Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо
26 Април 2016, Вторник, 14:44 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътШокиращата подробност разкриха от прокуратурата
Кирил Христов-Принца застрелял готвача Никола Колев, домъкнал го на масата пред заведението си в Стария Несебър, опитал се да маскира зверското престъпление като инфаркт и се върнал да си допие. Тази шокираща подробност стана ясна по време на днешното гледане на мярката за неотклонение на Христов в Апелативния съд в Бургас.Съобщи я прокуратурата, позовавайки се на свидетелски показания – най-вероятно футболния бос Пламен Копчев, който е бил с Принца непосредствено преди и след убийството на Никола Колев.
Другата любопитна подробност е, че алкохолната му проба е направена часове след задържането му, когато са отчетени 1,15 промила. Назначена е друга експертиза, която ще се опита да установи колко пиян е бил Принца в нощта на 17-и срещу 18 април. Според негови близки той цял ден се е наливал, първо в ресторант „Даляна“ в Равда, а после и в собственото си заведение.
ЩЕ ПРОМЕНИ ЛИ СЪДЪТ МЯРКАТА МУ ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ - ОЧАКВАЙТЕ ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова

Ти правиш забележки на № 2., но нека видим "сътвореното" от теб:
1. убягва ти поставянето на интервал след запетая, преди и след тире;
2. при обръщение ("бе шиле", "малоумнико") не слагаш запетая;
3. не слагаш запетая, когато използваш съюза "а".
Горното си поместил само в два реда... Браво!
ДАНО ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ Е ПАРИ,ПРИЯТЕЛЮ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ СУХ СУХ!
В МАЗНИЯ АНАЛ НА КИРО ПРИНЦЕСКАТА!!!
"ПринцА" в заглавието и на доста места в текста е подлог, което значи, че трябва да е с пълен член. За вас, тъпаци, пояснявам - това е "-ът", което не знаете кога да използвате.