Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо
26 Април 2016, Вторник, 14:44 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторътШокиращата подробност разкриха от прокуратурата
Кирил Христов-Принца застрелял готвача Никола Колев, домъкнал го на масата пред заведението си в Стария Несебър, опитал се да маскира зверското престъпление като инфаркт и се върнал да си допие. Тази шокираща подробност стана ясна по време на днешното гледане на мярката за неотклонение на Христов в Апелативния съд в Бургас.Съобщи я прокуратурата, позовавайки се на свидетелски показания – най-вероятно футболния бос Пламен Копчев, който е бил с Принца непосредствено преди и след убийството на Никола Колев.
Другата любопитна подробност е, че алкохолната му проба е направена часове след задържането му, когато са отчетени 1,15 промила. Назначена е друга експертиза, която ще се опита да установи колко пиян е бил Принца в нощта на 17-и срещу 18 април. Според негови близки той цял ден се е наливал, първо в ресторант „Даляна“ в Равда, а после и в собственото си заведение.
ЩЕ ПРОМЕНИ ЛИ СЪДЪТ МЯРКАТА МУ ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ - ОЧАКВАЙТЕ ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
В категории:
Несебър
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C

Ти правиш забележки на № 2., но нека видим "сътвореното" от теб:
1. убягва ти поставянето на интервал след запетая, преди и след тире;
2. при обръщение ("бе шиле", "малоумнико") не слагаш запетая;
3. не слагаш запетая, когато използваш съюза "а".
Горното си поместил само в два реда... Браво!
ДАНО ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ Е ПАРИ,ПРИЯТЕЛЮ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ!
ЦЕЛИЯТ ВЪТРЕ СУХ СУХ!
В МАЗНИЯ АНАЛ НА КИРО ПРИНЦЕСКАТА!!!
"ПринцА" в заглавието и на доста места в текста е подлог, което значи, че трябва да е с пълен член. За вас, тъпаци, пояснявам - това е "-ът", което не знаете кога да използвате.