Кървава драма в Несебър! Собственик на ресторант застреля готвача си
18 Април 2016, Понеделник, 04:06 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВАБизнесменът Киро Т. е един от най-влиятелните в Стария град, готвачът му бил пръв приятел
Жестоката драма се е разиграла тази нощ в Несебър. Това съобщи за Флагман.бг източник от Стария град, който е близък до собственика на ресторант „Принц Кирил” Киро Т.
Киро Т. е застрелял със законно притежаван пистолет един от най-големите си приятели - Кольо М. Жертвата е работил години наред като главен готвач в ресторанта на хотелския комплекс „Принц Кирил”.
Мъртвият също е местен човек. Двамата са били заедно през целия ден в ресторанта. Не е ясно какъв е мотивът за убийството, което е станало в автомобил.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ САМО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти
Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа
Бензинът в Гърция 2,50 евро
Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си
Майорка се готви чудо: Утре денят ще се превърне в нощ
БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан
Демерджиев обяви война на изродите, които превръщат децата в оръжия: Ще ги ударим с всяко средство на държавата
Само двете момичета обжалват ареста за убийството на Георги Кузев
Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км
Несебър утвърждава позицията си на Община с активна и отговорна социална политика
БДУ поставя начало на ново академично партньорство с Италия
Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион

Това е милата ни родна картинка
......
.....ТЪ ЦЪ