Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо
26 Април 2016, Вторник, 14:44 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътШокиращата подробност разкриха от прокуратурата
Кирил Христов-Принца застрелял готвача Никола Колев, домъкнал го на масата пред заведението си в Стария Несебър, опитал се да маскира зверското престъпление като инфаркт и се върнал да си допие. Тази шокираща подробност стана ясна по време на днешното гледане на мярката за неотклонение на Христов в Апелативния съд в Бургас.Съобщи я прокуратурата, позовавайки се на свидетелски показания – най-вероятно футболния бос Пламен Копчев, който е бил с Принца непосредствено преди и след убийството на Никола Колев.
Другата любопитна подробност е, че алкохолната му проба е направена часове след задържането му, когато са отчетени 1,15 промила. Назначена е друга експертиза, която ще се опита да установи колко пиян е бил Принца в нощта на 17-и срещу 18 април. Според негови близки той цял ден се е наливал, първо в ресторант „Даляна“ в Равда, а после и в собственото си заведение.
ЩЕ ПРОМЕНИ ЛИ СЪДЪТ МЯРКАТА МУ ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ - ОЧАКВАЙТЕ ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Ти правиш забележки на № 2., но нека видим "сътвореното" от теб:
1. убягва ти поставянето на интервал след запетая, преди и след тире;
2. при обръщение ("бе шиле", "малоумнико") не слагаш запетая;
3. не слагаш запетая, когато използваш съюза "а".
Горното си поместил само в два реда... Браво!
ДАНО ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ Е ПАРИ,ПРИЯТЕЛЮ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ СУХ СУХ!
В МАЗНИЯ АНАЛ НА КИРО ПРИНЦЕСКАТА!!!
"ПринцА" в заглавието и на доста места в текста е подлог, което значи, че трябва да е с пълен член. За вас, тъпаци, пояснявам - това е "-ът", което не знаете кога да използвате.