×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спазва ли Кирил Христов-Принца домашния си арест? Преценете сами!(ВИДЕО)


Спазва ли Кирил Христов-Принца домашния си арест? Преценете сами!(ВИДЕО)
Кирил Христов е щастлив човек - размина се с лека мярка за неотклонение, която изтърпява в центъра на Несебър
Тема в развитие
Дипломатът Пламен Копчев с шокиращи разкрития за убийството в Стария Несебър: Пихме доста, Принца без повод вадеше пистолета! Принца ридае в съда за убийството на Никола Колев: Бях в тотален шок, той ми беше всичко Шокиращо! Вижте оправданието на бизнесмена Кирил Христов за убийството на Никола Колев Ексклузивно! Вижте разказа на пряк очевидец на убийството в Стария Несебър, Принца цял ден гърмял и размахвал пистолет Принца не се призна за виновен! Обвиниха семейството на жертвата му, че иска да вземе негови имоти и фирми Вдовицата на жертвата на Принца: Това е убийство, взеха ни всичко! Тръгват делата на Киро Принца и черната вдовица Веселина, процесите разпределени на опитни магистрати Киро Принца взе за чистачка вдовицата на жертвата си Обрат! Съдят Киро Принца за умишлено убийство, грозят го от 10 до 20 години затвор Само във Флагман.бг! Вижте обвинението срещу Киро Принца, може да не изкара и ден в затвора за убийството на готвача Кольо Има ли чадър над Киро Принца? Една година след убийството в Несебър няма Обвинителен акт, липсват ключови експертизи! Ето го Кирил Христов! Какъв е той? Арестант или Принц на Несебър(ВИДЕО) Спазва ли Кирил Христов-Принца домашния си арест? Преценете сами!(ВИДЕО) Съдия Георги Кошничаров потвърди домашния арест на Принца, имал „добри характеристични данни“ Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо Прокуратурата потвърди версията на Флагман.бг – в Несебър опитали да маскират убийството на готвача Кольо като инфаркт Съд и прокуратура се оплетоха с Принца - убиец, чудят се кой да го докара в Бургас Флагман пита МВР и Цацаров колко съучастници опитаха да скрият убийството в Стария Несебър Прокурор Румяна Славова протестира леката мярка на убиеца Киро Принца Вижте мотивите, с които съдия Петя Петрова пусна у дома убиеца Киро Принца Първо във Флагман! Ето го Киро Принца, екзекутирал брутално готвача си в Несебър (СНИМКИ) Пълна пародия! Съдът пусна под домашен арест убиеца Киро Принца, не бил опасен Киро Принца убил готвача си с 1,15 промила алкохол в кръвта Съпругата на убития готвач Кольо: Искаха да вярвам, че е починал от инфаркт и да ми го върнат направо в ковчега Зловещо! Само във Флагман.Бг! Истината за убийството на готвача в Несебър Несебър пита: Копчев, къде скри Аудито след разстрела на готвача? Потвърди се първата версия на Флагман! Готвачът от Несебър гръмнат в колата на футболния бос Пламен Копчев Шест куршума за готвача Кольо, защото Киро Принца не харесал печеното му агне Несебърлии: Киро Принца редовно биеше готвача, Кольо се страхуваше от него (СНИМКИ) Бивш футболен бос свидетел на зверското убийство в Несебър Несебър в шок! Арестуваха Киро-Принца с още един авер - за разстрела на готвача Кървава драма в Несебър! Собственик на ресторант застреля готвача си
виж още
скрий
23 Юни 2016, Четвъртък, 10:32 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка и видео: Иван КОЛЕВ

Принудителната мярка включва излизане „до пределите на защитата“, уточниха от прокуратурата. Наш репортер видя Принца до ресторанта му

59-годишният Кирил Христов-Принца, който през април тази година бе обвинен в убийството на готвача си Никола Колев (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), е с наложена принудителна мярка „домашен арест“, която би следвало да изтърпява в жилището си в Стария Несебър.

Наш репортер вчера посети Стария град, за да провери дали заведението „Принц Кирил“, където през април се извърши нелепото убийство, а после се направи незапомнен опит за прикриване на престъплението работи, и дали Христов изтърпява стриктно домашния си арест.

Ето какво установи на терен наш екип:

Заведението, където след пиянски запой готвачът Кольо бе застрелян си работи, така сякаш нищо не се е случвало. Кръчмата от тази година има нов стопанин - „МС Мениджмънт“ ЕООД. Фирмата е учредена през май т.г., а едноличен собственик на капитала 40-годишната Мария Радкова, живееща в бургаския ж.к.“Изгрев“. Дамата има участие в още няколко компании, опериращи в сферата на туристическия бизнес. Не е ясно каква е връзката й с Кирил Христов, но е по-вероятно той да е отдал заведението под наем.

По-интересно обаче бе какво се случваше зад ресторанта. Да уточним, че на втория етаж над заведението живее Кирил Христов. Там би следвало да изтърпява и наложеното си от съда наказание „домашен арест“.

В 18:20 часа на 22 юни, наш екип обаче го засече по къси гащи и джапаки на пред дома му(ВИЖ НАШЕТО ВИДЕО). Кирил Христов е мъжът със синята тениска, който се поява в 13-ата секунда в кадрите.  Видяхме, че Кирил Христов приятелски си бъбри с друг мъж. Изглеждаше като свободен човек, който не се притеснява от нищо.

Не се легитимирахме, защото добре познавахме нрава му. Не се чувствахме в безопасност в сърцето на Стария град, там където Христов е обвинен, че е извършил ужасяващо убийство, опитвайки се да го прикрие по изключително циничен начин.

Заради това го снимахме със скрита камера, чието качество е ниско, но сме готови да го предоставим записа на компетентните институции, за да удостоверят автентичността на кадрите.

Изпратихме видеото на два независими един от друг източници да разпознаят Христов и сме категорични, че лицето, заснето от скритата ни камера е точно Кирил Христов.

Наложената му мярка „домашен арест“ включва излизане до пределите на жилището. Дали въпросният случай е такъв – трябва да прецени съдът“, казаха за Флагман.бг от Окръжна прокуратура Бургас и изразиха готовност да проверят дали той действително спазва домашния си арест.



В категории: Темида , Бургас


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
12
Коментара
12
Коментара по темата
12.
Do 11
24.06.2016 09:49:27
1
1
Samo ne razbiram : ti ubieca li zastitawash a?
Ako Da, mislish li che s takiwa hora kato teb Bulgaria ima po-dobro badeshte?
11.
ДО №4
23.06.2016 23:18:28
1
7
Не знам главен готвач ли си или си обикновен идиот. Какво според бедния ти мозък е убийство по жесток начин? Не е допустимо умствени пигмеи като тебе да раздават присъди по сайтовете. по добре си влизай в дупката и се скатавай че си толкова нещастен и жалък че е най добре да се скриеш.Обаче като гледам бройката на лайкванията изпитвам страх за бъдещето на нацията ни. Не ми се иска да вярвам че има толкова много идиоти да одобряват такива писания но очевидно материала е такъв- няма да се оправим никога. Все по зле става с тези безграмотници, които си мислят че могат да станат обществени ментори. Но за това са виновни и невежите манипулатори от сайтове като Флагман.
10.
ЕГАТИ ТЪПУНГЕРА
23.06.2016 23:08:01
1
3
А бе Мирославе първо се научи да пишеш, пък после раздавай акъл бе нищожество жалко!
9.
miroslav
23.06.2016 21:25:48
1
1
diqn ton4ev kambanata i mnogo drugi deto se pi6e e bizona kertikaaa vsi4kite obidi i intrigi se daljat na bizona golemiq ot tvardica da znaete koito e bil sasegnat ot nego i storil intriga na nqkoi malkiq bizon nqma ni6to ob6to bratmu e narkoman i intregant hora koito e obiden da znaete koi e lo6iq i nagal intrigant i kradec
8.
miroslav
23.06.2016 20:46:56
1
1
princa e obiec i go puskat i umi6leno go e storil apak drugi pravqt dobro i gi darjat za6to se pitam az aaa princa e vanka pod doma6en ne e pravilno utre 6te mu skimni pak li trqbva da obiva i da po4ernq semeistvo i deca
7.
Kiro Princa
23.06.2016 19:50:07
0
4
Правих интервю за главен готвач,но не беше изпекал агнето добре и го изпратих
6.
Флагман си изпроси ново дело
23.06.2016 18:44:26
6
8
Никой няма право да снима със скрита камера. Прочетете чл 32 ал.2 от Конституцията. Ако е клевета?
5.
levski
23.06.2016 17:08:48
1
10
perata v pod strikten domashen arrest za tova che vurza tri mangala a tozi si pravi kakvoto si iska za ubiistvo na nash brat bulgarin.

KUDE PODQVOLITE E LOGIKATA AKO NE V KORUMPIRANATA NI SISTEMA!
4.
Главен готвач
23.06.2016 16:29:21
2
14
Такова безобразие,да убиеш човек по толкова жесток начин,да го застреляш като улично куче и този каиш Принц ли е,Принцеса ли е не го знам но трябва да седи в затвора,а не да е на свобода.И колко време ще му се бави скапаното дело,хайде какво се бавите.Все едно е откраднал нещо и под домашен арест,който видно си ходи където иска.
3.
Nesebarskia
23.06.2016 16:16:03
1
12
Фкагман, вий пък открихте топлата водя. Така го виждаме всеки ден. Никой не го пази и никой не го ограничава. Ходи си където си иска. То сега пушилката е около оризарския.
2.
KIRO PRINCA
23.06.2016 16:09:55
0
7
tarsia spe6no glaven gotva4 za sezona!
1.
:)
23.06.2016 15:52:58
3
6
A nameri li si glaven gotvach za sezona ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Водещ детски пулмолог ще консултира деца в Бургас Водещ детски пулмолог ще консултира деца в Бургас Доц. д-р Рада Маркова е основател на Първа Детска Консултативна Клиника (1ДКК) и е сред най-разпознаваемите имена в областта на детската пулмология в страната Спират метролиния 3 за два дни Спират метролиния 3 за два дни За пътниците ще бъде осигурен заместващ автобус М3 Директорът на бургаския музей  Милен Николов стана шеф-готвач по бабина рецепта с праз (ВИДЕО и СНИМКИ) Директорът на бургаския музей Милен Николов стана шеф-готвач по бабина рецепта с праз (ВИДЕО и СНИМКИ) Етно кухня на открито имаме само в Бургас и само тук директорът прави подобни презентации  Кой сряза тази лампа в Морската градина на Бургас? Всеки момент тук може да се изпържи дете (ВИДЕО) Кой сряза тази лампа в Морската градина на Бургас? Всеки момент тук може да се изпържи дете (ВИДЕО) Изхвърчат искри и излиза пушек, изключително опасно е, алармира наш читател Бюджет 2026 бърка дълбоко в джоба ни, вземат от работници над 100 лева месечно за държавната хранилка Бюджет 2026 бърка дълбоко в джоба ни, вземат от работници над 100 лева месечно за държавната хранилка Това обявиха в отворено писмо до медиите от Асоциацията на организациите на българските работодатели Потресаващо! Княгиня Калина ще е патрон на „Бизнесдама на годината“ Потресаващо! Княгиня Калина ще е патрон на „Бизнесдама на годината“  Принцесата се облече с цветовете на българското знаме и шокира всички с изключение на Евгени Минчев Илон Мъск скоро може да е първият трилионер в историята на планетата Илон Мъск скоро може да е първият трилионер в историята на планетата И да си купи цяла България, пак ще му останат „джобни” да продължи и със Северна Македония - просто така, за портфолио Парламентарният контрол зацикли магистрално, да се свършва с тая мъка! Парламентарният контрол зацикли магистрално, да се свършва с тая мъка! Кога ще има реални действия по довършването на „Хемус“, пита депутатка... Госпожа, ми миналия месец виртуално ли се откри поредна отсечка?  Нарушител с имунитет или защо не може да се отнеме завинаги книжката на подобни шофьори Нарушител с имунитет или защо не може да се отнеме завинаги книжката на подобни шофьори Крайно време е ЗДвП да бъде ремонтиран, подобно на гръцкия, зоват читатели на Флагман.бг Рекорд в парламента, приеха законопроекта за „Лукойл“ за 26 секунди Рекорд в парламента, приеха законопроекта за „Лукойл“ за 26 секунди Щеше да е наистина смешно, ако не ставаше дума за най-голямата компания в България, коментира Даниел Лорер 
По погрешка: Арестуваха българин на летище във Великобритания По погрешка: Арестуваха българин на летище във Великобритания Причината - британските власти издирват друго лице със сходно име Почина светоноизвестен режисьор Почина светоноизвестен режисьор Лий Тамахори е смятан за една от най-влиятелните фигури на маорите в развлекателната индустрия Турция издаде заповед за арест на израелския премиер Турция издаде заповед за арест на израелския премиер По обвинения в геноцид във връзка с израелските военни операции в Газа Има ли разрив в Кремъл, Сергей Лавров изчезна Има ли разрив в Кремъл, Сергей Лавров изчезна Слуховете се разпространиха, след като той не се яви на заседание на Съвета за сигурност Спират многократните визи за ЕС на руснаците Спират многократните визи за ЕС на руснаците Причините са използването на миграцията като оръжие, саботажни дейности и възможната злоупотреба с визи В Харков започнаха да строят подземни училища В Харков започнаха да строят подземни училища Поради близостта на региона до фронтовата линия, строителните екипи и общностите работят при изключително трудни условия – на няколко смени, понякога без електричество или комуникации Тази учителка ще получи 10 млн. долара обезщетение Тази учителка ще получи 10 млн. долара обезщетение  Причината за делото е, че няколко учители предупредили в деня на инцидента, че ученикът може да е въоръжен, но никой не се намесил Уволниха го, след като зададе въпрос за атаката на Израел по ивицата Газа Уволниха го, след като зададе въпрос за атаката на Израел по ивицата Газа Смятате ли, че Израел също трябва да плати за възстановяването на Газа, като се има предвид, че унищожи голяма част от ивицата и нейната гражданска инфраструктура, попита италиански журналист висша чиновничка в ЕК Баща и син починаха, след като бяха нападнати от опасни стършели на екзотичната си почивка Баща и син починаха, след като бяха нападнати от опасни стършели на екзотичната си почивка Ненадейно, двамата били атакувани от множество насекоми, чиито ужилвания предизвикали тежка реакция Робърт де Ниро удостоен с орден „Капитолийската вълчица“ Робърт де Ниро удостоен с орден „Капитолийската вълчица“ Това е най-високото отличие на италианската столица Рим
Румен ХРИСТОВ Румен ХРИСТОВ Соросоидите - вън от СДС Виц на деня Виц на деня Той:
- Не ми крещи, защото ще се разболееш!
Тя:
- От какво?
Той:
- От сътресение на мозъка!
Виц на деня Виц на деня Баба към внука си:
- Бабче, как е ваг*ната?
- Веганка, бе бабо, приятелката ми е веганка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Скъпи дами, романтичният джентълмен е същото гадно копeле като всички останали. Просто ви почва от по-далеч...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори