×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Разследват Андрий Ермак по най-голямото дело за корупция в Украйна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Бургас за агресията в ОДЗ "Брезичка": Въпросната “учителка” и колежките й трябва да носят наказателна отговорност


Кметът на Бургас за агресията в ОДЗ "Брезичка": Въпросната “учителка” и колежките й трябва да носят наказателна отговорност
Ужасяващите кадри нямат нужда от проверка!, обяви бургаският градоначалнк
Тема в развитие
Прокуратурата за агресията в ОДЗ "Брезичка": Има данни за изтезаване на деца, но няма извършител Просветният министър за боя над деца в „Брезичка”: Проявена е непрофесионална толерантност, знаело се е Ето кой е новият директор на ОДЗ „Брезичка“ Нов директор в детска градина „Брезичка" след клипове с насилие срещу деца Психолог: Учителите са затормозени, а децата нямат социална зрялост (ВИДЕО) Родители с призив към кмета Димитър Николов: Не молби за напускане, а дисциплинарно уволнение за персонала от ОДЗ "Брезичка" Светла Петрова - учителката от скандалния клип в ОДЗ "Брезичка: Пръчката беше не за децата, а за народен танц (ВИДЕО) Николай Николов: Синът ми е бит в детската градина с лъжица и канче с храна по главата (ВИДЕО) Прокуратурата погна учителките в ОДЗ "Брезичка" след скандалното видео за насилие над деца Ексклузивно! Учителката от ОДЗ Брезичка проговори пред Флагман.бг След масовите уволнения в ОДЗ "Брезичка": Родителите доволни, психолози ще работят с децата (ВИДЕО) Официално! Кметът уволни директорката на ОДЗ Брезичка, сериозни промени в скандалната забавачница Брутално! Учителка удря и тормози деца в бургаска детска градина (ВИДЕО) Бургазлията, монтирал видеото от ОДЗ „Брезичка“: Мога да пусна и суровите кадри, на тях не се вижда нещо по-различно Учителката Милена Иванова за агресията над деца в ОДЗ "Брезичка": Имах лични проблеми, но не се оправдавам с това! Защо в ОДЗ „Брезичка” няма камери? Двете учителки от скандалния клип саботирали видеонаблюдението Вижте Милена Иванова - учителката от бруталния клип в ОДЗ "Брезичка" Директорът на ОДЗ Брезичка: Потресена съм, но не вярвам друг път да се е случвало(ВИДЕО) Кметът на Бургас за агресията в ОДЗ "Брезичка": Въпросната “учителка” и колежките й трябва да носят наказателна отговорност
виж още
скрий
31 Февруари 2018, Четвъртък, 01:01 ч.
Автор: Флагман.бг

Уволненията ще са факт още днес, увери Димитър Николов


Кметът на Бургас Димитър Николов реагира светкавично на скандалното видео, което показва агресия към децата от страна на учителка в ОДЗ "Брезичка". Градоначалникът обяви, че още днес виновените ще бъдат уволнени, а за случая ще бъде сезирана и прокуратурата. 

"Ужасяващите кадри, които видях от детска градина "Брезичка" нямат нужда от проверка! Всичко е ясно- категорична физическа и психическа агресия над децата! Уволненията ще са факт още днес. Но както въпросната “учителка”, така и колежките й, които гледат безучастно агресията, трябва да носят наказателна отговорност. Сезирали сме прокуратурата и Агенцията за закрила на детето. Въпросната учителка дори ми е била предложена за награждаване от ръководството на детската градина! Няма да има безнаказаност, уверявам ви! Изпитвам не по- малък гняв от вас!", заяви Димитър Николов.

Припомняме, че родител успя да заснеме със скрита камера бруталните сцени на насилие над дечицата от страна на госпожа Милена Иванова. (ВИЖ ТУК)

В категории: Бургас


36
Коментара
Флагман.БГ Освобождават Благомир Коцев Освобождават Благомир Коцев 28/11/2025, Петък 09:05 0
Тервел ИЛИЕВ Заваля силен сняг в България Заваля силен сняг в България 28/11/2025, Петък 07:30 0
36
Коментара по темата
36.
Родител
12.05.2018 17:01:33
3
0
Защо бургаския кмет се прави че нищо не знае за тормоза на деца в дг в Бургас Попитайте го какво направи за децата на дг "Слънце"в Бургас колко жалби има подадени до него лично ,но той не реагира ,защото няма сложена камера на някои дете За да покаже че нему пука той назначи НЕГРАМОТНА директорка---проверете във флагман за да се уверите че това е истина Децата от дг "Слънце"по -лоши ли са от децата в Брадичка ? ЗАЩО НЕ УВОЛНИ --а измести неграмотната Воденичарова в друга градина Така ли защитава българските деца А и малцинствата ,да не забравяме че те са задължени да изучават нашия език --граматически и литературно С неграмотен директор какво ниво на обучение ще стигнат всички деца попаднали под ръководството на Воденичарова
35.
i ti sa6to
04.02.2018 15:28:47
3
1
trqbva da nosi6 nakazatelna otgovornost
34.
do 31
02.02.2018 15:09:01
3
2
Ти явно си на същото ниво, като на учителката. Та това са деца на 4 четири годинки бе "психолог" такъв. Учителката, като е нервна да отива и да се лекува. Тя работа с невръстни и все още неосъзнати дечица няма. Как да се почувства един родител, като види как дърпат, скубят и удрят по главата детето му, докато той се бъхти на работа и му удържат данъци за да може "биячката" на детето му да си получава заплатата. Виждате ли от как се ражда агресията, и ако едно такова още оформящо се, като възпитание, характер и нрав дете е подложено на същия тормоз и у дома...и ето ти го изградения изверг, извратеняк, мазохист и убиец на улицата след години. Да те знам и в психолога, ако защитаваш тезата, че с бой и с истерични крясъци можеш да научиш детето на нещо различно.
33.
Име
02.02.2018 02:09:48
3
1
Подочух, че в Бургас щяло да има най-модерните затвори.Затворете ги там.
32.
Към 31.Съветник
01.02.2018 19:25:32
0
0
Такъв изказ за деца се връща на вашите деца, внуци..Не го правете, може би незнаете.
31.
Psiholog
01.02.2018 16:30:28
5
4
Ох че са стресирани милите дечица - учителка крещи а се чува как децата и се смеят. Направо треперят от уплах милите психолог им трябва... или просто им е забавно като гледат как се нерви учителката - отговорете си сами ако ви изнася
30.
Една майка
01.02.2018 16:24:27
5
3
Това ли са учителките предложени за награда? Едната скуби коси, рита, блъска, другата ги разхлажда умишлено, за да не ходят на градина и ги налага с пръчка, което уж било някакъв ритуал.
29.
Павлина
01.02.2018 15:59:30
2
8
Според мен първа трябва да се уволни директорката на детската градина и след това учителките! Не може един директор да не знае за това как работят подчинените му. Ако не знае наистина, то това не е оправдание, а е зле свършена работа, т.е. и в двата случая не е за там!
28.
Експерт от РУО
01.02.2018 14:55:28
2
11
Един директор като не може да си подбере кадрите и той да си ходи, може и баба му да занесе оставката.
27.
27
01.02.2018 14:20:15
2
5
Само така! Трепането на някои им е малко. Хайде сега сложете камери по апартаментите на същите тези семейства и да видим там какво е отношението на родителите към децата. Ще бъдете тогава наистина потресени.
26.
До РЕ
01.02.2018 13:09:36
2
1
Благодаря за истината, аде сега наши къде си да ти сваля зъбите
25.
*********
01.02.2018 13:07:22
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
без коментар
01.02.2018 12:51:03
4
12
Срамно е, че в този форум бълва от тъпи и неадекватни коментари и то по теми, които касаят живота и здравето на нашите деца. Такива коментари говорят само едно - липса на единно самосъзнание. За ваше съжаление изказването на кмета е добро, а абсурдните изказвания в този форум означават, че всички коментиращи бясно защитават яката биячка.
Родители, пускайте си децата на градина....да ги бият ! Дали пак щеше да се извинява биячката, ако беше убила тези деца!
Знае се само едно - прокуратурата, както винаги нищо няма да направи. Просто правят, колкото могат, защото само толкова си могат. Господин Кмете, че прокуратурата няма нищо да направи е ясно. Вие поне си свършете работата, като уволните двете учителки и директорката. Или, както се казва, ама друг път.
23.
Оператор
01.02.2018 12:14:46
7
7
"Възмутените майки" вместо да реват за камери да отидат да реват в МОН да им направят в една група да не може да има повече от 15 деца. Като сложите камери и кво ще се промени точно? А ако сложим камери у вас по жилищата какви ли кадри ще има как си гледате децата как ги наричате и колко бой отнасят? Или то понеже си е "мое" може да си правя квото си искам с него? И кмета е за затвора! Чичо кмет я кажи от толкоз акъл що бетонира на поразия цялата Богориди без да смениш ВИК-то? И утре като има теч ще разбиват бетона нали ма
22.
Миме
01.02.2018 11:47:01
4
6
А ти кога ще си понесеш наказателна отговорност и да те видим в затвора
21.
до 2
01.02.2018 11:28:33
3
6
Кой те излъга че средната заплата в Канада е 20 000 долара на месец, явно гледаш много в бъдещето.
20.
Избягал от Бургас
01.02.2018 11:14:00
4
4
В София искат по 2000 лв месечна такса в частните градини и няма места.
19.
*********
01.02.2018 10:51:10
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
18.
*********
01.02.2018 10:49:21
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
17.
МАЙКА
01.02.2018 10:39:26
3
20
СПЕШНО ПОСТАВЕТЕ КАМЕРИ ВЪВ ВСИЧКИ ДЕТСКИ ГРАДИНИ, ТАКА ЧЕ ДА МОЖЕ РОДИТЕЛИТЕ ДА ВИЖДАТ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА С ДЕЧИЦАТА. ОЩЕ МНОГО ТАКИВА СЛУЧАИ ЩЕ ЛЪСНАТ
16.
запознат
01.02.2018 10:36:50
3
16
Тази учителка е назначена на работа като активистка на младежкия ГЕРБ.Вярно е че беше предложена за награда.Страхотни кадри имаш чичо кмет.
15.
До PE
01.02.2018 10:35:28
2
6
Ти шада си от новите демократи ,баща ти от Париж майка ти от Лондон ,а ти от Горно Ябълково джендър .Не е лошо да се върне Живков за малко ,че да види насрани демократи крадци .
14.
Камери навсякъде
01.02.2018 10:35:20
3
18
Трябва да има камера във всяка детска градина и всяко училище - във всяка стая. Като са некадърни, да не са ставали учителки, а чистачки или продавачки. И в училището е трагедия - особено по чуждите езици. Не учат на нищо децата, а и са с претенции на всичко отгоре - ние си учим децата в къщи, след 12 часов работен ден, а те за какво получават заплата. Те българска граматика не знаят, тръгнали учителки да стават. Пълна скръб.
13.
Данчо Ларша
01.02.2018 10:34:37
5
11
Директорката от Карнобат и тя да си ходи за нищо неставаш
12.
off
01.02.2018 10:27:19
3
9
няма ли някой да и цапне един шамар на тази възпитателка!!
11.
*********
01.02.2018 10:26:48
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
10.
Генерал Колев
01.02.2018 10:26:47
2
7
Истанбулската конвенция беше срещу насилието срещу жени оказва се насилието срещу мъже и деца продължава във социалистическите държави
9.
*********
01.02.2018 10:25:09
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
8.
огън.служба не остана
01.02.2018 10:25:03
2
1
А.тъй изяш го бакьо .
7.
РЕ
01.02.2018 10:24:51
14
4
Жената им казва истината.
Повечето деца са депресирани боклуци от панелките на комунизма.
Те не знаят какво е да играят на свобода във градинка и да станат човеци.
Над тях е бдял урода Сталин и сега Путин.
Урода Живков а сега Радев.
6.
*********
01.02.2018 10:24:05
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
5.
До коментар 1
01.02.2018 10:22:48
5
13
Ако, си учителка и си толкова неграмотна, колкото е написано цялото ти мнение и 500 лв. Са ти много!!! Има кадърни хора, даже много... ама такива цървули, като тези двете от клипа, разбиват реномето на всички!
4.
Даниела
01.02.2018 10:22:16
3
2
Господин Кмете трябва да бъдете безкомпромисен!Уволнение на директорката.Тя си е позволявала много волности в това число и да вниса алкохол заведение детскотозаведение и да се пие при откриването на отрeмонтираното заведение.Тогава остана ненаказана ,но сега е момента да действате законово.Вие много добре знаете проблемите в повереното детско заведение на Недева,която е безотговорна!
3.
€€€€€€€€
01.02.2018 10:21:50
6
8
Къкво значение има кой къква кола кара
Да сте учили за нещо по -платено
Много сте .....!!!
Много сте ..... Да сте учили за нещо по - платено
2.
Я
01.02.2018 10:20:02
13
6
Средна цена на детска градина в Канада и Америка = $20,000 а във България $200.
Познай кой ще ти гледа детето като учителите
умират на 50 години в глад и мизерия.
Познай дали няма аз да ти зашлевя детето като се подиграваш със пазарната ми стойност.
1.
Не е редно милионери да не плащат а учители да мра
01.02.2018 10:15:10
12
14
Защо още държавата субсидира детските градини!!!!!
Това е лудост!!! Нямате пари нито за учителки нито за нищо! Трябва да се взима по 30 лева на ден за да има заплати за детските учители!!!!!
Колкото по бързо излезете на пазарни цени
толкова по добре.
Има милионери които им гледаме децата за по 40 лева на месец!!!! Това редно ли е!!!!
Кара БМВ а учителка със 500 лева заплати му гледа децата със езиците със музикалното образование!!!
Не е честно!!!!
Сложете пазарни цени на обраазованието а давайте купони и намаления само на крайно бедните!!!!
Стига със този примитивен комунизъм!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Неочевидни, но много вероятни причини кръвното ви да скача Неочевидни, но много вероятни причини кръвното ви да скача Много от нас са свикнали да си мислят, че проблемът се крие в сърцето Астролозите разкриха: Родените през тези 4 месеца имат неукротим дух! Астролозите разкриха: Родените през тези 4 месеца имат неукротим дух! Те преминават през бурите на живота с усмивка и сила, която впечатлява всички около тях Снощи Домът на писателя в Бургас пулсираше от живот Снощи Домът на писателя в Бургас пулсираше от живот Тази важна културна точка символично отвори врати за нов етап от своето съществуване Столична община стартира програма за близо 38 000 деца на възраст от 3 до 7 години Столична община стартира програма за близо 38 000 деца на възраст от 3 до 7 години Предвижда се финансиране за закупуване на книги, съобразени с възрастта и интересите на децата Коледният фестивал в Царево 2025 дава начало на празничния сезон Коледният фестивал в Царево 2025 дава начало на празничния сезон Кулминацията на събитието ще настъпи в 18:00 ч., когато ще бъдат запалени коледните светлини на града Какво се случи в бурната нощ на протеста - наби ли депутат младежи от ПП-ДБ Какво се случи в бурната нощ на протеста - наби ли депутат младежи от ПП-ДБ Сътрудници на народни представители от "Продължаваме промяната - Да, България" твърдят, че са жертви на агресия Освобождават Благомир Коцев Освобождават Благомир Коцев След като негови привърженици се активизираха и в рамките на часове събраха паричната гаранция в размер на 200 хил. лв Страшно бедствие в Югозападна България: Скъса се стена на частен язовир, домове потънаха във вода Страшно бедствие в Югозападна България: Скъса се стена на частен язовир, домове потънаха във вода "Нови мебели и техника са унищожени", сподели потърпевша, която твърди, че проблемът се корени в извършени грешно ремонти и затваряне на отводнителни канали Предупреждение за опасно време в края на ноември - Червен код за проливни валежи в три области Предупреждение за опасно време в края на ноември - Червен код за проливни валежи в три области НИМХ предупреждава за интензивни валежи, гръмотевици и силен вятър в южните райони – очакват се затруднения в трафика и повишен риск от наводнения Българи настръхнаха, притесняват се от голям потоп Българи настръхнаха, притесняват се от голям потоп В област Кърджали стана много опасно
Ето коя държава изпреварва България по поскъпване на имотите Ето коя държава изпреварва България по поскъпване на имотите Малко не ни достига да бъдем водещият европейски пазар по поскъпване на жилищата Великата китайска стена е българска? Великата китайска стена е българска? Тартария е най-древната държава на българите Птичият грип отново плаши света: експерти предупреждават за потенциална пандемия, по-тежка от COVID-19 Птичият грип отново плаши света: експерти предупреждават за потенциална пандемия, по-тежка от COVID-19 Експерти предупреждават: ако щамът H5 мутира и тръгне между хората, светът може да се изправи пред по-тежка пандемия от коронавируса Путин с ултиматум към Украйна: Ще постигнем целите си чрез сила Путин с ултиматум към Украйна: Ще постигнем целите си чрез сила Темпото на напредъка на Русия по всички направления „видимо се засилва“, увери той Бивш германски евродепутат глобен след кражба от магазин и съпротива срещу полицаи Бивш германски евродепутат глобен след кражба от магазин и съпротива срещу полицаи На Гунар Бек са били повдигани и обвинения за злоупотреба с академична длъжност Какво включва менюто на ирландският модел-Воуг Уилямс Какво включва менюто на ирландският модел-Воуг Уилямс Тя разкри дневното си меню и тренировъчната си рутина по време на „Аз съм знаменитост“ Пустиннa буря: най-важното преди Гран при на Катар във Формула 1 Пустиннa буря: най-важното преди Гран при на Катар във Формула 1 Гран при на Катар може да реши световната титла във Формула 1 за 2025 г., като напрежението между Ландо Норис, Оскар Пиастри и Макс Верстапен достига своя връх два кръга преди края Тайната да живееш до 100 години на Дик Ван Дайк Тайната да живееш до 100 години на Дик Ван Дайк Е съпругата му Арлийн Силвър, която е със 46 години по-млад Почина дизайнерката, която обличаше Лейди Гага и Бионсе Почина дизайнерката, която обличаше Лейди Гага и Бионсе Памела Хог е известна с бунтарските си пънк рок визии Фалшивият Брад Пит удари отново-влюбена пенсионерка му даде над 100 000 евро Фалшивият Брад Пит удари отново-влюбена пенсионерка му даде над 100 000 евро Наскоро французойка изгоря с близо 1 млн. долара
Бойко Борисов Бойко Борисов "Постна пица – Дянков" няма да предложа пак Виц на деня Виц на деня Деца на холивудски звезди си говорят:
- Ти имаш ли братя и сестри?
- Не, но имам трима бащи от от първата си майка и четири майки от първия си баща.
Виц на деня Виц на деня Жената е като чиновника и рушвета.
Отначало:
- Ама моля Ви се, не така, недейте!
После:
- Еее, само толкова ли?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Един мъж застава на колене пред една жена, с надеждата че след време ролите ще се сменят.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори