Вътрешният министър: Има доказателства, че Иван е убиецът на Никол. За нас работата е свършена и виновникът е намерен (ВИДЕО)
01 Септември 2017, Петък, 06:54 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВТепърва ще стане ясно защо я е убил и какви са били взаимоотношенията им, каза вътрешният министър
Има доказателства, че 15-годишният Иван е убиецът на Никол от Бургас. За нас работата е свършена и виновникът е намерен. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ вътрешният министър Валентин Радев.
„Мотивът още не го знаем. Тепърва ще стане ясно защо я е убил и какви са били взаимоотношенията им с Никол“, добави той.
Водещият Антон Хекимян пък припомни, че в дома на Иван са намерени телефона и раницата на убитото 11-годишно момиче, а родителите на момчето твърдят, че той не може да реже дори хляб.
„Оказва се, че те не са знаели много други неща за сина си. Не са наясно с какво се е занимавал. Всички факти сочат, че той е убиецът. Има доказателства“, заяви Радев.
„Родителите страдат. Нормално е да се опитват да го защитят. Ние в полицията обаче се занимаваме с фактите, а не с емоциите“, каза още вътрешният министър.
"Политико": Победата на ДАРА предотврати кошмарен сценарий с Израел
Малтийците , които ни дадоха максимален брой точки , преобърнали нагласата си часове преди шоуто
Младеж пострада при токов удар - докоснал електрическата мрежа на БДЖ с въдицата си
България с рекорд за плажове със "Син флаг"
Александър Кадиев се обърна към хейтърите на Дара
Млада жена прегази възрастен мъж
17/05/2026, Неделя 20:20
0
В Дания се дивят на Бангаранга
17/05/2026, Неделя 19:59
0
Каква е твоята зодия: разкрий личностните си черти
Дара стана сензация извън Европа
Във Франция с огромно внимание към Дара
Ето колко струва да гледаш финал на Евровизия на живо
Председателят на парламента Михаела Доцова с коментар за Дара
