Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо
26 Април 2016, Вторник, 14:44 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътШокиращата подробност разкриха от прокуратурата
Кирил Христов-Принца застрелял готвача Никола Колев, домъкнал го на масата пред заведението си в Стария Несебър, опитал се да маскира зверското престъпление като инфаркт и се върнал да си допие. Тази шокираща подробност стана ясна по време на днешното гледане на мярката за неотклонение на Христов в Апелативния съд в Бургас.Съобщи я прокуратурата, позовавайки се на свидетелски показания – най-вероятно футболния бос Пламен Копчев, който е бил с Принца непосредствено преди и след убийството на Никола Колев.
Другата любопитна подробност е, че алкохолната му проба е направена часове след задържането му, когато са отчетени 1,15 промила. Назначена е друга експертиза, която ще се опита да установи колко пиян е бил Принца в нощта на 17-и срещу 18 април. Според негови близки той цял ден се е наливал, първо в ресторант „Даляна“ в Равда, а после и в собственото си заведение.
ЩЕ ПРОМЕНИ ЛИ СЪДЪТ МЯРКАТА МУ ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ - ОЧАКВАЙТЕ ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
2
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ти правиш забележки на № 2., но нека видим "сътвореното" от теб:
1. убягва ти поставянето на интервал след запетая, преди и след тире;
2. при обръщение ("бе шиле", "малоумнико") не слагаш запетая;
3. не слагаш запетая, когато използваш съюза "а".
Горното си поместил само в два реда... Браво!
ДАНО ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ Е ПАРИ,ПРИЯТЕЛЮ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ СУХ СУХ!
В МАЗНИЯ АНАЛ НА КИРО ПРИНЦЕСКАТА!!!
"ПринцА" в заглавието и на доста места в текста е подлог, което значи, че трябва да е с пълен член. За вас, тъпаци, пояснявам - това е "-ът", което не знаете кога да използвате.