Само във Флагман.бг: Бургаски борец е арестуван за тероризъм
Мохамед А. е разпитван от антитерористи в сградата на ОД на МВР в Бургас
20-годишният Мохамед А. е арестуван по подозрение, че е подготвял терористичен акт, научи Флагман.бг. В момента той е разпитван от антитерористи в сградата на ОД на МВР в Бургас. В дирекцията преди минути влезе и окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев.
Очаква се да бъде привлечен за обвиняем. Извикан му е служебен защитник - адвокат Веселина Василева, която е пред сградата.
Има още 14 задържани, но засега те са разпитвани като свидетели.
Подозренията са, че Мохамед е подготвял терористичен акт. Той е тренирал борба, завършил е спортното училище, бил талантлив и перспекитвен кадър, но след абитуриентския си бал заминал за Сирия, където живее баща му, научи Флагман.бг. Баща му бил високопоставена фигура в сирийска армия.
Извънредно! ГДБОП провежда мащабно разследване на територията на Бургас
Според родното разузнаване, Мохамед бил вербуван да извърши атентат в България. След като се е прибрал, е следен и записван. Днес са задържани хората, с които е контактувал най-често - приятелите му от клуба по борба.
Очаквайте подробности.
Млада жена прегази възрастен мъж
17/05/2026, Неделя 20:20
0
В Дания се дивят на Бангаранга
17/05/2026, Неделя 19:59
0
Каква е твоята зодия: разкрий личностните си черти
Дара стана сензация извън Европа
Във Франция с огромно внимание към Дара
Ето колко струва да гледаш финал на Евровизия на живо
Председателят на парламента Михаела Доцова с коментар за Дара
Зеленски: Украински дронове атакуваха Московска област
Тръмп допусна 20-годишен мораториум за ядрената програма на Иран
Имаме 3 месеца да спасим €3 милиарда за икономиката
Варна се тресе от Бангаранга
Дара се прочу и в Грузия

Защото има цензура, може би.
Що така млъкнаха всички разбирачи???