×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама митрополити ще отслужат тържествена света литургия по повод 120 години от опожаряването на Анхиало
  • Изложбата „Пеперуди и диаманти“ показва британски арт величия в Бургас
  • По 150 евро за всяко дете на българи в Гърция
  • Георги Рачев: Чака ни мазна жега до 7-8 август
  • Бум на нови пенсионери, за да хванат Ковид добавката
  • Дрогиран шофьор нацели стълб в центъра на Варна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Има ли чадър над Киро Принца? Една година след убийството в Несебър няма Обвинителен акт, липсват ключови експертизи!


Има ли чадър над Киро Принца? Една година след убийството в Несебър няма Обвинителен акт, липсват ключови експертизи!
Бизнесменът Кирил Христов не изкара и седмица зад решетките, въпреки че бе обвинен в умишлено убийство
Тема в развитие
Дипломатът Пламен Копчев с шокиращи разкрития за убийството в Стария Несебър: Пихме доста, Принца без повод вадеше пистолета! Принца ридае в съда за убийството на Никола Колев: Бях в тотален шок, той ми беше всичко Шокиращо! Вижте оправданието на бизнесмена Кирил Христов за убийството на Никола Колев Ексклузивно! Вижте разказа на пряк очевидец на убийството в Стария Несебър, Принца цял ден гърмял и размахвал пистолет Принца не се призна за виновен! Обвиниха семейството на жертвата му, че иска да вземе негови имоти и фирми Вдовицата на жертвата на Принца: Това е убийство, взеха ни всичко! Тръгват делата на Киро Принца и черната вдовица Веселина, процесите разпределени на опитни магистрати Киро Принца взе за чистачка вдовицата на жертвата си Обрат! Съдят Киро Принца за умишлено убийство, грозят го от 10 до 20 години затвор Само във Флагман.бг! Вижте обвинението срещу Киро Принца, може да не изкара и ден в затвора за убийството на готвача Кольо Има ли чадър над Киро Принца? Една година след убийството в Несебър няма Обвинителен акт, липсват ключови експертизи! Ето го Кирил Христов! Какъв е той? Арестант или Принц на Несебър(ВИДЕО) Спазва ли Кирил Христов-Принца домашния си арест? Преценете сами!(ВИДЕО) Съдия Георги Кошничаров потвърди домашния арест на Принца, имал „добри характеристични данни“ Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо Прокуратурата потвърди версията на Флагман.бг – в Несебър опитали да маскират убийството на готвача Кольо като инфаркт Съд и прокуратура се оплетоха с Принца - убиец, чудят се кой да го докара в Бургас Флагман пита МВР и Цацаров колко съучастници опитаха да скрият убийството в Стария Несебър Прокурор Румяна Славова протестира леката мярка на убиеца Киро Принца Вижте мотивите, с които съдия Петя Петрова пусна у дома убиеца Киро Принца Първо във Флагман! Ето го Киро Принца, екзекутирал брутално готвача си в Несебър (СНИМКИ) Пълна пародия! Съдът пусна под домашен арест убиеца Киро Принца, не бил опасен Киро Принца убил готвача си с 1,15 промила алкохол в кръвта Съпругата на убития готвач Кольо: Искаха да вярвам, че е починал от инфаркт и да ми го върнат направо в ковчега Зловещо! Само във Флагман.Бг! Истината за убийството на готвача в Несебър Несебър пита: Копчев, къде скри Аудито след разстрела на готвача? Потвърди се първата версия на Флагман! Готвачът от Несебър гръмнат в колата на футболния бос Пламен Копчев Шест куршума за готвача Кольо, защото Киро Принца не харесал печеното му агне Несебърлии: Киро Принца редовно биеше готвача, Кольо се страхуваше от него (СНИМКИ) Бивш футболен бос свидетел на зверското убийство в Несебър Несебър в шок! Арестуваха Киро-Принца с още един авер - за разстрела на готвача Кървава драма в Несебър! Собственик на ресторант застреля готвача си
виж още
скрий
11 Май 2017, Четвъртък, 13:15 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: архив Флагман

Ресторантьорът опита да маскира престъплението като инфаркт


Повече от година изтече, откакто в Стария Несебър беше убит готвача Никола Колев. Обвиняем за тежкото умишлено престъпление е неговият шеф Кирил Христов, по прякор Принца.

Въпреки, че Кольо загуби живота си на 17 април м. г., по случая все още няма дори Обвинителен акт. Нещо повече – липсва най-важната експертиза при подобно престъпление – балистичната. Именно тя трябва да определи с кое оръжие е убит 63-годишния мъж. Все още не е ясно какъв точно е бил пътят на куршума, пронизал смъртоносно Никола Колев, съобщиха за Флагман.бг от прокуратурата.

Отговори на всички тези много важни детайли около престъплението трябва да дадат специалистите от Националния институт по криминалистика и криминология (НИКК). Точно те трябва да изготвят балистичната и двете трасеологични експертизи, върху които да стъпи обвинението срещу Принца. Това обаче все още не е направено, въпреки че е изискано преди доста време от Апелативна прокуратура-Бургас.

По закон ако до 2 години Обвинителният акт не бъде внесен в съда, Кирил Христов може да поиска прекратяване.

Припомняме, че влиятелният бизнесмен не изкара и седмица зад решетките. Въпреки че първоначално беше обвинен в умишлено убийство, Принца е пуснат почти веднага под домашен арест. След това репортер на Флагман.бг няколко пъти засичаше Христов спокойно да се разхожда в района на заведението си, извън пределите на домашния си адрес. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Както Флагман.бг пръв съобщи, Киро Принца опитал да маскира убийство като инфаркт и да заблуди близките на своя верен приятел и служител Кольо.

„Представяте ли си?! Някой искаше в тъмното, където мъждукаше лампичка, аз да помисля, че той е починал от инфаркт. Да го вземе катафалката и да ми го върнат набързо в ковчег – да го погреба с мисълта, че си е отишъл от естествена смърт”, разказа единствено пред Флагман.бг съпругата на Никола – Стоянка Колева.

Именно покрусената жена първа забелязва течащата кръв от студеното тяло на съпруга си.

„Вцепених се! Как да допусна, че от инфаркт може да избие кръв. Капките ставаха все по-обилни, на плочките се образува локва и започна да се стича между фугите”, каза Стоянка броени дни след трагедията.

Припомняме, че на 17-ти април м. г., около 21 ч. вечерта, мъртвопияният ресторантьор размахвал без притеснение личния си „Зиг Зауер“, стреляйки безразборно във въздуха. Кольо е покосен в гърба в колата на футболния бос Пламен Копчев. Принца натиснал спусъка без да иска и пронизал предната седалка, на която се намирал служителят му.

В началото Копчев и Принца дори не разбрали, че Кольо е мъртъв, музиката в колата била усилена до дупка. Едва когато видели, че се свлича на седалката, двамата го изкарали навън и го проснали върху дървената маса пред ресторанта.

В категории: Темида


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
10
Коментара
Емел МАХМУД Жегата в Гърция утрои търсенето на лед Жегата в Гърция утрои търсенето на лед 24/07/2026, Петък 13:00 0
10
Коментара по темата
10.
spas
12.05.2017 08:03:58
1
1
Има ваучери за хотела му в момента ..

В цената е включено да ви свети маслото безплатно ...
9.
*********
11.05.2017 20:13:50
1
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Аполитичен
11.05.2017 19:39:10
2
9
Киро е Принц, кой ще посмее да го пипне? Егати прокуратурата, егати следствието, егати държавата. Туше!
7.
John Rambo
11.05.2017 19:09:33
3
6
HahH kakvi tapaci sa Horata
Nova televiziq I televiziqta podloga btv daje né otraziha sluchaq
A gi znaem Che sa parvi navsqkade
Nqmalo chadar mi Nqma I da Ima toi e nad dajdovnite oblaci za kakvo mu e
6.
Ние
11.05.2017 18:58:54
2
14
Изгонете го от Несебър тоя боклук и убиец Киро Готвача ли беше,цървула ли !
5.
До Киро Принца
11.05.2017 18:55:25
1
12
К'ви пари даваш?Храна,квартира,бронежилетка полагат ли ми се?
4.
Дилян
11.05.2017 18:39:42
2
4
Мирослав Вълчев прави най яките свирки в Бургас от както го остави приятелката му е станал хомо и прави свирки и лиже мъжки дупета и мъде.
3.
Киро Принца
11.05.2017 18:28:06
4
11
Тарся главен готвач за сезона!
2.
в
11.05.2017 18:08:57
4
23
Не чадър,а цяла шатра! Вижте се, български политици,прокурори,полицаи и други нещастници! А овчата нация да си гласува за бсп,герб и дпс .... продължавайте!
1.
Наблюдател
11.05.2017 18:05:59
10
10
Ами в края на дописката е налучкана истината:"...натиснал спусъка без да иска...".Значи се касае за случайно събитие и делото трябва да бъде прекратено.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Георги Ангелов предупреди: Бюджет 2026 води България по пътя на Жан Виденов Георги Ангелов предупреди: Бюджет 2026 води България по пътя на Жан Виденов Ваня Григорова призна проблемите в публичните финанси, но отхвърли опасността от непосредствен шоков сценарий Община Варна много дашна, плаща 36 000 евро за концерт на Папи Ханс и 35 000 за DARA Община Варна много дашна, плаща 36 000 евро за концерт на Папи Ханс и 35 000 за DARA Хонорарите за празника на града предизвикаха спор сред общинските съветници, а финансовата комисия трябва да каже последната си дума Четири жертви, сред тях дете, при жесток сблъсък на "пътя на смъртта" Четири жертви, сред тях дете, при жесток сблъсък на "пътя на смъртта" Български тир се удари в миниван с украинско семейство, двама са приети в болница Министерството на туризма извършва съвместни проверки за безопасността на  децата в туристическите обекти Министерството на туризма извършва съвместни проверки за безопасността на децата в туристическите обекти Контролът обхваща условията за настаняване, безопасността на храните, здравните изисквания и спазването на туристическото законодателство Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Божанов: Самолетите в Безмер са цената за горивото, а не изгодна сделка Божанов: Самолетите в Безмер са цената за горивото, а не изгодна сделка Депутатът обвини управляващите, че са скрили връзката между американското военно присъствие и дерогацията за Лукойл „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си Писателят на „Адажио за Мария“ кани бургазлии на лятна литературна вечер под открито небе в Central Park. Входът е свободен Волтова дъга и силен трясък спряха нощния влак София - Бургас Волтова дъга и силен трясък спряха нощния влак София - Бургас Повреда в локомотива задържа стотици пътници край Пловдив, композицията пристигна в Бургас с 87 минути закъснение Бурята помете Приморско, но пощади семейство щъркели Бурята помете Приморско, но пощади семейство щъркели Гнездото на ул. Явор остана почти непокътнато, докато покриви, соларни панели и хотелски конструкции летяха във въздуха Коя е партийната касиерка, въртяла измами за над 800 хил. евро Коя е партийната касиерка, въртяла измами за над 800 хил. евро Бившата служителка на ГЕРБ е обвинена, че привличала хора с неистински договори и обещания партията да изплаща заемите им
Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Новозеландският град ще преживее първото си пълно слънчево затъмнение от 1163 г. насам Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му 18-годишната Вивиен настоява да носи само името Джоли, а съдебното заседание е насрочено за ноември Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Учениците на Математическата гимназия спечелиха десет индивидуални отличия и шампионската титла в отборната надпревара на Pan-Asia Pacific International Mathematics Invitation Competition 2026 Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Парламентът прие задължителна застраховка и по-тежки санкции, а новите правила влизат в сила след обнародването им
Владимир Чуков Владимир Чуков Иранците очевидно не са в състояние да продължат тази изтощителна война, губят около 400 милиона долара дневно Виц на деня Виц на деня Докторът пита новата медицинска сестра:
- Взехте ли кръв от пациента?
- Да докторе, само шест литра пусна...
Виц на деня Виц на деня Шоп на интервю:
- Какво можеш да правиш?
- Е па мо'ем да копам.
- А друго можеш ли да правиш?
- Е па мо'ем и да не копам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Коремът ми е като плазмен телевизор.
- ???
- Плосък е и всички ахкат като го видят.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори