×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Днес ще има голям митинг "в защита на държавността" в Руен, очаквайте подробности - Флагман.бг ще предава на живо
  • Приходите от нощувки са над 2 млрд. лв. и нарастват с 16,8%
  • Вкарват всички болки в електронна здравна карта
  • Румен Радев се срещна с Карлос Насар
  • Внимание! До часове ни удрят силни магнитни бури
  • ЕС осъди критиките на Илон Мъск, като ги определи като "напълно безумни изявления"
  • Такситата в София поскъпват с почти 20% от 1 януари
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арабист шокиран от ареста на Мохамед в Бургас, цел ли е България на терористите?


Арабист шокиран от ареста на Мохамед в Бургас, цел ли е България на терористите?
Според арабистът проф. Владимир Чуков страната ни не е на мушката на терористите, тъй като не сме деен член на антитерористичната коалиция
Тема в развитие
Съденият за тероризъм Мохамед кара ареста вече у дома си в „Меден рудник“ Съдят за тероризъм Мохамед от Бургас, убивал за джихадистите в Сирия Съдът остави под стража Мохамед от Бургас, обвинен в задграничен тероризъм Окончателно: Обвиненият за тероризъм Мохамед от Бургас остава в ареста Майката на Мохамед от Бургас проговори: Баща му не е джихадист, а снимките са просто поза Обвиненият в тероризъм младеж от Бургас имал и таен профил в мрежата – самообявил се за джихадист Съдът реши: Обвиненият в тероризъм Мохамед остава в ареста Обвиненият в тероризъм Мохамед с пранги на краката, иска делото да е пред медиите – съдът не е съгласен Мохамед бил от джихадистката групировка „Султан Мурад“, знамето го издало Треньорът на арестуваният в Бургас Мохамед: Не е терорист, обвинението е измислица Официално: Спецпрокуратурата обвини арестувания в Бургас Мохамед Абдулкадер в тероризъм Арабист шокиран от ареста на Мохамед в Бургас, цел ли е България на терористите? Лелята на арестувания за тероризъм Мохамед – Виолета, проговори ексклузивно пред Флагман Какви ги е вършил в Сирия арестуваният за тероризъм Мохамед Адвокатът на Мохамед: Той е шокиран, смята, че го набеждават заради снимка с автомат Ето го арестувания за тероризъм в Бургас - Мохамед от Спортното училище Гешев за днешната акция в Бургас: Касае тероризъм, това е чувствителна тема Само във Флагман.бг: Бургаски борец е арестуван за тероризъм Първо във Флагман.бг! Разпитват 15 в ОД на МВР в Бургас във връзка с евентуален терористичен акт у нас Извънредно! ГДБОП провежда мащабно разследване на територията на Бургас
виж още
скрий
02 Юли 2020, Четвъртък, 08:16 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

 Обикновено такива хора се записват да тренират силови спортове, каза проф. Владимир Чуков

Когато чух за ареста на Мохамед Абдулкадер в Бургас и за готвен терористичен акт, бях шокиран, тъй като в България подобен тип обвинения не са чести. Това сподели в сутрешния блок на БНТ арабистът проф. Владимир Чуков.

На въпроса дали е цел България на терористите той отговори, че сериозни промени от миналата година нямало. „Ние не сме деен член на антитерористичната коалиция. Нормално е да сме против всякакъв тип тероризъм, радикализъм и т.н., но нямаме присъствие в Сирия“, заяви професорът. 

След като бе попитан какво е издало Мохамед, той каза, че обикновено тези, които се увличат по радикалния ислям, се записват да тренират силови спортове. 

20-годишният Мохамед тренира борба в клуб "Бургас". Той е неколкократен държавен шампион, перспективен кадър, който обаче спрял със спорта, защото заминал при баща си в Сирия.

Сега младият мъж се намира в следствието в Бургас. Очаква се той да бъде конвоиран до Специализирания съд в София най-късно до събота, когато изтича мярката му от 72 часа за задържане. 

„Миналата година по това време имаше друг подобен случай в Пловдив с момче, което бе попаднало в лапите на „Ислямска държава“. Днес трябва да чуем какво ще кажат от прокуратурата“, каза още проф. Чуков.
 


В категории: Крими


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
6
Коментара
Мария АРНАУДОВА Шантавите ритуали по света за Коледа Шантавите ритуали по света за Коледа 09/12/2025, Вторник 20:20 1
6
Коментара по темата
6.
четвърти
02.07.2020 15:37:14
1
0
иска да подскаже ,че ,,Събинчо'' е участник в кървавото дело.
5.
Много неграмотен коментар
02.07.2020 10:37:53
1
9
Язък, че се прави на познавач. Ми що не вземем всички, трениращи силови спортове да ги наврем в кауша, а? И обосновката - по данни на разузнаването ни....... Понятие, което беше изпълнено със смисъл преди 30 години. Аман от активни дезинформации, явно на КОЙ му пари много под краката.
4.
Сабри Бей ДС ДПС
02.07.2020 09:30:34
3
5
Гара Буново БУМ
3.
аз съм червен боклук
02.07.2020 09:13:37
9
11
Много съм прост и деградирал...мърелив съм,ленив и много лъжа,че и крада(само да прекарам отнякъде). Много обичам да лая по коментарите,да плюя по държавата(освен,ако "ние" не сме на власт де).
..Много беше хубаво в комунизма-бяхме нахранени!! Имахме си всичко(то като не съм виждал и чувал за света и нищото е като едно голямо нещо..или като много неща -демек всичко) Че е имало колективизация,че са пращали хората по лагерите,че са ги обвинявали и убивали несправедливо,че нямаше западна литература,музика,изкуство,телевизия,стоки,че всички дружно крадяхме от работа и скатавахме,че избихме интелигенцията на България,че нямаш право една дума да кажеш накриво и още много такива работи имаше,но те не са важни.
Бяхме нахранени (поне аз бях наяден) и имах всичко!!
Мноого беше хубаво !! Докато съм жив ще плюя по всичко друго-искам пак да съм млад,да крада,да лежа-да ми е хубаво!!
2.
Тоз пък
02.07.2020 09:10:45
1
18
Не спортисти, а глупави и лесно манипулируеми индивиди са "лимонките" на идеолозите на терора!
Босовете им харчат парите си по нощния живот на Европа в компанията на "забранените" алкохол и неверници....
1.
ГРОБ Подлога
02.07.2020 08:39:39
5
26
Този съвсем изтрещя. Какво общо има борбата и Силовите спортове с тероризма и радикалния, ислям? Прибирайте всички баДки от залите тогава.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Късметът се усмихва на Козирога, а Телецът да не пазарува днес Късметът се усмихва на Козирога, а Телецът да не пазарува днес Хороскоп за деня – 10 декември 2025, сряда  Политическо дежавю: Митингите на ДПС-НН напомнят за целувката на Орлов мост и белия автобус Политическо дежавю: Митингите на ДПС-НН напомнят за целувката на Орлов мост и белия автобус Това каза политологът Теодор Славев. Той прогнозира ръст на напрежението. Надява се управляващите да не допускат повторение на сценария от 2013 година Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите Президентът остро критикува управляващите заради протестите, ролята на олигарсите, злоупотребата със службите и посочи, че ще обяви политически проект в неочакван момент Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста Министърът на образованието отхвърли обвиненията, че се използва административен натиск върху родители и ученици чрез училищния график Тиха зимна вечер пред кметството в Бургас, не се яви дори и един протестър Тиха зимна вечер пред кметството в Бургас, не се яви дори и един протестър Само униформени служители на реда стояха на пост почти два часа Жечо Станков: България става енергиен лидер на Балканите с подкрепата на САЩ Жечо Станков: България става енергиен лидер на Балканите с подкрепата на САЩ САЩ подкрепят изграждането на нови ядрени мощности и проекти за диверсификация в България, водени от министър Жечо Станков Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество Партньорството ще осигурява стажове, обучения и съвместни проекти за студентите и достъп на бизнеса до млади специалисти и научен потенциал Ново бижу до плажа в Крайморие: Строят модерно училище с басейн Ново бижу до плажа в Крайморие: Строят модерно училище с басейн Учебният комплекс ще приема 208 деца и ще се превърне в база за водни спортове и модерно образование край морето Исмаил Осман: Ако не приемем бюджета, 2026-та ще е нулева година Исмаил Осман: Ако не приемем бюджета, 2026-та ще е нулева година Обвиняват ни, че теглим нов заем, а Асен Василев зае толкова, колкото предходните правителства за 20 години, каза той Кметовете на Руен и Сунгурларе: Строим детски градини и пътища с подкрепата на Делян Пеевски Кметовете на Руен и Сунгурларе: Строим детски градини и пътища с подкрепата на Делян Пеевски  Кога през последните 30 години демокрация са отпускани толкова пари за култура – за читалища, попита домакинът 
В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори Президентът на САЩ заяви в интервю за "Политико", че "Украйна загуби много територия и трябва да произведе избори" Шантавите ритуали по света за Коледа Шантавите ритуали по света за Коледа Някои от тях са толкова странни и дори нелепи, че със сигурност ще ви изумят   Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон Интимна церемония, където блясъкът е заменен със стил и истинска любов Тръмп: Украйна трябва спешно да проведе избори, а Русия е по-силната страна в мирните преговори Тръмп: Украйна трябва спешно да проведе избори, а Русия е по-силната страна в мирните преговори Американският президент критикува Зеленски за отлагането на вота, предупреждава за рисковете от войната и определя ЕС като „западащ и отслабен от политкоректност“ Путин с неочаквана рокада в Северна Македония Путин с неочаквана рокада в Северна Македония Освобождавам Сергей Александрович Баздникин от длъжността извънреден и пълномощен посланик на Руската федерация в Република Северна Македония, заяви руският президент Пето дете за Джак Озбърн - светлина за семейството след смъртта на Ози Пето дете за Джак Озбърн - светлина за семейството след смъртта на Ози Новината за още едно бебе идва като светъл лъч за сина на Ози, който преживя загубата на баща си, само дни преди да научи, че семейството му отново ще се увеличи Руснаците също страдат от войната, Путин им вдига драстично данъците Руснаците също страдат от войната, Путин им вдига драстично данъците Най-драматична е промяната, която засяга малкия и средния бизнес Тръмп в защита на Мъск: „ЕС върви в лоша посока“ след глобата от 120 млн. евро за X Тръмп в защита на Мъск: „ЕС върви в лоша посока“ след глобата от 120 млн. евро за X Американският президент постави под въпрос регулациите на ЕС, защити Илон Мъск и отправи нови икономически предупреждения към Канада и Мексико Истината за сините кучета в Чернобил Истината за сините кучета в Чернобил Ветеринари разкриват причината  Pegasus превзе Европа: Турският гигант купи най-големия чешки авиопревозвач Pegasus превзе Европа: Турският гигант купи най-големия чешки авиопревозвач С придобиването на Smartwings турската Pegasus прави най-смелата си стъпка към разширяване в Централна Европа, превръщайки се в ключов играч на регионалния авиационен пазар
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план Виц на деня Виц на деня Турист в балкана пита местен жител:
- Извинете, как най-бързо мога да изкача баира?
- Ами... да взема да отвържа кучето...
Виц на деня Виц на деня - Капитане, истина ли е, че жена на кораба носи голямо нещастие?
- Не е вярно! Носи абсолютно същото нещастие, каквото и на сушата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много грешни отговори са нужни, за да се стигне до верния
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори