018 19:52:02
2
1
Ей, нито ме познаваш нито пък аз теб , но мога да ти кажа че едно е да казваш истината друго е да се занимаваш с клюки т. е. второто е клевета разбираш ли...присъщо за вас.
36.
До Кум Гейт
01.02.2018 19:15:13
2
0
Еми и аз казвам истината. Дърти прости ограничени селянки. С три думи в речника, които повтарят като папагали. И вас ви такова комшията ама ние не го тръбим нали.
35.
Кум Гейт
01.02.2018 19:02:40
3
0
Що да сме клюкари ние казваме истината. Приятно ви е когато вие клюкарствате нека сега и ние да поклюкарстваме.
34.
Родител 1
01.02.2018 18:58:35
2
2
Алооооо дъртите клюкарки 32 и 33, нещо за вашия личен живот няма ли да споделите. Божеее прост народ ама много прост.
33.
Хм
01.02.2018 18:50:34
2
5
Е тя е наредена от Недева като младши експерт а сега е началничка на чистачката,касиерката и шофьора...и тя с клюки се занимава по цял ден.
32.
до 24
01.02.2018 17:35:22
2
5
до 24 не дъщеря и работи в РУО а снаха и Стелито Сашева!!!!
31.
Учител
01.02.2018 17:26:51
2
11
Тези боклуци от Флагман трият всички коментари за тази свиня дебела Директорката Недева. Да не ви храни Недко Недев мъжа и с лайна бе. Колко кирки му забиха на колата. Тази краде и мръкне на Ул.Македония. В затвора Недева свиня дебела.
30.
Abi
01.02.2018 17:13:48
1
4
Защо триете коментарите флагман
29.
До 27
01.02.2018 16:31:21
2
1
Ами като имаш толкова пари защо не си купиш телефон с кирилица или нямаш време от четене. Айде без малоумни коментари. То направо си личи от около 150 км колко си грамотен или грамотна.
28.
До 26
01.02.2018 16:28:20
3
1
Помияр ще наричаш майка си баща си леля и т.н. Ти си поредния пример за тъп, ограничен, злобен и почти необразован родител, който се чуди кой да плюе а в същото време най вероятно е пуши и пие пред децата си. Айде да спрете да уволнявате, биете и незнам кво още ами като сте толкова загрижени и държите на добри педагози ми запишете ги на частана градина бе. Ама как да стане като само сте свикнали на безплатното........
И да за твое сведение имам деца...... пикло !
27.
Do 13
01.02.2018 16:26:17
1
1
Nqmam kirilica na ustroistvoto i kak razbra che pisha negramotno na maimunica ? Mnogo si zle chesno i povqrvai mi i poveche sam chel ot teb i poveche para imam ot teb :) shtom ti haresva pishi na daskalicata da te nashlqpa malko qvno si padash sado mazo :)))))
26.
До 13
01.02.2018 16:08:28
3
1
Ти мръсен помияр, това са деца!!!!!
Що за гад си да толерираш 'пошляпване'.Не искам да си представя ако имаш деца какво им се случва у вас.Ти си извратен.
25.
Павлина
01.02.2018 16:04:02
3
7
Първа трябва да си замине директорката! Не може един директор има толкова заблудено виждане над работата на подчинените си, дори да смята “учителката” за професионалист и да я предлага за награждаване от кмета! Пълен провал като директор на детска градина!
24.
До 18
01.02.2018 15:53:09
5
4
Дъщеря и' работи в инспектората- нали се сещате,че ГАРВАН ГАРВАНУ ОКО НЕ ВАДИ !!!
23.
Гергана
01.02.2018 15:40:30
1
3
Ужас
22.
Майка
01.02.2018 15:18:23
2
9
Директорката само като и видиш физиономията и ще разбереш за какво иде реч,същата като починените си!
Да отговаря сега пред родителите да видим какво ще измисли,тя ли незнае какво става,ооооооо всичко знаеш,но се натискаш за поста!
21.
Родител
01.02.2018 15:15:34
1
6
Стиска сте писали простотии,никой няма право да удря,блъска,скубе и да вика на децата ни!
Не може да си позволява въпросната учителка да прави с децата ни това което си поиска,защото скъпо ще си плати!
След като не е добре с нервите и има лични проблеми какво ти са виновни нашите деца бе урод мръсе долен или да ти натрошим керливите физиомутра?
Коя си ти бе парцал гаден,кой ти разрешава такова поведение и ние родителите сме спокойни,че във 21век децата ни са добре гледани от професионалисти!
Ти си за една метла и по улиците да ринеш кучешките лайна,бацил,даже и това не заслужаваш,дано нямаш деца да не се срамуват от такава майка убийца на деца!!!!!!!!!!!!!!
20.
*********
01.02.2018 15:08:21
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
19.
ДО Кмета на Бургас
01.02.2018 14:12:13
1
4
Кмета Николов ако е на място първо трябва да уволни ДИРЕКТОРКАТА НЕДЕВА. Как няма да знае какво се случва в повереното и детско заведение.За какво взема заплата?
18.
Мислещ
01.02.2018 14:07:33
1
8
Тази директорка няма ли роднини в инспектората?
17.
Roditel
01.02.2018 14:05:53
2
3
Niama darjaven ili ob6tinski slujitel na otgovoren post v tazi darjava koito da ne krade!
Malko sa oba4e tezi koito osven 4e ktadat mislead za poverenata im instituticia
Deteto mi pose6tava to4no tazi gradina I Moga da zaiavia 4e tia e Edna ot malkoto taka dobre izglejda6ti obzavedeni I razviva6ti Se v grada.
Ne barzaite da pluete Po direktorkata dokato ne Se razbere cialata intina Po slu4aia za6toto tezi ot inspektorata samo Tova 4akat za da IA smeniat s niakoia gladna ni6to nerazbira6ta pedagojka no tvardo tehen pod4inen 4ovek.(nali taka Praviat GERB. A to4no Tova e na4ina da Se zatrie Edno dobre rabote6to u4rejdenie.
Prizovavam za tarpimost Po vaprosa s direktorkata.
16.
До 14 от Родител 1
01.02.2018 13:58:16
1
6
Като гледам как пишеш изобщо се чудя дали си ходил на градина, училище или си прочел една книга. Айде като почнеш ПОНЕ да пишеш на Български едва тогава да даваш акъли! И само да вметна не говоря за бой, а за шляпване. Всички ни шляпаха при комунизма кво се правите на луди и пищите все едно тогава само ни мъмреха. Да, учителките са прекалили и ще си понесът последствията, но да държите запалени факли и да крещите срещу всички педагози и директорката си е вече прекалено !
15.
*********
01.02.2018 13:33:19
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
Do 13
01.02.2018 12:54:39
2
4
Stoga gluposti edno vreme nikoi detski uchitel ne e biel deca az sam na 40 i otgradinata sam bqgal i pak ne sa me bili ima si drugi metodi prosto :) Direktorkata kva vina ima che uchitelkite nikoi ne gi takova i sa nervni i si go izkarvat na decata :) Direktorkte sa zatrupani ot birokrashtina i kup prostotii :) Kato tragne na proverka uchitelkite si zvanqt po gsm-te se predoprejdavat i posle pak si deistvat :)))) samo kameri reshava problema ,no pak shte ima martvi tochki!
13.
Родител 1
01.02.2018 12:17:33
17
8
Директорката е добър педагог и си върши много добре работата. Спрете се вече лигави родители и такива, които просто плюете защото нямате работа. Много ми е интересно кво точно ще правите ако отговаряте за 30 деца. Ми запишете ги на частни градини бе...... ама как ще дадете пари нали трябва да има за цигари и за мола. Молете се останалите ни една шепа добри педагози като Недева да останат на работа, защото ако и те напуснат заради лигави и прости родители незнам кво ще правите. И само да питам едно време като ни пошляпваха ( и винаги с повод разбира се) нещо да съм умрял или някакви отклонения да имам ?!??!?
12.
първо се уволнява Директорката
01.02.2018 11:39:26
2
15
После надолу. За да няма камери, причината е Директорката.
11.
григор
01.02.2018 11:37:41
1
13
Да за първи път.Директорката чак сега е научила.Всичко точно нищо ново.Браво.Повярвайте и готово децата пак ще ги бият.
10.
Йллшюю
01.02.2018 11:28:17
4
10
Рибата се вмирисва откъм главата на повечето директорки на градини ако им друснат по една данъчна проверка и са за Сливенския
9.
Potresen
01.02.2018 11:19:08
1
3
Reporterkata vi da ne e gluha flegmani? Kakvo zadava tapi vaprosi :)))) ujas tva ako e jurnalistka :))) bravo na direktorkata taka se deistva radikalno!
8.
Гринго
01.02.2018 11:04:48
1
16
Отивай си в Карнобат там ти е мястото проста селянка с интриги и нерви виж до къде се докара то само с крадене нестава. В главата са ти само комисионни. И парички. Ти един път ако беше влязла в стаите при децата
7.
Майка
01.02.2018 11:02:49
3
20
Въпросната директорка ги прекрива. Същата злобна женичка като тях е. Това е сестемно в тази градина.Кара учителите да изнудват родителите да закупуват всякакви неща за градината. Да и се направи проверка
6.
Аз
01.02.2018 10:59:36
2
13
Искрено се съмнявам това поведение да е инцидентно.Много жалко,че въпросната директорка го допуска.Сигурна съм ,че са наясно,но докато не се вдигнат родителите,поведението но учителката се е смятало за нормално.
5.
.....
01.02.2018 10:57:14
0
8
ДАНО ПО СКОРО ДА СИ ОТИДЪТ ОТ ТОЗИ СВЯТ ОСТАТЪЦИТЕ ОТ КОМУНИЗМА В УЧИЛИЩАТА И ТОГАВА ЩЕ СЕ ОПРАВИ ВСИЧКО
4.
Срам
01.02.2018 10:54:55
0
17
Дърта намазана комунистке, ако е било инцидент, нямаше да има запис точно в този ден. За да има запис е имало съмнение, че това се случва. Дано ти да си първата изритана от работа!
3.
*********
01.02.2018 10:54:49
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Данчо Ларша
01.02.2018 10:54:06
1
11
Ти си отговорна за всичко с Миленче то под ръка и на село на на село а в сливенския затвор
1.
*********
01.02.2018 10:52:46
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе 2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе Наложено му е и наказание "лишаване от право да управлява моторно превозно средство“ за срок от пет години, посочват от Апелативния съд в Бургас Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" След години търсене на терен общината стартира проект за Регионален център по пътна безопасност До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп България – държавата на временно изпълняващите длъжността България – държавата на временно изпълняващите длъжността Имаме правителство в оставка, което управлява временно, докато чака да види кой ще спечели изборите напролет и дали той няма да управлява… пак временно
В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“ VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Техеран и Вашингтон продължават ядрените преговори, но „червените линии“ на Иран остават непроменени Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Инцидентът става при влошено време, въпреки официално обявена ниска лавинна опасност Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Случаят във Вашингтон повдига отново въпроса за границите и злоупотребата с доверие в училищата Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Федерално жури повдигна обвинения срещу 33-годишен мъж от Охайо след сигнал за директна заплаха
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня Габровец чете книга и от време на време гаси и светва отново лампата.
- Какво правиш? - пита го жена му...
- Мога да прелиствам страниците и на тъмно...
Виц на деня Виц на деня Учените от БАН са успели да кръстосат крака и седят така по цял ден! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който не пие от кръчмата, ще пие от аптеката.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори