Бащата на Никол: Отпадна версията за убийство заради наргилето (ВИДЕО)
31 Август 2017, Четвъртък, 13:52 ч.
Източник: ТрафикнюзИван е извършителят, категоричен е Любомир Йончев
Отпада версията, че скандал за пушене на наргиле е станал причина за убийството на 11-годишната Никол в Бургас. Това заяви бащата на момичето Любомир Йончев.Мъжът два поредни дни беше викан на разпит в едно от полицейските управления в Пловдив. При пловдивските полицаи той прекара часове, а днес заминава за Великобритания, където живее.
Полицията продължава да работи по други версии, но за момента те са следствена тайна. Търси се мотивът за убийството.
Бащата на момичето отново определи случилото се като „планирано убийство”. Според него Иван трябва да бъде съден като пълнолетен.
„Щом можеш да убиваш, значи можеш да бъдеш съден като нормален човек, голям човек”, коментира Йончев. Той заяви, че ще заведе и граждански иск за убийството на дъщеря си.
Смята, че на 15-годишният Иван ще бъде повдигнато обвинение заради намереното негово ДНК по вещи на момичето.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
