Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо
26 Април 2016, Вторник, 14:44 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътШокиращата подробност разкриха от прокуратурата
Кирил Христов-Принца застрелял готвача Никола Колев, домъкнал го на масата пред заведението си в Стария Несебър, опитал се да маскира зверското престъпление като инфаркт и се върнал да си допие. Тази шокираща подробност стана ясна по време на днешното гледане на мярката за неотклонение на Христов в Апелативния съд в Бургас.Съобщи я прокуратурата, позовавайки се на свидетелски показания – най-вероятно футболния бос Пламен Копчев, който е бил с Принца непосредствено преди и след убийството на Никола Колев.
Другата любопитна подробност е, че алкохолната му проба е направена часове след задържането му, когато са отчетени 1,15 промила. Назначена е друга експертиза, която ще се опита да установи колко пиян е бил Принца в нощта на 17-и срещу 18 април. Според негови близки той цял ден се е наливал, първо в ресторант „Даляна“ в Равда, а после и в собственото си заведение.
ЩЕ ПРОМЕНИ ЛИ СЪДЪТ МЯРКАТА МУ ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ - ОЧАКВАЙТЕ ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Ти правиш забележки на № 2., но нека видим "сътвореното" от теб:
1. убягва ти поставянето на интервал след запетая, преди и след тире;
2. при обръщение ("бе шиле", "малоумнико") не слагаш запетая;
3. не слагаш запетая, когато използваш съюза "а".
Горното си поместил само в два реда... Браво!
ДАНО ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ Е ПАРИ,ПРИЯТЕЛЮ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ СУХ СУХ!
В МАЗНИЯ АНАЛ НА КИРО ПРИНЦЕСКАТА!!!
"ПринцА" в заглавието и на доста места в текста е подлог, което значи, че трябва да е с пълен член. За вас, тъпаци, пояснявам - това е "-ът", което не знаете кога да използвате.